| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2006 m. sausio 21 d. 15:16:43
2006 m. sausio 12 d. 07:59:30
2006 m. sausio 4 d. 16:35:03
____________________
Ir kodėl čia negalima slapyvardžio pakeist..? _______________________________________ http://www.last.fm/user/Nostalgija/
2006 m. sausio 4 d. 15:39:10
Down to Gorky Park
Listening to the wind of change
An August summer night
Soldiers passing by
Listening to the wind of change
The world is closing in
Did you ever think
That we could be so close, like brothers
The future's in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change
[Chorus
Take me to the magic of the moment
On a glory night
Where the children of tomorrow dream away
In the wind of change
Walking down the street
Distant memories
Are buried in the past forever
I follow the Moskva
Down to Gorky Park
Listening to the wind of change
Take me to the magic of the moment
On a glory night
Where the children of tomorrow share their dreams
With you and me
Take me to the magic of the moment
On a glory night
Where the children of tomorrow dream away
In the wind of change
The wind of change blows straight
Into the face of time
Like a stormwind that will ring
The freedom bell for peace of mind
Let your balalaika sing
What my guitar wants to say
Take me to the magic of the moment
On a glory night
Where the children of tomorrow share their dreams
With you and me
Take me to the magic of the moment
On a glory night
Where the children of tomorrow dream away
In the wind of change
VISAI NIEKO
____________________
people=shit
2006 m. sausio 3 d. 17:37:30
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
2006 m. sausio 2 d. 23:02:31
2006 m. sausio 2 d. 22:16:42
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
2006 m. sausio 1 d. 05:48:22
____________________
dj
2005 m. gruodžio 20 d. 17:51:31
2005 m. gruodžio 20 d. 17:06:05
____________________
Nusivylusiems - meile - tai ne poetu issigalvojimas.... Egoistams - jei tikiesi kazka gauti,visu pirma privalai duoti.... Vejavaikiams - gyvenimas bet kuria sekunde gali apsiversti.... Visiems kitiems - tikra meile - tai jega,galinti nugaleti net mirti
2005 m. gruodžio 18 d. 09:23:52
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
2005 m. gruodžio 18 d. 09:09:33
____________________
End of the line ___. http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
2005 m. gruodžio 18 d. 07:36:09
____________________
How can happiness feel so wrong?
2005 m. gruodžio 17 d. 21:12:38
Ši daina turi didelę prasmę.
Jei kam įdomu, siūlau pasiskaityti čia:
https://www.rockplanet.net/index....d=371 &Itemid=51
Gera prisiliesti prie istorijos.
aciu
2005 m. gruodžio 17 d. 20:33:24
Jei kam įdomu, siūlau pasiskaityti čia:
https://www.rockplanet.net/index....d=371 &Itemid=51
Gera prisiliesti prie istorijos.
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2005 m. gruodžio 17 d. 19:00:46
____________________
Delena.
2005 m. gruodžio 17 d. 16:58:13
____________________
Mūsų ir apie Mus. http://net.niekas.eu/ http://net.niekas.eu/mk/ http://net.niekas.eu/mildak/ http://net.niekas.eu/skarolis/ ----------------------------- Sekite reklama. As rimtai. Sekite.
2005 m. gruodžio 17 d. 16:40:00
2005 m. gruodžio 17 d. 16:10:55
2005 m. gruodžio 17 d. 15:59:12
Ka jus manot apie sia daina? m?