walkingcontradiction rašė: radijos neklausau ir nezzinau kokia ta daina, bet sprendziant is pacios grupes tai tikriausiai slamstas kaip ir visos kitos ju danos feeeee....
Kodėl net negirdėjusi dainos sprendi apie ją? Manai, kad bloga grupė negali sukurti gerų gabalų? Tai, žinok, apsirinki. Mane kartais nustebina mano nemėgstama grupė, kurią jau buvau "nurašiusi", su kokia nors tikrai gražia daina. Tave irgi nustebins kas nors, pamatysi.
____________________
..Įjunkite Tamsą, čia per šviesu..
ice_dream (Užblokuotas)
2006 m. sausio 3 d. 17:36:10
mano nuomone, jie jau visiškai nusidainavo.
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti."
F. Dostojevskis
radijos neklausau ir nezzinau kokia ta daina, bet sprendziant is pacios grupes tai tikriausiai slamstas kaip ir visos kitos ju danos feeeee....
____________________
White Black,rich,poor,straight,all female,we r all women!!.We've become a silent majority.Stand up n fight!!!! Riot loudly,riot quietly.Just riot!!!! Society has put a gag in our mouths;rip it out n fuckin riot!!!!!!!!
***
See, I wanna jam it wid you...
We're jammin'...
I'm jammed: I hope you're jammin', too.(L.o.z)
***
PriSiMink Mane...kai skusies koJaS x]]
va db parasysiu,siaip man ta daina yra kazkokia nesamone.dainos zodziai tai isvis "auksi vertes" kaip gryna k**** dainu ,kur neturi ka pasakyti ir tik rodo ka turi..aj whatever...
____________________
My angel guides me through the night,protects my soul from those who fright.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. vasario 3 d. 16:08:26
2006 m. vasario 3 d. 15:00:54
2006 m. sausio 29 d. 13:44:58
____________________
I'm never alone I'm alone all the time ... No-one else can heal my pain...
2006 m. sausio 29 d. 13:15:11
____________________
Oh well,whatever nevermind....
2006 m. sausio 28 d. 17:56:40
____________________
...
2006 m. sausio 27 d. 13:32:25
radijos neklausau ir nezzinau kokia ta daina, bet sprendziant is pacios grupes tai tikriausiai slamstas kaip ir visos kitos ju danos feeeee....
Kodėl net negirdėjusi dainos sprendi apie ją? Manai, kad bloga grupė negali sukurti gerų gabalų? Tai, žinok, apsirinki. Mane kartais nustebina mano nemėgstama grupė, kurią jau buvau "nurašiusi", su kokia nors tikrai gražia daina. Tave irgi nustebins kas nors, pamatysi.
____________________
..Įjunkite Tamsą, čia per šviesu..
2006 m. sausio 27 d. 09:00:56
____________________
..Pase lo que pase cueste lo que cueste..
2006 m. sausio 27 d. 05:32:51
____________________
Je voulais te dire que je t'attends....:)
2006 m. sausio 26 d. 10:15:06
2006 m. sausio 25 d. 21:25:38
2006 m. sausio 25 d. 21:13:17
____________________
Tas, kad pasake 'Tu privalai' , yra tavo didziausias priesas.
2006 m. sausio 3 d. 17:36:10
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
2006 m. sausio 3 d. 14:38:52
____________________
White Black,rich,poor,straight,all female,we r all women!!.We've become a silent majority.Stand up n fight!!!! Riot loudly,riot quietly.Just riot!!!! Society has put a gag in our mouths;rip it out n fuckin riot!!!!!!!! *** See, I wanna jam it wid you... We're jammin'... I'm jammed: I hope you're jammin', too.(L.o.z) *** PriSiMink Mane...kai skusies koJaS x]]
2006 m. sausio 3 d. 14:25:08
____________________
My angel guides me through the night,protects my soul from those who fright.
2006 m. sausio 3 d. 13:02:06
____________________
Hello cruel world! Did you sleep well last night? www.last.fm/user/mitochondrija/
2006 m. sausio 3 d. 12:38:36
____________________
Oooooo... what does this button do?
2006 m. sausio 3 d. 12:34:08
____________________
..Įjunkite Tamsą, čia per šviesu..
2006 m. sausio 3 d. 09:16:15
____________________
My angel guides me through the night,protects my soul from those who fright.
2006 m. sausio 2 d. 13:38:22
____________________
Kai tu ka nors myli, tavo blakstienos virpa, o is taves skraido mazos zvaigzdutes:))
2005 m. gruodžio 27 d. 13:22:19
____________________
Meile stato,bet neapykanta griauna.