| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2006 m. sausio 26 d. 17:27:44
2006 m. sausio 25 d. 19:17:58
____________________
Je voulais te dire que je t'attends....:)
2006 m. sausio 25 d. 18:55:20
Na,dainu zodziai tikrai ne stiprioji jo puse...
Drįsčiau pasiginčyti. Daug girdėjai ar tik tai,ką išgirdai per televiziją bei radiją?
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2006 m. sausio 24 d. 19:06:36
____________________
-
2006 m. sausio 23 d. 08:28:04
"Goodbye my lover", geras gabalas o daugiau nko....
vovo, tas geriausias
2006 m. sausio 23 d. 08:20:32
____________________
Be yourself by yourself
2006 m. sausio 23 d. 08:12:01
____________________
...Galas nuolankiam meilikavimui ir pataikavimui miniai, vidutinybiu aukshtinimui ir kvailiu ishkėlimui!!!
2006 m. sausio 23 d. 04:02:39
Tai tam tikru momentu man ir sutrukde objektyviai perklausyti ir ivertinti visa albuma. Dabar gi - kas tas Bluntas? Ex-natistas (nuo zodzio NATO), kiek supratau, visuomet buvo kazkur arti muzikos, tik.. nebuvo KAIP.. O jo rasti (ar ji atrade) muzikos pasaulio kontaktai tikrai neturejo per daug vargintis - toks produktas kaip pukelis radijaus etery - kur papusi, ten ir prilips ir suksis aplinkui. Paimkit "You're beautiful" ir "Goodbye my lover", ar jauciat skirtuma? Apie ka yra "Out of my mind"? Priedainis, be abejo, pasufleruos
Neabejoju, jog James'as yra zmogus su istorija ir patirtim, su kuriuo galetum visa nakti sedet ir pliurpt nuo politikos vingiu iki patetisku romanu (ir esu tikra kad jis visur ikis savo trigrasi), bet ar tai turetu itakot jo kuriamos muzikos esme ir vertinima?
Vienas is pazistamu columnist'u UK dar praeitais metais mestelejo, jog cia bus big-pop-height jo tevynej, bet ar atsilaikys pries laika ir dar n tokiu paciu, norinciu apsiskelbti pasauliui apie juose slypinti talenta ale ar tas talentas yra kazkas issikirtino kad juos pasilaikyt pas save kolekcijoj ir issitraukt po didelio bumo? Juk kas jau kas, o UK rinka tikrai perpildyta Blunt'o stiliaus muzika ir visa tai jus jau girdejote. Norite isgirsti dar karta? Prasom, Blunt'as gi pradejo stampuoti singlus.
2006 m. sausio 22 d. 09:35:06
____________________
I am a Bear of Very Little Brain, and long words bother me.
2006 m. sausio 22 d. 09:26:26
____________________
Delena.
2006 m. sausio 22 d. 09:11:39
Man paciai tai jis taip per vidury, nei labai blogos dainos nei labai geros.Turi keleta graziu dainu, bet tik tiek.Visos dainos pas jy lyriskos, apie meile ir praradima.Ne man ,matyt.
Generally, kokie 6 balai is 10.
____________________
I am a Bear of Very Little Brain, and long words bother me.
2006 m. sausio 22 d. 09:03:34
____________________
Delena.
2006 m. sausio 22 d. 08:33:55
nabagėlis toks. ir kniaukia kaip kačiukas, nors turbūt ir kačiukas gražiau pakniauktų.
____________________
crystal bits of snowflakes is all around my head and in the wind i had no illusions
2006 m. sausio 21 d. 16:37:31
____________________
Life sucks.
2005 m. lapkričio 14 d. 21:05:10
2005 m. lapkričio 14 d. 21:00:49
manau kad jis man lb patinka
sor, bet jau durniau issireikst tai turbut neimanoma.....
____________________
'The truth is in here... somethere...'
2005 m. lapkričio 4 d. 17:00:01
2005 m. lapkričio 4 d. 16:52:37
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
2005 m. lapkričio 4 d. 16:38:47
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
2005 m. lapkričio 4 d. 16:33:13
____________________
Gyvenimas tei mirtina liga plintanti lytiniu budu....=]]] OT=]]]]