ice_dream (Užblokuotas)
2005 m. rugsėjo 7 d. 16:29:09
nesąmonė.
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti."
F. Dostojevskis
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism.
_____________________
Aš gerai rusiškai keikiuosi.
Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs.
_________________
svarbiausios gyvenimo tiesos:
1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi.
2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug.
3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi.
4. Aluje nepaskęsi
5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi.
6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus.
7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos.
8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus.
to be continued..
Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Niu siaip klipas tikrai fantastiskas bet manau ji daugiau su mielu noru ziuretu bachuriukai!!! Nu jai buciau bachuriukas man ir patiktu klipas kuris vos nevirsta pornucha
Bet vistiek klipas FANTASTSKAS o muzika be galo VEZANTI!
____________________
Zvaigzes-nuostabiausias dalykas, koks gali buti....
O prioritetai man pastaruoju metu yra nauji leidimai. Dar kitas dalykas, kad naujos grupės dažnai jau nebepateikia nieko įdomaus man. Ar bent nesilygina su savo "pirmtakais", kad norėtųsi į juos gilintis.
Nauji atradimai lieka tikrai paskutinėje vietoje ir praktiškai pamirštami. Kartais tik, jeigu pagal asociaciją su kita grupe atrandu, perklausau kokias kelias dainas, ir dažnai tuo ir pasibaigia, nes reikia grįžti prie prioritetų.
Tai panaši dilema ir man. Mano JAU mėgstamos grupės kepa kūrybą tempais, kurie man žiauriai per dideli, o čia dar naujas grupes atradinėti. Dažniausiai pas mane atradimai dabar būna "nes Spotify algoritmas išmetė", o ne intentional prisėdimai prie kažko
Nes pasirodo, juose gali slėptis įdomių, netikėtų dalykų. Pvz., netyčia atradau vieną bitlų dainą, nuo kurios užsikabinau, ir paaiškėjo visas Yellow Submarine albumas įdomus. Bet kur čia spėsi perklausyt, kai tiek naujų reikia peržvelgti...
2007 m. gruodžio 1 d. 23:33:06
____________________
Welcom down to my planet hell!
2007 m. rugpjūčio 12 d. 13:39:12
Siknu-uzpakaliu,sedmenu,sedyniu,zopu ir.t.t...
____________________
BūM. Byby dėčiau jei tūrėčiau.
2007 m. gegužės 2 d. 10:23:42
____________________
Hello, my name is Johnny Well hello my name is Johnny I would like to explain myself And I would like to complain in vain.
2007 m. gegužės 1 d. 23:20:58
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2007 m. balandžio 1 d. 20:04:36
____________________
Too young to care.
2007 m. balandžio 1 d. 16:37:49
____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
2005 m. rugsėjo 7 d. 16:29:09
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
2005 m. rugsėjo 7 d. 16:26:42
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
2005 m. rugpjūčio 29 d. 18:14:00
____________________
Kiekviename musu miega genijus, ir kiekviena diena vis giliau... ;D
2005 m. rugpjūčio 28 d. 07:25:03
____________________
21 http://cornerz.tinkle.lt 50 Cent butu kietas reperis, jei nebutu s**as... [J-Master aka Ermideris]
2005 m. rugpjūčio 27 d. 11:40:29
2005 m. rugpjūčio 24 d. 17:49:29
____________________
ARBATOS KLUBAS!
2005 m. rugpjūčio 24 d. 17:29:37
____________________
Nobody is perfect. I am nobody!
2005 m. rugpjūčio 23 d. 14:55:35
2005 m. rugpjūčio 11 d. 15:03:27
O DAINA TAI IS VIS SUPER
2005 m. rugpjūčio 2 d. 10:15:57
____________________
If you see me getting mighty If you see me getting high Knock me down... Y NICKA NEKREIPKIT DEMESIO...:)
2005 m. liepos 30 d. 13:45:09
____________________
I LikE MuSiC
2005 m. liepos 24 d. 11:31:34
Bet vistiek klipas FANTASTSKAS o muzika be galo VEZANTI!
____________________
Zvaigzes-nuostabiausias dalykas, koks gali buti....
2005 m. liepos 22 d. 11:54:44
____________________
Savizudybe Prasminga Jei zudosi Du
2005 m. liepos 19 d. 15:12:12
____________________
..Pase lo que pase cueste lo que cueste..