| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2010 m. gruodžio 27 d. 14:01:39
2010 m. gruodžio 16 d. 23:10:17
"Liam'as Gallagher'is debiutinį "Beady Eye" albumą lygina su "Oasis" disku "Definitely Maybe"" - pirma mintis "nė vienos tavo dainos?"
2010 m. gruodžio 16 d. 18:05:33
"Liam'as Gallagher'is debiutinį "Beady Eye" albumą lygina su "Oasis" disku "Definitely Maybe"" - pirma mintis "nė vienos tavo dainos?"
2010 m. gruodžio 16 d. 18:03:59
2010 m. gruodžio 16 d. 18:03:38
____________________
Some might say...
2010 m. gruodžio 16 d. 10:55:39