Na dainavimas tai..........nezinau...nors as ju nemegau...bet palaikiua nes klp...grupe buvo...nors nevisi is klp......ir rosita buvo faina kol nesusidejo su vienu is Bendziu....=/
____________________
......ismokit
zmones savo poelgius
pasisakymus
argumentuoti....o ne
tusciai nezinia uz ka
dalinti
zodziu..nuvalkiojant ju
prasme...ir svarba ...
padarydami juos per
niekingus vartoti....
Hmmmmmmmm....nieko ten tokio ispudingo....paprasta grupe ir tiek nors kaip zmones jie labai faini.....!
____________________
......ismokit
zmones savo poelgius
pasisakymus
argumentuoti....o ne
tusciai nezinia uz ka
dalinti
zodziu..nuvalkiojant ju
prasme...ir svarba ...
padarydami juos per
niekingus vartoti....
Tai ka jie padare.. Savitas ir nepakeiciamas ju muzikos stilius, kai net pop'sas pradeda patikti.. Nerealus irasu pardavimu tirazai.. Pasirodymai koncertuose:sokiai ir pirotechnika.. WOW! Nikeo nepridursi!..
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2005 m. lapkričio 22 d. 10:53:48
Beje, vokalistė grįžta į muzikos padangę kiek girdėjau..
2005 m. spalio 23 d. 17:15:11
____________________
......ismokit zmones savo poelgius pasisakymus argumentuoti....o ne tusciai nezinia uz ka dalinti zodziu..nuvalkiojant ju prasme...ir svarba ... padarydami juos per niekingus vartoti....
2005 m. spalio 23 d. 17:05:12
____________________
Būti ar nebūti? Eik tu na**ui
2005 m. spalio 23 d. 16:59:29
____________________
......ismokit zmones savo poelgius pasisakymus argumentuoti....o ne tusciai nezinia uz ka dalinti zodziu..nuvalkiojant ju prasme...ir svarba ... padarydami juos per niekingus vartoti....
2005 m. spalio 23 d. 16:14:37
____________________
= nemiegu.
2005 m. spalio 23 d. 13:44:17
____________________
my angel, Gabriel..;-*