lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. rugsėjo 11 d. 18:40:04
MrEko rašė: nepatinka, nezinau nei vienos dainos
Aš irgi nežinau,bet vistiek galiu drąsiai teigti,jog tokio stiliaus grupių,yra geresnių..Čia tiems,kas težino šitą grupę,tai gal ir atrodo geriausia....
Sitos grupės nezinoti negalima ;0 o jai nezinai tai reiskes uzaugote kartu su amarais ... Grupie tiesiog nuostabiai groja o tekstai dainu melodingi ir uzkabinantys . Tikriausiai cia yra ju paslaptis bet tik dar galiu pridurti prie visu nuomonės kad sita grupė nuostabi .
Parlay rašė: Oi lėksim lėksim mes į Vilnių Def Leppard paklausyt (rock).Bus ypatinga vasara šiais metais-iš pradžių Def Leppard, po to Lenny Kravitz, o tarp jų-bakalauro gynimas... Tikiuosi, visur spėsiu...
Oi lėksim lėksim mes į Vilnių Def Leppard paklausyt (rock).Bus ypatinga vasara šiais metais-iš pradžių Def Leppard, po to Lenny Kravitz, o tarp jų-bakalauro gynimas... Tikiuosi, visur spėsiu...
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. kovo 6 d. 23:29:21
Muzika nebloga,bet neoriginali.Yra daugybė grupių,grojančių daug geriau nei Def Leppard.Manau,kad jie tiesiog groja tai kas jau yra seniai atrasta,nenauja.Nors nesakau,kad yra labai blogai.Būtų baisiau,jei grotų banalų popsą.
Joo... gaila buvo prieš kelerius metelius, kad nesuradau pinigėlių už jų koncertą Vilniuje.... Bet šiemet, atrodo, taip nebus. Birželio 9 dieną jie vėl atvyksta!
____________________
You, Soft and only
You, Lost and lonely, You, Strange as angels, Dancing in the deepest oceans, Twisting in the water, You're just like a dream...[The Cure]
tikrai gera grupe. viena geriausiu savo laiku buvo! turi savo isskirtini skmabesi. tai yra didelis pliusas. ju dainu parktsikai negalima sumaisyt su kitu to meto grupiu kuryba. man patinka
____________________
'where's your will to be weird?' - jim morrison
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. rugsėjo 11 d. 21:41:33
2008 m. rugsėjo 11 d. 18:40:04
nepatinka, nezinau nei vienos dainos
Aš irgi nežinau,bet vistiek galiu drąsiai teigti,jog tokio stiliaus grupių,yra geresnių..Čia tiems,kas težino šitą grupę,tai gal ir atrodo geriausia....
2008 m. rugsėjo 11 d. 15:54:05
____________________
Die,Die My Darling ;)
2008 m. gegužės 22 d. 08:38:06
____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
2008 m. gegužės 22 d. 07:32:18
Geriausia grupė pasaulyje(na, bent jau man taip atrodo) Koncas nebeužkalnų, ruoškimės ošti!!! DEF LEPPARD.. <33
____________________
defgerda
2008 m. kovo 14 d. 17:43:55
2008 m. kovo 10 d. 12:59:10
Oi lėksim lėksim mes į Vilnių Def Leppard paklausyt (rock).Bus ypatinga vasara šiais metais-iš pradžių Def Leppard, po to Lenny Kravitz, o tarp jų-bakalauro gynimas... Tikiuosi, visur spėsiu...
Ai, jei ką, į bakalaurinį nespėt galima.
____________________
Aš Turbūt Dievas.
2008 m. kovo 10 d. 02:00:45
2008 m. kovo 6 d. 23:29:21
2008 m. kovo 6 d. 23:12:58
2008 m. vasario 2 d. 23:30:21
____________________
Norint sukurti zodi,reikia sugriauti tyla. Naujai harmonijai sukurti butinas chaosas. V.Briedis.
2007 m. kovo 26 d. 21:11:50
____________________
You, Soft and only You, Lost and lonely, You, Strange as angels, Dancing in the deepest oceans, Twisting in the water, You're just like a dream...[The Cure]
2007 m. sausio 12 d. 18:40:38
____________________
(tuščia)
2007 m. sausio 12 d. 17:31:19
2006 m. lapkričio 30 d. 19:28:16
Nejau siam pasauli yra tokiu zmoniu, kurie klauso toki suda?
Pritariu tiems, kas klauso. Pati irgi klausau. Ir man patinka. Net labai. O jei tau tai šūdas, būk gera, paaiškink, kas tada yra auksas.
2006 m. lapkričio 30 d. 19:01:30
o dėl muzikos... buvo ir geresnių grupių.
2006 m. lapkričio 30 d. 18:56:32
____________________
Everything that I do I do only for you
2006 m. lapkričio 30 d. 18:51:47
Nejau siam pasauli yra tokiu zmoniu, kurie klauso toki suda?
____________________
Everything that I do I do only for you
2006 m. lapkričio 5 d. 13:14:49
____________________
tonnix
2006 m. vasario 6 d. 20:24:43
____________________
'where's your will to be weird?' - jim morrison