Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:
Patvirtinti
2005 m. gruodžio 8 d. 07:16:10
Kaip tik prieš kelias dienas su draugeliu rūkėm balkone. Vėjas didelis, aš kažką sakiau cigaretę burnoj laikydamas, iškrito iš dantų Žiūriu po kojom, niekur nėra. Po kėde nėra, pro tarpą neiškrito, po balkonu matytųsi žiburėlis, pusę balkono iššniukštinėjom su draugeliu, nėra... Prisidegiau kitą, bandom svarstyt, kur galėjo dingti. Sakau, galėjo kristi kaip nors ir ČIA pro tarpą nukrist po balkonu. Su tuo žodžiu "čia" padariau gestą su ranka. Ta pradingėlė cigaretė šast, nukrenta ant žemės... Taip ir likom apakę: per savo "dingimo į kitą išmatavimą" minutę - pusantros, nepradegino nei rūbų, nei pati užgeso. Taip ir neįkirtom bajerio...
oi tokiu nesamoniu man buvo dauk.... aukletoja mate nekarta rukant bet cia px niekam neidomu... va idomiau buvo kai nuejom per pertrauka i stotele parukyt acisedom ant suoliuko rukom, atvaziuoja autobusas islipa dirke ir pradeda pisti prota tipo sules prestyza gadinam ar kazka tokio D lol... pas mus sulei uzdraude rukyti (ta prasme sules teritorijoi) bet ziema salta eiti toliau tai visi uz kampo paeina ir ruko tai tiek kartu ten mokitojai pise prota kad bbd.... poto su mentais dar gaudidavo kas ruko ui dabar kai acimenu tai juokas ima... pavaduotoja ateina is uz kampo ir koki 20 snukiu cyzas numeta tipo nieks neruke ;]]]] apie toletus tai nekalbu kiek ten kartu rukyta ir kiek pagautu buvo.... kazkada aukletojos sulei nebuvo tai jos kabinetas laisvas buvo ir sumastem langus acidaryti ir parukyti tipo taip nutarem kad neuzeis nieks nu ir kaip speceliai tik uzsirukem ir atpizdino mokitoja pradare duris pazejo uzdare ir nuejo kazkur..... pas vavaduotoja ligtai nebeacimenu.. )))) ai dar toks cigonas budavo mazas i 2 ar 3 klase eidavo tai kai visi nueidavo parukyti tas ubagas eidavo prasyti cyzu arba bikus rinkdavo ir rukydavo ;]]] arba budavo galima pasiulit kokia nesamone jam daryt uz ciza pvz: eik spirk tai mergai ir duosiu cyza. Ir eidavo.... nu kazkoks trenktas. Zodziu su tom cizom pas mus sulei tiek nesamoniu buvo kad oi oi...... linksma prisiminti... gal ir dabar ten taipat viskas nz
As tai pwz kai kazkada rukiau, per pertrauka su klasioke netoli uz mokyklos pas toki drauga kieme. Rukom rukom, priejo prie musu moteris, o ziurim ten musu aukleba! Jinai priejo sako :"sveikos mergaites. Ka cia darot?" Mes mosuodamos cigaretem :"uoj aukletoja, nieko, cia pirmas kartas, daugiau neberukysim, prizadam". Po to karto as meciau rukyt.... Ziauriai stradalinau. Vasara nuvaziave su klase pas ja,ir jos vyras sako :"ar tai cia tu ta kuri ruke?" o jau buvo praeje metai
____________________
End of the line ___.
http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. gruodžio 8 d. 07:16:10
2005 m. gruodžio 7 d. 23:31:53
2005 m. gruodžio 7 d. 20:49:14
2005 m. gruodžio 3 d. 16:06:50
____________________
End of the line ___. http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/