nenoriu pasirodyt labai kategoriska daugybes grupiu/atlikeju atzvilgiu,bet galiu pasakyt,kad as tokiu baeriu nesuprantu ir man tai tiesiog kazkoks slamstas...
____________________
Love\'s the funeral of hearts
And an ode for cruelty
When angels cry blood
On flowers of evil in bloom...
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2007 m. liepos 19 d. 17:03:52
____________________
Ne viskas kas skaidru yra degtinė
2006 m. vasario 21 d. 10:44:29
____________________
\\\\\\\"Muzika ir Co\\\\\\\"
2006 m. vasario 19 d. 19:07:45
2006 m. vasario 19 d. 18:32:21
man ji labai patinka , nu bet jie galejo ir geriau sukurti
nejaugi nezinojai?Taip kuria bevei visi populiarius siu dienu atlikejai "kam daryt geriau jei ir blogai padarius gerai pasipelnysi?".Logiska.
____________________
You talk about your woman I wish you could see mine
2006 m. vasario 19 d. 18:09:07
2006 m. vasario 19 d. 17:50:54
____________________
Life sucks.
2006 m. vasario 19 d. 10:15:18
ai, tokio tipo kaip gwen "hollaback girl" - muzikos minimaliai, uztat klipe pasistengta
siaip pritariu, daina-baika
pritariu. toj grwen stefani dajnoj iswiso ritmo nebuvo. gal dajna butu buwusi pas ja ir grazi... O klipe ryskiai persistengta.
2006 m. vasario 19 d. 08:04:19
____________________
gyweni tada, kai turi del ko...o kai neturi del ko, wadinasi, tu tik egzistuoji....
2006 m. vasario 18 d. 22:17:36
2006 m. vasario 18 d. 20:08:29
siaip pritariu, daina-baika
____________________
taram
2006 m. vasario 18 d. 20:07:12
2006 m. vasario 18 d. 20:02:10
2006 m. vasario 10 d. 17:05:04
man ji labai patinka , nu bet jie galejo ir geriau sukurti
____________________
Neziurejau tiesaj i akis,....Nes nemegau linksmu vejdu..... Jei galeciau parduociau mintis.....Ir atsisakyciau bet kokuu jausmu!!
2006 m. vasario 9 d. 15:41:14
____________________
[P!ATD]
2006 m. vasario 9 d. 13:04:27
____________________
Neziurejau tiesaj i akis,....Nes nemegau linksmu vejdu..... Jei galeciau parduociau mintis.....Ir atsisakyciau bet kokuu jausmu!!
2006 m. vasario 8 d. 22:31:22
2006 m. vasario 6 d. 18:41:39
____________________
Love\'s the funeral of hearts And an ode for cruelty When angels cry blood On flowers of evil in bloom...
2006 m. vasario 6 d. 16:27:36
____________________
Je voulais te dire que je t'attends....:)
2006 m. vasario 5 d. 19:22:21
2006 m. vasario 3 d. 16:54:50
____________________
Be yourself by yourself