kojote666 rašė: As negaliu liautis tinginiauti ... jei rimtai, tai jau tapo blogu, labai blogu iprociu... neruosiu n.d., kartais net neinu i sulia, tik sedziu istisas dienas prie pc ir miegu, telika irgi kartais tingiu ziuret... va, siandien jau 6 h praleidau prie kompo , manau, pasiekiau tikrai auksta lygi
daug kas neruosia nd ir neina i sule tai nieko nuostabaus! Man cia ne tynginiavimas!
As negaliu liautis tinginiauti ... jei rimtai, tai jau tapo blogu, labai blogu iprociu... neruosiu n.d., kartais net neinu i sulia, tik sedziu istisas dienas prie pc ir miegu, telika irgi kartais tingiu ziuret... va, siandien jau 6 h praleidau prie kompo , manau, pasiekiau tikrai auksta lygi
____________________
Ir kodėl čia negalima slapyvardžio pakeist..?
_______________________________________
http://www.last.fm/user/Nostalgija/
Nesu as begaline tingine,tai ir nepersistengiu Bet kartais buna pasidarau grynai tokia diena "miegas,kompas.TV" -greit atsibosta O kasdienybeje tingejimas pasireiskia keliantis,ir ruosiant n.d.,bet greit nuveju.
Megstat tinginiaut? kaip manot, nepersistengiat betinginiaudami? Koki tingejimo lygi pasiekete? ~
As tai megstu tinginiauti, tik blogai , kad prie to galima priprasti.... Bet Nieko neveikimas fainai Manau kartais persistengiu betinginiaudama.... Miegu kaip galima ilgiau, nusiplaunu nuo kokiu namu ruosos darbu..... Bet ka as galiu padaryt - man patinka tinginiauti....
____________________
End of the line ___.
http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. gruodžio 26 d. 19:22:47
As negaliu liautis tinginiauti
daug kas neruosia nd ir neina i sule tai nieko nuostabaus! Man cia ne tynginiavimas!
2005 m. gruodžio 26 d. 19:11:07
____________________
Ir kodėl čia negalima slapyvardžio pakeist..? _______________________________________ http://www.last.fm/user/Nostalgija/
2005 m. gruodžio 26 d. 18:07:47
2005 m. gruodžio 26 d. 17:28:44
tinginystes lygis siandien ko gero auksciausias! Visa diena prie pc..
einu geriau pamiegot..
2005 m. gruodžio 26 d. 17:04:50
As tai megstu tinginiauti, tik blogai , kad prie to galima priprasti.... Bet Nieko neveikimas fainai
____________________
End of the line ___. http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/