____________________
Who loves the Offspring ? - ME
[img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/878/60484878.gif[/img] [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/523/60448523.gif[/img]
Būtinai pamatysi .Jie,galimas daiktas,dar pasirodys Lietuvoj,nes bilietai buvo gerai perkami,gal tik keliasdešimt nebuvo išpirkta.Beje,Šios grupės dainas transliuoja M1 Plius,jų puslapyje www.pliusas.fm,paspaudus "renginiai",susirandi dainų tūkstantuką,ten ir jų dainų yra.Tik dabar balsavimai nebevyksta.
aš deja ten nebuvau
lapkriti ash net tokios grupes nezhinojau
shiaip aisq tai yra labai liūdna, bet man atrodo, kad ash vistiek dar juos pamatysiu bet kokia kaina.
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Šiaip publika tai daug vyresnė,nors teko matyti šiek tiek ir mano bendraamžių (man 24).Įspūdį padarė 2 fanai,maždaug 15 ir 10 metų.Abu apsirengę grupės marškinėliais,veidus išsidažę D.Britanijos vėliava,pašiauštos skiauterės,ties ausimis išskusta plaukų ir grupės pavadinimas užrašytas .Jie,mačiau,į pirmą eilę nuėjo.
O tu ar buvai koncerte?
Man tokie koncertai brangus malonumas,tai vienintelis užsienio grupės koncertas,kuriame buvau,bet,kaip minėjau,tikrai nesigailiu .
Buvau kažkur per 5-7 metrus nuo scenos,tai garsas tikrai geras buvo.Na man tai labai patiko,kartais tą koncertą net sapnuoju .Tikrai nesigailiu,kad visą stipendiją paaukojau bilietui,nors grupiokės stebėjosi.Žinia,ne visiem tokia muzika patinka,o čia buvo tikras roko koncertas - be šokių ir fonogramų ,bet gyvas atlikimas .
eugenijab rašė: Def Leppard - viena iš mėgstamiausių mano klausomų grupių. Ir greitos dainos,ir baladės patinka,bet labiausiai tai Love Bites .Ir jų koncerte pernai Vilniuje buvau .
Kaip patiko koncertas?
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Def Leppard - viena iš mėgstamiausių mano klausomų grupių. Ir greitos dainos,ir baladės patinka,bet labiausiai tai Love Bites .Ir jų koncerte pernai Vilniuje buvau .
Gabux>yra
niu man tai Def Leppard nepatinka ir as savo nuomone pareiskiau
____________________
Muzikos garsais galima isreiksti apsoliuciai viska pasaulyje, su kuo susiduria zmogaus sirdis
Jausmingas zmogus nenusisneka, o issako savo vidu....
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. balandžio 13 d. 15:18:32
____________________
I'm never alone I'm alone all the time ... No-one else can heal my pain...
2005 m. balandžio 13 d. 14:30:16
2005 m. kovo 28 d. 14:26:59
2005 m. sausio 22 d. 13:32:18
____________________
WARNING: tas nuostabus jausmas kai, kai svaigsta galva ir linksta kojos vadinamas..girtumu:) cheers..
Šio komentaro autorius buvo įspėtas. Po 5 įspėjimų vartotojas bus užblokuotas.
2005 m. sausio 3 d. 00:49:01
____________________
I Wanna Rock! [url]http://www.rockplanet.net[/url]
2004 m. lapkričio 28 d. 13:43:31
2004 m. spalio 27 d. 21:32:49
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2004 m. spalio 27 d. 20:39:35
2004 m. spalio 27 d. 15:45:16
____________________
Who loves the Offspring ? - ME [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/878/60484878.gif[/img] [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/523/60448523.gif[/img]
2004 m. spalio 24 d. 01:51:07
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2004 m. spalio 17 d. 11:03:57
2004 m. spalio 17 d. 11:00:45
lapkriti ash net tokios grupes nezhinojau
shiaip aisq tai yra labai liūdna, bet man atrodo, kad ash vistiek dar juos pamatysiu bet kokia kaina.
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2004 m. spalio 17 d. 10:56:41
O tu ar buvai koncerte?
Man tokie koncertai brangus malonumas,tai vienintelis užsienio grupės koncertas,kuriame buvau,bet,kaip minėjau,tikrai nesigailiu
2004 m. spalio 17 d. 10:49:25
2004 m. spalio 17 d. 10:44:39
Def Leppard - viena iš mėgstamiausių mano klausomų grupių. Ir greitos dainos,ir baladės patinka,bet labiausiai tai Love Bites
Kaip patiko koncertas?
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2004 m. spalio 17 d. 10:43:29
2004 m. spalio 16 d. 22:31:49
2004 m. spalio 8 d. 16:04:02
Gabux>yra
niu man tai Def Leppard nepatinka ir as savo nuomone pareiskiau
na, man haris poteris irgi nepatinka, - ash irgi pareishkiau savo nuomone
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2004 m. spalio 8 d. 13:19:08
2004 m. spalio 8 d. 11:50:12
niu man tai Def Leppard nepatinka ir as savo nuomone pareiskiau
____________________
Muzikos garsais galima isreiksti apsoliuciai viska pasaulyje, su kuo susiduria zmogaus sirdis Jausmingas zmogus nenusisneka, o issako savo vidu....