Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
augyz
2011 m. sausio 19 d. 16:11:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
joooooooo....nusibodo klausyt jau girdint antra daina, kaip kazkas sake jau net evanescence idomiau klausyt

Atsakyti
lacunacoil
2011 m. sausio 18 d. 22:39:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Perklausiau vieną kartą naują albumą, tai bijau, kad tenka konstatuoti, jog tai blogiausias alumas Sirenia diskografijoj. Kiek įmanoma tiek klišiškas, visiškai neįkvėpiantis. Pilkas, lankus.. Nežinau nerandu net tinkamo žodžio. Jei 13th Floor tikrai buvo visai malonu kartas nuo karto paklausyti, tai čia buvo tikra kančia perklausinėti. Vokalo partijos visiškai nuvalkiotos, pats vokalas silpnesnis nei aname albume, chorai...kam jų čia reikėjo? Tam kad būtų? Melodijos nuvalkiotos ir atrodo net nesistengta kažko įmantriau išgauti, tiesiog pirmą sugrotą rifą eita įrašinėt. Baisu.

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
augyz
2010 m. gruodžio 24 d. 20:23:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
šiaip iš samplų manau kad nieko ypatingo nesišviečia, bent gal bus geriau už ''13th floor''

Atsakyti
augyz
2010 m. gruodžio 18 d. 20:59:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sirenia - gerai, Tristania dar geriau...PS dekui uz nuoroda

Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. gruodžio 18 d. 18:23:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
rabithunter rašė:
TaPatiOlivija rašė:
kas žino šią grupę, žino ir jų grojamą muziką. O argumentuoti ar ne savo numonę, manau, yra kiekvieno žmogaus pasirinkimas. Jei tau, ar kitam patinka tai daryt, prašom - tema sukurta!

Jei žmogus nori atrasti ką nors nauja, jis vien pamatęs pavadinimą pradės domėtis, jei nusivils, šiame saite yra tokie balai kaip 0.5; 1; 1.5 ir t.t....

kitaip tarian megsti beprasmiskai spamint?

kaip suprast beprasmiškai??? Aš žinau tokią grupę, ji man patinka, sukuria apie ją temą, kurios nėra, kad kiti galėtų pasisakyti. Temoj prie "tavo komentaras" pasakau, kad grupė (mano nuomone) yra gera. Ir tu tai vadini beprasmiškumu??? krc... su jumis gincytis, kaip su plikais pesiotis. Tik tiek.

Atsakyti
rabithunter
2010 m. gruodžio 18 d. 17:29:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
TaPatiOlivija rašė:
kas žino šią grupę, žino ir jų grojamą muziką. O argumentuoti ar ne savo numonę, manau, yra kiekvieno žmogaus pasirinkimas. Jei tau, ar kitam patinka tai daryt, prašom - tema sukurta!

Jei žmogus nori atrasti ką nors nauja, jis vien pamatęs pavadinimą pradės domėtis, jei nusivils, šiame saite yra tokie balai kaip 0.5; 1; 1.5 ir t.t....

kitaip tarian megsti beprasmiskai spamint?

Atsakyti
lacunacoil
2010 m. gruodžio 18 d. 17:20:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
https://jimcueva.com/sirenia/sire...f-lif e-preview/

čia galit perklausyti, būsimojo albumo semplus.

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. gruodžio 18 d. 17:03:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kas žino šią grupę, žino ir jų grojamą muziką. O argumentuoti ar ne savo numonę, manau, yra kiekvieno žmogaus pasirinkimas. Jei tau, ar kitam patinka tai daryt, prašom - tema sukurta!

Jei žmogus nori atrasti ką nors nauja, jis vien pamatęs pavadinimą pradės domėtis, jei nusivils, šiame saite yra tokie balai kaip 0.5; 1; 1.5 ir t.t....

Atsakyti
lacunacoil
2010 m. gruodžio 18 d. 15:19:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Čia yra tas pats, kas sakyti, mano nuomonė, yra gera, aš jos neargumentuosiu, nes tai, mano nuomonė, ir jos niekas nepakeis.

Tiesiog diskusijos irgi turėti vykti konstruktyviai,o kad nepasidomės tai klysti. Muzikos forumų viena iš paskirčių yra atrasti kažką, o čia net neaišku, groja metalą, popsą, jazzą, ar indėnų muzika.


____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. gruodžio 18 d. 14:50:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil rašė:
Olivija> Kas čia per temos aprašymas ir paskelbimas? "Gera grupė" nu ir kas iš to? Parašyk platesnę nuomonę, pateik nuorodų tiems, kas nežino apie šią grupę, parašyk trumpą dosje.

Į temą - Pabūsiu šį kart "Trve" ir nieko naujo nepasakysiu: Pirmas albumas žiauriai geras, antras neblogas, trečiame buvo tik viena daina ir ta nieko gero (visos dainos vienodos), ketvirtas visiška klišė. Morten`as nebeturi įkvępimo, tai jaučiasi labai ir iš Mortemia projekto. Paskutiniai du SIrenios ir Mortemia albumas visiškai vienodi, chorai tik dėl to, kad reikia, rifai visiškai paprasti ir nuspėjami, kompozicijos tradicinės... Liūdna kiek dėl to, nes tikrai "At Sixes and Sevens" yra labai geras albumas ir buvo viltis, kad Sirenia tęs Tristanios žygį, bet deja...

na, ir kas, kad parašysiu platesnę nuomonę... Nemanau, kad tie kas nežino pradės domėtis ar tiem kas nepatinka pradės patikt... Vien nuo mano nuomonės niekas nepasikeis. Ir nemanau, kak negalima sakyt "gera" jei ji iš tikrųjų tokia yra. Gerai gerai praplėsiu : Gera grupė, nes - yra tikrai gerų dainų. Kasnors pasikeitė?
P.S. Temą sukūriau kitiems pasisakyt

Atsakyti
lacunacoil
2010 m. gruodžio 18 d. 13:05:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Olivija> Kas čia per temos aprašymas ir paskelbimas? "Gera grupė" nu ir kas iš to? Parašyk platesnę nuomonę, pateik nuorodų tiems, kas nežino apie šią grupę, parašyk trumpą dosje.

Į temą - Pabūsiu šį kart "Trve" ir nieko naujo nepasakysiu: Pirmas albumas žiauriai geras, antras neblogas, trečiame buvo tik viena daina ir ta nieko gero (visos dainos vienodos), ketvirtas visiška klišė. Morten`as nebeturi įkvępimo, tai jaučiasi labai ir iš Mortemia projekto. Paskutiniai du SIrenios ir Mortemia albumas visiškai vienodi, chorai tik dėl to, kad reikia, rifai visiškai paprasti ir nuspėjami, kompozicijos tradicinės... Liūdna kiek dėl to, nes tikrai "At Sixes and Sevens" yra labai geras albumas ir buvo viltis, kad Sirenia tęs Tristanios žygį, bet deja...

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
sonia-amy
2010 m. gruodžio 18 d. 12:22:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O taip, puiki grupe...Vienu metu ypatingai klausiau, tikrai yra geru dainu...Jei neklystu tai dar as įkėliau info i Music.lt apie sia grupe ( pasigyriau )...

Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. gruodžio 18 d. 00:10:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gera grupė :_)_

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Joe Cocker Joe Cocker
8,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 5302
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 179694