Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 10
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
ep
2016 m. birželio 1 d. 13:43:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

nereikia tik taip ziauriai sprest apie zmones :)


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Konditerijus
2016 m. gegužės 8 d. 18:02:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

mėgstu kategoriškai sirgt, be permainų. Visada rūpi dviejų mašinukių pozicijos, o visa kita pilka masė. Tiesa, pastaruoju metu apleidau šitą sportą. Tai tuos jauniklius galiu aptart nebent išorinio jų "grožio" kategorijoj. 


Atsakyti
velniux
2016 m. gegužės 8 d. 14:50:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tiesą sakant jo, šitą konkretų faktą buvau pamiršęs, palaipsniui pamiršti detales, išlieka tik tie prisiminimai apie 4 metų iš eilės Vettelio dominavimą {#}. Pamenu dar, kaip veltui naiviai tikėjaus, kad Alonso visgi laimės čempionatą prieš Vettelį, kai kažkuriais iš tų 4 metų (2012 lyg ir, bet galiu klyst) dar prieš paskutinį etapą visus šansus turėjo, bet ne, vis vien viskas baigdavos vokiečio galutine pergale. Bet taip, labiausiai norą žiūrėt atmušė tas paskutinis jo dominavimo sezonas, kai ~150 taškų įkrovė artimiausiam persekiotojui. O stebėt formulę 1, kurioj realiai yra viena komanda, kuri prieš kitas atrodo kaip visiškai kitos klasės automobilis, tai kažkaip neperlabiausiai intriguoja. Nebent ta komanda būtų McLaren, vien dėl to, kad palaikoma. Nors ir tai, be konkurencijos, kuri tokia nereali buvo prieš Ferrari 2007 ir 2008, tai ir tos pergalės kažkaip džiaugsmo kur kas mažiau suteiktų. 


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
ep
2016 m. gegužės 7 d. 20:59:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Turbut pamirsai 2012m sezona kai per pirmas 7 rungtines tirejom 7 skirtingus nugaletojus :) pakankamai intriguojanciai 3-4 komandos pretinduojancios i pergale. Na aisku kiekvienam skirtingai man irgi buvo momentai kai buvo sumazejes susidomejimas formule ypac Sumio dominavimo laikais kai praejus pusei sezono praktiskai garantuodaavo titula. Dabar nors mersai ir gerokai stipresni mes turim kova tarp komandos "draugu"ir cia jau jokios komandones taktikos ;)


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
velniux
2016 m. gegužės 7 d. 13:21:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Anksčiau buvo žiauriai įdomu, bet nuo kokių 2009 sezono pasidarė vienos komandos šou, kuriame konstruktorių titulo laimėtojas būna akivaizdus dar prieš sezoną. Paskutinius kelis metus net lenktynių dažniausiai nebežiūriu, tik rezultatus peržvelgiu. Smagu tik tiek, kad Hamiltonas, o ne Vettelis paskutinius du čempionatus laimėjo, bet intriga paskutiniais metais yra beveik išnykusi F-1. McLaren smigimas į vis gilesnę duobę irgi nedidina noro stebėti lentynes, nors su jų tragiška forma kokį 3-ią sezoną iš eilės kaip ir susitaikyta. 

Gaila, kad taip atsitiko su vienu įdomiausių sportų. Kai pradėjau 2005m. žiūrėt, iš esmės dėl J.P. Montoya susidomėjau tiek McLaren, tiek apskritai F-1. Visi sezonai nuo 2005 iki 2008 buvo žiauriai įdomūs, 2008 finišas apskritai buvo tobulas, vos ne kaip iš filmo. Dabar visos tos nežinios žiūrint lenktynes ir intrigos nebėra. O žiūrėt, kaip vyksta kova tik tarp 5-10 vietų kažkaip netraukia. 


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
ep
2016 m. gegužės 6 d. 21:16:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Alonso Kimis, Buton, Massa senoki kavalerija

kaip tau naujokai?

 

 

idomi naujena Kviatas ir Verstapenas pasikeis vietomis

tikrai bus labai idomu kaip jam seksis rungtiniaut su Ricardo, ar istikruju jis yra vunderkindas ir iskarto pamus savo komandos drauga ar reikes laiko? :)kas ka dar klausimas.


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
ep
2016 m. gegužės 4 d. 00:41:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O kokia tema pakelta. Labai megstu. Jau ne maza sirgimo staza turiu :) ir galiu pasakyti per ta laika susidomejimas niekada nedingdavo, gal kiek nuobodoka buvo Sumio ir Ferriari dominavimo metais, gal kiek spejo pabost Vetelio ir Red Bull pergales, dabar kiek panasi situacija su Hamiltonu bet ir stipriai skiresi nes turim dvikova su Rosbergu... Tokios dvikovos ieina i istorija, mes liudininkai :)

Na ir aisku sis sezonas smagiai prasidejo ;) netiketai.

Beja aisku gaila kad tokios prastos formos yra McLarenai gaila ir Batano/Alonso fanus. Na bet cempionu titulu niekas neatims. 


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Konditerijus
2016 m. gegužės 2 d. 16:37:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Visada už Alonso!

P.S. Ir Kimį kartais.


Atsakyti
kalipse
2016 m. gegužės 1 d. 22:07:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

oi oi, kaip nemėgstu formulės...


Atsakyti
Crazyz
2009 m. rugsėjo 27 d. 18:01:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ep rašė:
Crazyz,
sita sporta ne kiekvienam duota suvokti, tai nesakik kad cia nesamone. man tarkim koks nors boksas atrodo nesamone ir kas is to? tikrai nepulsiu irodineti, kad cia kazkas nesveiko ar panasiai
taigi jeigu nesuvoki ka f1 dave zmonems isskirus kazkoki tersima tai pasidomek ispradziu.
tas pats kersas, kitos technologijos, ju igivendinimai sutaupo nepaliginamai daugiau.


ne kiekvienam suvokti, pfff...
man asmeniškai šis sportas su mašinom nieko nedavė, visų pirma, jau tikrai geriau stebėti normalų sportą kaip boksas, krepšinis ar futbolas, o ne kažkokias lenktynes, kurias reikia stebėti ir varginti galvą, kol nuvažiuos visus ratus ar 1000km. Antra, kaip minėjau, kad toks sportas, tik teršia gamtą, o visi kaip puikiai žinome kuo galingesnės mašinos, tuo daugiau joms reikia benzino ar dujų, whatever, tai ir daugiau atliekų išmeta į orą.

vienu žodžiu kiekvienam savaip, o aš asmeniškai neigiu tokį sportą.

Atsakyti
ep
2009 m. rugsėjo 27 d. 17:49:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz,
sita sporta ne kiekvienam duota suvokti, tai nesakik kad cia nesamone. man tarkim koks nors boksas atrodo nesamone ir kas is to? tikrai nepulsiu irodineti, kad cia kazkas nesveiko ar panasiai
taigi jeigu nesuvoki ka f1 dave zmonems isskirus kazkoki tersima tai pasidomek ispradziu.
tas pats kersas, kitos technologijos, ju igivendinimai sutaupo nepaliginamai daugiau.

jo thatsme gerai pastebejo del tu malonumu. visgi malonuma gauna milionai gerbeju

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
thatsme
2009 m. rugsėjo 27 d. 17:16:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
tai visai kas kita, tai kasdienybė, o sportas yra sportas.

O man cia neatrodo didelis skirtumas, taspats degalu deginimas del malonumo.

Atsakyti
Crazyz
2009 m. rugsėjo 27 d. 14:49:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
thatsme rašė:
Crazyz rašė:
nemėgstu šio sporto, apgailėtini visi tokie sportai, kur reiikalingos mašinos. absurdas, dėl malonumo tiek teršiama gamta ;/

zin ai del malonumo zmones tiek mieste bereikalingu ratu prasuka. o ka jau kalbet apie keliones? autobusai.. lektuvai... zmones keliauja del malonumo gal ir tai apgailetina tada ???

tai visai kas kita, tai kasdienybė, o sportas yra sportas.

Atsakyti
thatsme
2009 m. rugsėjo 27 d. 14:35:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
nemėgstu šio sporto, apgailėtini visi tokie sportai, kur reiikalingos mašinos. absurdas, dėl malonumo tiek teršiama gamta ;/

zin ai del malonumo zmones tiek mieste bereikalingu ratu prasuka. o ka jau kalbet apie keliones? autobusai.. lektuvai... zmones keliauja del malonumo gal ir tai apgailetina tada ???

Atsakyti
MrEko
2009 m. rugsėjo 27 d. 14:03:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Buttonas dar siandien negales uzsitikrint titulo ...

____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
Atsakyti
LoseControl
2009 m. rugsėjo 27 d. 13:21:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kiekvienam kitaip. Aš išvis sportu labai mažai domiuosi, tai manęs nedomina. Tik kašė ir fūlė biški, bet kad nusimanau, tai tikrai negalima sakyti

Atsakyti
Blackened
2009 m. rugsėjo 27 d. 13:10:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
O man ne dėlto nepatinka, o todėl, kad įdomumo man ten nėra jokio, jokio azarto. Tiesiog nuobodu žiūrėti kaip važinėja žmonės ratu.

Matai kaip.
O man visuomet sukelia atvirkščias emocijas. F1 yra vienas iš labiausiai mane prie ekrano prikaustančių reginių.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. rugsėjo 27 d. 13:08:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gaila, kad Michailas negrizta

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
LoseControl
2009 m. rugsėjo 27 d. 13:07:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O man ne dėlto nepatinka, o todėl, kad įdomumo man ten nėra jokio, jokio azarto. Tiesiog nuobodu žiūrėti kaip važinėja žmonės ratu.

Atsakyti
Crazyz
2009 m. rugsėjo 27 d. 12:00:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nemėgstu šio sporto, apgailėtini visi tokie sportai, kur reiikalingos mašinos. absurdas, dėl malonumo tiek teršiama gamta ;/

Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 10
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Keane Keane
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
18:07 - Silentist
Anksciau mano parapijoje buvo toks klubukas. dabar Gal Kai silta Viskas vyksta stovyklose.festivalike. o internetas aisku neigiamas veiksnys
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 273
  Iš viso užsiregistravę: 73390
  Naujausias narys: Kubet11app
  Šiandien apsilankė: 118990