Nemėgstu tingėti. Aišku, kartais reikia. Bet pavyzdžiui, prasėdėti visą dieną nieko neveikiant negalėčiau. Tada jau sąžinė [ar koks velnias] suveikia, ir imuosi kažkokios veiklos.
O sėdėjimas na pvz music.lt ar Tv spoksojimas tai jau tinginystė?
myliu_visus rašė: as paskutiniu metu, kaip aptingau va pvz. ir daba reikia namu darbus daryti as cia sedu nu nesamone kazkokia, nzn kas su manimi daros?
kaip sakoma: su tinginiu kartu
____________________
...as rare as a blonde virgin... :D
as net tingiu aiskinti, kad didziausias tenginis cia as
sunshine_lover rašė: tinginystes lygis siandien ko gero auksciausias! Visa diena prie pc..
juokauji? man tai sunkus darbas, visa diena prie kompo prasedet... uch
____________________
Ne dolazi kokio veleno
tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma
— Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
Dabar visi pradėjo girtis. Nori visi būti Vienas Už Kitą Didesniu Tinginiu.
Bet nesiginu- aš taip pat tinginė. Tačiau džiaugiuos, kad dar dažnai nugaliu save.
visi chia taip neisigedindami rasho, kad tinginiai man tai geda shiaip kad ash tingine...labai geda...visi man tai pastoviai kartoja..... va ir dabar tyngiu eijti versti vokiechiu teksta...nors prie kompo jau valanda kazhkur sedzhiu...shuda malu...
____________________
juokiasi gotas, kad pankas spalvotas :)
ice_dream (Užblokuotas)
2005 m. gruodžio 29 d. 21:26:05
kartais mėgstu patinginiauti.bet stengiuosi laiku save sustabdyti.bet miegoti ilgai jėga visadakai tik galima
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti."
F. Dostojevskis
Oj..pastaraisiais metais ant tiek sutingau,kad mokslai jau merdi nuo mano dėmesio trūkumo..Blogiausia,kad niekaip neišeina tą tinginį išprašyti-atvirščiai jis vis auga..
as tai esu tingine, kai zinau, kad uz issisukinejima man nieko negresia o kai reik kazka atlikt, tai atlieku - arba gerai, arba jau visai geriau net nepradeti
Tinginiauju.bet man tinginystė nėra savo pareigų neatlikimas (tai pavadinčiau atsakomybės nebuvimu). Šiaip tai yra savęs lepinimas.Poilsis.Ir man kartais tai reikalinga.Visiem tai reikalinga. Negaila išmest dienos ir dar vienos ir dar *nioliktos iš savo gyvenimo nes faina
O šiaip man tinginiavimas - tai kai gali sedėti su knyga,arbata ar šiaip kur nors įsitaisyti,parašyti kokias nesąmones ir taip toliau. Nieko rimto nedarai.Bet smagu,Šustra ant širdies,taip sakant
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. gruodžio 20 d. 15:43:45
O sėdėjimas na pvz music.lt ar Tv spoksojimas tai jau tinginystė?
____________________
Aš Turbūt Dievas.
2006 m. gruodžio 17 d. 11:43:31
as paskutiniu metu, kaip aptingau va pvz. ir daba reikia namu darbus daryti as cia sedu nu nesamone kazkokia, nzn kas su manimi daros?
kaip sakoma: su tinginiu kartu
____________________
...as rare as a blonde virgin... :D
2006 m. gruodžio 17 d. 11:33:11
tinginystes lygis siandien ko gero auksciausias! Visa diena prie pc..
____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
2006 m. kovo 9 d. 22:58:55
____________________
Funky_beat !!!
2006 m. kovo 9 d. 22:51:52
____________________
I never apologize. I'm sorry, but that's just the way I am.
2006 m. kovo 6 d. 19:53:46
Bet nesiginu- aš taip pat tinginė. Tačiau džiaugiuos, kad dar dažnai nugaliu save.
2006 m. kovo 6 d. 19:52:06
____________________
kada viskas prarasta....
2006 m. sausio 29 d. 15:11:00
____________________
'Kančia yra kas rytą nubusti griuvėsiuose. / ir kančia yra suprasti, kad negali nenubusti.' [S. Parulskis]
2006 m. sausio 19 d. 13:22:52
____________________
juokiasi gotas, kad pankas spalvotas :)
2006 m. sausio 19 d. 12:19:02
____________________
nezinau ka rasyti patis spreskit apie mane siaup as nekenciu mobei
2006 m. sausio 13 d. 20:16:57
____________________
-
2006 m. sausio 1 d. 19:09:58
____________________
Grettell Valeria Valdez Jimenez Esu tokia kokia esu ir nebandyk keisti----------------------------
2005 m. gruodžio 29 d. 21:26:05
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
2005 m. gruodžio 28 d. 16:04:10
____________________
endis irgi kafka
2005 m. gruodžio 27 d. 11:45:59
2005 m. gruodžio 27 d. 10:10:31
____________________
http://www.hardrokas.net Megstantiems Roka ir jo visas atmainas ;-]
2005 m. gruodžio 26 d. 20:52:01
____________________
taram
2005 m. gruodžio 26 d. 20:50:33
2005 m. gruodžio 26 d. 19:52:12
O šiaip |tarkim mano atveju| tinginystė ne blogas įprotis, o gyvenimo būdas.
2005 m. gruodžio 26 d. 19:31:16
O šiaip man tinginiavimas - tai kai gali sedėti su knyga,arbata ar šiaip kur nors įsitaisyti,parašyti kokias nesąmones ir taip toliau. Nieko rimto nedarai.Bet smagu,Šustra ant širdies,taip sakant