Liamaz rašė: k_b> bet teisingai pasakiau, ar ne? taigi...
Visiškai neteisingai pasakei. Iggy neturi jokių sąsajų su pop muzika, jo niekada ir komercinė sėkmė nelydėjo.
Šio atilkėjo tik keletą albumų esu perklausius, ir turbūt iš nesąmoningai užslėptos pagarbos geram draugui. Visgi dainos patinka tik kelios, ypač Iggy & The Stooges - I Wanna Be Your Dog, iš filmo "Lock, Stock & Two Smoking Barrels"
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Liamaz : galėtum ir susilaikyt nuo tokių komentarų... žeuru.
Iggy pop - nerealus soundtrackas Trainspottingo filmui, kaip kažkas jau minėjo... Lust for life ir nightclubbing - gĖĖĖĖris.
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing.
Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Man patinka vyriokai, kurie bando sekti jo pavyzdžiu. Ir, ko gero, atrodo už jį geriau. Bet Igiui juk nebe devyniolika, tad ko norėti. Tie visi pasekėjai teliks kopijomis,
Apie muziką nuomonės neturiu, nes girdėjau dainų tik pas draugus, pati neturiu ir neknieti išgirsti.
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
Vienas iš tų narkomanėlių, kurie nuteikia gerai. Nors jo muzikos klausymo dažniausiai nepraktikuoju, bet neatsisakau paklausyt. O beto ir išvaizda man jo patinka - nuvytus ruda oda, kūdas kaip nežinia kas ir dar žemo juosmens džinsai. Seksualu, sakyčiau.
____________________
Jei aš neskraidyčiau, būčiau tiesiog paprasta kiaulė.
____________________
Žalios kačių akys naktim ūkanotom su raganom skraido ant šluotų gauruotų -
Lyg žvaigždės, kur sminga į bežadę tylą, lyg žiežibros, kur sninga iš laužo liepsnų nuo viršūnių kalvų lyg juodų debesų - dar juodesnėn naktin kyla.
[Myra Cohn Livingston]
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. rugpjūčio 20 d. 15:57:11
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
2006 m. gruodžio 24 d. 09:40:32
k_b> bet teisingai pasakiau, ar ne? taigi...
Visiškai neteisingai pasakei. Iggy neturi jokių sąsajų su pop muzika, jo niekada ir komercinė sėkmė nelydėjo.
Šio atilkėjo tik keletą albumų esu perklausius, ir turbūt iš nesąmoningai užslėptos pagarbos geram draugui. Visgi dainos patinka tik kelios, ypač Iggy & The Stooges - I Wanna Be Your Dog, iš filmo "Lock, Stock & Two Smoking Barrels"
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2006 m. gruodžio 23 d. 21:40:15
____________________
Ir kodėl čia negalima slapyvardžio pakeist..? _______________________________________ http://www.last.fm/user/Nostalgija/
2006 m. gruodžio 13 d. 23:58:21
____________________
nebukit madafakos
2006 m. lapkričio 24 d. 16:17:24
2006 m. lapkričio 24 d. 15:27:21
Iggy pop - nerealus soundtrackas Trainspottingo filmui, kaip kažkas jau minėjo... Lust for life ir nightclubbing - gĖĖĖĖris.
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
2006 m. lapkričio 24 d. 15:09:39
]
2006 m. lapkričio 24 d. 15:04:32
Apie muziką nuomonės neturiu, nes girdėjau dainų tik pas draugus, pati neturiu ir neknieti išgirsti.
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
2006 m. gegužės 3 d. 18:35:08
____________________
Jei aš neskraidyčiau, būčiau tiesiog paprasta kiaulė.
2006 m. gegužės 3 d. 18:27:32
Man tai patinka. Tik išvaizda man jo tokia truputį juokinga. Bet, kaip sakoma, tobulų nėra...
____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama. Rimtai.
2006 m. gegužės 1 d. 19:33:57
____________________
tomorrow never knows
2006 m. balandžio 30 d. 14:19:04
Red Hot Chili Peppers nuostabiai perdirbo Iggy gabalą "Search and Destroy"
Ir puikų soundtracką. Trainspotting sukūrė. Ypač daina "Nightclubbin"
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2006 m. balandžio 17 d. 09:33:44
____________________
I can't believe this happened to you...
2006 m. balandžio 17 d. 01:36:48
____________________
fake
2006 m. balandžio 16 d. 20:28:37
____________________
Meilė yra nenumaldomas troškimas būti nenumaldomai trokštamu. (Roberas Frostas)
2006 m. balandžio 16 d. 18:48:44
____________________
Do you want a song of glory.? Well I'm fucking screaming at you..
2005 m. gruodžio 27 d. 21:21:40
____________________
It's just like suicide and I really don't wanna die, but choice isn't mine...
2005 m. gruodžio 27 d. 11:56:24
duetas su peaches dieviskas
____________________
only god will judge me!
2005 m. gruodžio 23 d. 08:35:41
i wanna be your dog...
____________________
Žalios kačių akys naktim ūkanotom su raganom skraido ant šluotų gauruotų - Lyg žvaigždės, kur sminga į bežadę tylą, lyg žiežibros, kur sninga iš laužo liepsnų nuo viršūnių kalvų lyg juodų debesų - dar juodesnėn naktin kyla. [Myra Cohn Livingston]
2005 m. gruodžio 5 d. 21:59:30
____________________
http://www.hardrokas.net Megstantiems Roka ir jo visas atmainas ;-]