Silentist-----labai graziai aprasei.
manau jai zmones nori nors vienai akimirkai sustabdyt laika,uzsimirst,kaskur isskrist i kita visata kelioms sekundems ir poto vel sugrist tai jie gali pvz nevartot narkotiku,o visa laika myletis
____________________
Jesus died for somebody sind - but not for mine
Silentist rašė: Tuomet, kai moteris tavo akyse išauga iki kažkokios dievybės, viskas praranda kontūrus, formą ir dingsta laikas. Tuomet, kai iki sprogimo viskas kaupiasi nesuvaldomu tempu, du kūnai juda sinchroniškai ir darniai. kai nelieka vietos jokioms kitoms mintims ar abejonėms, o tik versmei.
btw, mano močiutė pasakytų: vienam suniežtėjo, kita pakišo, trak-trak-trak ir guli abu patenkinti.
jo mociutes visalaika paprastai pasako cia lg paaiskinimas to, ka pries tai pasakei tiem kurie nesuprato
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Na,nezinau. Kai nemyli zmogaus,tai kazkaip viskas mazesniu mastu vyksta. Bet kai jauti kazka tokio, kas yra ar bent panasu i meile... Sirdis atrodo issprogs,kvepi ora lygtais daugiau niekad jo neikveptum, kuna apima neareali siluma,viskas aplink pradeda suktis
____________________
How can happiness feel so wrong?
Tuomet, kai moteris tavo akyse išauga iki kažkokios dievybės, viskas praranda kontūrus, formą ir dingsta laikas. Tuomet, kai iki sprogimo viskas kaupiasi nesuvaldomu tempu, du kūnai juda sinchroniškai ir darniai. kai nelieka vietos jokioms kitoms mintims ar abejonėms, o tik versmei.
btw, mano močiutė pasakytų: vienam suniežtėjo, kita pakišo, trak-trak-trak ir guli abu patenkinti.
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
kadaise kai buvau dar maza,man su draugu tevai dave tokia komiska knygute su piesinukais,kurioi aiskinama kaip daromi vaikuciai(apie jokius gandrus ten ir kalbos nebuvo,jai tik apie zoofilija)ir orgazmas ten buvo prisikriamas maloniam kutenimui,kuom nors svelniu,ir dideliam nusiciaudiimui.
iki siol dar pamenu
____________________
Jesus died for somebody sind - but not for mine
...jos dejones dar garsesnes...
...jos veidas nuostabus...
...jos veide pasitenkinimas...
...jos dejones dar garsesnes...
...ji padarytu bet ka, kad tai truktu amzinybe...
...ji atiduoda visas jegas...
...ji skraido danguje...
em...
...ir ji stipriai suleidzia savo nagus i mano kuna...
...ir garsi dejone nuskamba aplink...
____________________
Blogesnis už programuotoją. Sysadmin'as.
uneaiste rašė: Siap tai dar geriau nei ikopimas i "Everesta" tai nuostabus jaumas kurio nepamirsti ilga laika tai jausmas kuri geriau patirti nei apie ji isgirsti.
Buvai įkopus į Everestą...?Tu nereali.
Gal ji tai apsimetes Vladas Vitkauskas..?Pirisipazink uneaiste
Būtų neeilinė naujiena music.lt gyvenime.nagi,nesužlugdyk mūsų vilčių...Tu- Vladas...?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. vasario 12 d. 15:18:57
____________________
Jesus died for somebody sind - but not for mine
2006 m. sausio 30 d. 16:40:19
2006 m. sausio 13 d. 16:07:13
____________________
nezinau ka rasyti patis spreskit apie mane siaup as nekenciu mobei
2006 m. sausio 9 d. 18:15:09
manau jai zmones nori nors vienai akimirkai sustabdyt laika,uzsimirst,kaskur isskrist i kita visata kelioms sekundems ir poto vel sugrist tai jie gali pvz nevartot narkotiku,o visa laika myletis
____________________
Jesus died for somebody sind - but not for mine
2005 m. gruodžio 30 d. 18:17:13
Tuomet, kai moteris tavo akyse išauga iki kažkokios dievybės, viskas praranda kontūrus, formą ir dingsta laikas. Tuomet, kai iki sprogimo viskas kaupiasi nesuvaldomu tempu, du kūnai juda sinchroniškai ir darniai. kai nelieka vietos jokioms kitoms mintims ar abejonėms, o tik versmei.
btw, mano močiutė pasakytų: vienam suniežtėjo, kita pakišo, trak-trak-trak ir guli abu patenkinti.
jo mociutes visalaika paprastai pasako
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. gruodžio 14 d. 12:13:58
2005 m. gruodžio 14 d. 11:59:36
____________________
-=For Those About To Rock We Salute You=-
2005 m. gruodžio 13 d. 13:55:09
____________________
How can happiness feel so wrong?
2005 m. gruodžio 13 d. 12:05:28
____________________
Delena.
2005 m. gruodžio 11 d. 03:05:47
btw, mano močiutė pasakytų: vienam suniežtėjo, kita pakišo, trak-trak-trak ir guli abu patenkinti.
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2005 m. lapkričio 20 d. 14:25:07
iki siol dar pamenu
____________________
Jesus died for somebody sind - but not for mine
2005 m. lapkričio 16 d. 12:06:15
O tamsta nežinojo tokios sąvokos, kaip "frigidiškas". Tada jau ir aistra jokia nepadės...
na as tai zinau sia savoka...taciau neesu tokia ir sneku apie save pagrinde...
____________________
Sunkiausias budas ko nors pasiilgti - sedeti salia ir zinoti, kad to zmogaus negali tureti...
2005 m. lapkričio 14 d. 14:32:08
____________________
Oooooo... what does this button do?
2005 m. lapkričio 14 d. 14:16:24
____________________
Blogesnis už programuotoją. Sysadmin'as.
2005 m. lapkričio 14 d. 14:07:11
____________________
Oooooo... what does this button do?
2005 m. lapkričio 14 d. 14:01:55
...jos veidas nuostabus...
...jos veide pasitenkinimas...
...jos dejones dar garsesnes...
...ji padarytu bet ka, kad tai truktu amzinybe...
...ji atiduoda visas jegas...
...ji skraido danguje...
em...
...ir ji stipriai suleidzia savo nagus i mano kuna...
...ir garsi dejone nuskamba aplink...
____________________
Blogesnis už programuotoją. Sysadmin'as.
2005 m. lapkričio 14 d. 12:53:29
____________________
Oooooo... what does this button do?
2005 m. lapkričio 14 d. 12:41:48
____________________
Sunkiausias budas ko nors pasiilgti - sedeti salia ir zinoti, kad to zmogaus negali tureti...
2005 m. lapkričio 14 d. 11:53:42
Pasimylek ir suzinosi...
tai kad ne kiekvienas besimylintis jį patiria.
O šiaip tai neapibūdinamas jausmas, jokie žodžiai nesugebėtų perteikti to, ką tą akimirką jauti.
____________________
Oooooo... what does this button do?
2005 m. lapkričio 13 d. 11:13:59
Siap tai dar geriau nei ikopimas i "Everesta" tai nuostabus jaumas kurio nepamirsti ilga laika tai jausmas kuri geriau patirti nei apie ji isgirsti.
Buvai įkopus į Everestą...?Tu nereali.
Gal ji tai apsimetes Vladas Vitkauskas..?Pirisipazink uneaiste
Būtų neeilinė naujiena music.lt gyvenime.nagi,nesužlugdyk mūsų vilčių...Tu- Vladas...?
10 balu uz ironija