Inetutea rašė: Na tai priklauso nuo aplinkybių,jei tave tarkim specialiai apsvaigina narkotinėmis medžiagomis arba tiesiog kartais būna tokia būsena kai tau aptemsta protas ir tu pasiduodi bet kokiai pagundai.To pasekmės gali sujaukti tavo gyvenimą visam laikui,todėl reikia būti labai atsargiam ir 'blaiviam'Niekada nesakyk niekada,bet kam ir bet kada tai gali nutikti,net ir tiems cukriniams avinėliams ,kurie skelbiasi esą šventuoliai.Na o man tai nepriimtina
Bet tu visada problemų ieškai labai rimtų visur D
Aš nieko blogo nematau tame, jei nieko neišduodi.
Aš netikiu, kad po 3-5 metų ji kalbės taip pat. Tiesiog dabar naivus požiūris dar yra. Aš ir 15 galvojau, kad atsitiktinis būna tik apsvaigus D
Nu vėl mane kritikuoja,siaubasKą vėl blogai parašiau.Atsitiktinis siexas gali būti ne vien pavartojus psichotropinių medžiagų,bet ir tiesiog kai tu esi pvz.,kur nors išvažiavęs susipažįsti su žmogumi ir nori sexo.bet esi įsipareigojęs kitam žmogui .Man tai nepriimtina ir tiek,aš rimtas žmogus esu.Problemų aš neieškau tik lyg tais 3psl.buvo parašyta apie narkotines medžiagas tai pradėjau apie tai rašyt.
Na, matai, čia niekas nekalba apie tai, kai esi įsipareigojęs
Vienokiu ar kitokiu atveju aš rimtas žmogus,man nepriimtini vienos nakties nuotykiai
Nesupyk už klausimą, gali atsakyti gali ir ne, bet ar turėjusi apskritai tu tą nuotykį? Nes man peršasi išvada, kad ne Tad negali ir sakyti tokiu atveju, jog tai tau nepriimtina, kol net nežinai, kas nepriimtina
Vadinasi ,kad turėtum savo nuomonę turi ją susikurti iš patirties???
isikisiu truputeli
manau kad is patirties ta nuomone tikresne buna, o jei patirties neturi tai nuomone gali labai greitai keistis, nes nera tvirta dazniausiai )bet buna ir isimciu zinoma)
____________________
A pill to make you numb
A pill to make you dumb
A pill to make you anybody else
But all the drugs in this world
Won't save her from herself
Inetutea rašė: Na tai priklauso nuo aplinkybių,jei tave tarkim specialiai apsvaigina narkotinėmis medžiagomis arba tiesiog kartais būna tokia būsena kai tau aptemsta protas ir tu pasiduodi bet kokiai pagundai.To pasekmės gali sujaukti tavo gyvenimą visam laikui,todėl reikia būti labai atsargiam ir 'blaiviam'Niekada nesakyk niekada,bet kam ir bet kada tai gali nutikti,net ir tiems cukriniams avinėliams ,kurie skelbiasi esą šventuoliai.Na o man tai nepriimtina
Bet tu visada problemų ieškai labai rimtų visur D
Aš nieko blogo nematau tame, jei nieko neišduodi.
Aš netikiu, kad po 3-5 metų ji kalbės taip pat. Tiesiog dabar naivus požiūris dar yra. Aš ir 15 galvojau, kad atsitiktinis būna tik apsvaigus D
Nu vėl mane kritikuoja,siaubasKą vėl blogai parašiau.Atsitiktinis siexas gali būti ne vien pavartojus psichotropinių medžiagų,bet ir tiesiog kai tu esi pvz.,kur nors išvažiavęs susipažįsti su žmogumi ir nori sexo.bet esi įsipareigojęs kitam žmogui .Man tai nepriimtina ir tiek,aš rimtas žmogus esu.Problemų aš neieškau tik lyg tais 3psl.buvo parašyta apie narkotines medžiagas tai pradėjau apie tai rašyt.
Na, matai, čia niekas nekalba apie tai, kai esi įsipareigojęs
Vienokiu ar kitokiu atveju aš rimtas žmogus,man nepriimtini vienos nakties nuotykiai
Nesupyk už klausimą, gali atsakyti gali ir ne, bet ar turėjusi apskritai tu tą nuotykį? Nes man peršasi išvada, kad ne Tad negali ir sakyti tokiu atveju, jog tai tau nepriimtina, kol net nežinai, kas nepriimtina
Vadinasi ,kad turėtum savo nuomonę turi ją susikurti iš patirties???
Inetutea rašė: Na tai priklauso nuo aplinkybių,jei tave tarkim specialiai apsvaigina narkotinėmis medžiagomis arba tiesiog kartais būna tokia būsena kai tau aptemsta protas ir tu pasiduodi bet kokiai pagundai.To pasekmės gali sujaukti tavo gyvenimą visam laikui,todėl reikia būti labai atsargiam ir 'blaiviam'Niekada nesakyk niekada,bet kam ir bet kada tai gali nutikti,net ir tiems cukriniams avinėliams ,kurie skelbiasi esą šventuoliai.Na o man tai nepriimtina
Bet tu visada problemų ieškai labai rimtų visur D
Aš nieko blogo nematau tame, jei nieko neišduodi.
Aš netikiu, kad po 3-5 metų ji kalbės taip pat. Tiesiog dabar naivus požiūris dar yra. Aš ir 15 galvojau, kad atsitiktinis būna tik apsvaigus D
Nu vėl mane kritikuoja,siaubasKą vėl blogai parašiau.Atsitiktinis siexas gali būti ne vien pavartojus psichotropinių medžiagų,bet ir tiesiog kai tu esi pvz.,kur nors išvažiavęs susipažįsti su žmogumi ir nori sexo.bet esi įsipareigojęs kitam žmogui .Man tai nepriimtina ir tiek,aš rimtas žmogus esu.Problemų aš neieškau tik lyg tais 3psl.buvo parašyta apie narkotines medžiagas tai pradėjau apie tai rašyt.
Na, matai, čia niekas nekalba apie tai, kai esi įsipareigojęs
Vienokiu ar kitokiu atveju aš rimtas žmogus,man nepriimtini vienos nakties nuotykiai
Nesupyk už klausimą, gali atsakyti gali ir ne, bet ar turėjusi apskritai tu tą nuotykį? Nes man peršasi išvada, kad ne Tad negali ir sakyti tokiu atveju, jog tai tau nepriimtina, kol net nežinai, kas nepriimtina
Inetutea rašė: Na tai priklauso nuo aplinkybių,jei tave tarkim specialiai apsvaigina narkotinėmis medžiagomis arba tiesiog kartais būna tokia būsena kai tau aptemsta protas ir tu pasiduodi bet kokiai pagundai.To pasekmės gali sujaukti tavo gyvenimą visam laikui,todėl reikia būti labai atsargiam ir 'blaiviam'Niekada nesakyk niekada,bet kam ir bet kada tai gali nutikti,net ir tiems cukriniams avinėliams ,kurie skelbiasi esą šventuoliai.Na o man tai nepriimtina
Bet tu visada problemų ieškai labai rimtų visur D
Aš nieko blogo nematau tame, jei nieko neišduodi.
Aš netikiu, kad po 3-5 metų ji kalbės taip pat. Tiesiog dabar naivus požiūris dar yra. Aš ir 15 galvojau, kad atsitiktinis būna tik apsvaigus D
Nu vėl mane kritikuoja,siaubasKą vėl blogai parašiau.Atsitiktinis siexas gali būti ne vien pavartojus psichotropinių medžiagų,bet ir tiesiog kai tu esi pvz.,kur nors išvažiavęs susipažįsti su žmogumi ir nori sexo.bet esi įsipareigojęs kitam žmogui .Man tai nepriimtina ir tiek,aš rimtas žmogus esu.Problemų aš neieškau tik lyg tais 3psl.buvo parašyta apie narkotines medžiagas tai pradėjau apie tai rašyt.
Na, matai, čia niekas nekalba apie tai, kai esi įsipareigojęs
Vienokiu ar kitokiu atveju aš rimtas žmogus,man nepriimtini vienos nakties nuotykiai
Inetutea rašė: Na tai priklauso nuo aplinkybių,jei tave tarkim specialiai apsvaigina narkotinėmis medžiagomis arba tiesiog kartais būna tokia būsena kai tau aptemsta protas ir tu pasiduodi bet kokiai pagundai.To pasekmės gali sujaukti tavo gyvenimą visam laikui,todėl reikia būti labai atsargiam ir 'blaiviam'Niekada nesakyk niekada,bet kam ir bet kada tai gali nutikti,net ir tiems cukriniams avinėliams ,kurie skelbiasi esą šventuoliai.Na o man tai nepriimtina
Bet tu visada problemų ieškai labai rimtų visur D
Aš nieko blogo nematau tame, jei nieko neišduodi.
Aš netikiu, kad po 3-5 metų ji kalbės taip pat. Tiesiog dabar naivus požiūris dar yra. Aš ir 15 galvojau, kad atsitiktinis būna tik apsvaigus D
Nu vėl mane kritikuoja,siaubasKą vėl blogai parašiau.Atsitiktinis siexas gali būti ne vien pavartojus psichotropinių medžiagų,bet ir tiesiog kai tu esi pvz.,kur nors išvažiavęs susipažįsti su žmogumi ir nori sexo.bet esi įsipareigojęs kitam žmogui .Man tai nepriimtina ir tiek,aš rimtas žmogus esu.Problemų aš neieškau tik lyg tais 3psl.buvo parašyta apie narkotines medžiagas tai pradėjau apie tai rašyt.
Na, matai, čia niekas nekalba apie tai, kai esi įsipareigojęs
Inetutea rašė: Na tai priklauso nuo aplinkybių,jei tave tarkim specialiai apsvaigina narkotinėmis medžiagomis arba tiesiog kartais būna tokia būsena kai tau aptemsta protas ir tu pasiduodi bet kokiai pagundai.To pasekmės gali sujaukti tavo gyvenimą visam laikui,todėl reikia būti labai atsargiam ir 'blaiviam'Niekada nesakyk niekada,bet kam ir bet kada tai gali nutikti,net ir tiems cukriniams avinėliams ,kurie skelbiasi esą šventuoliai.Na o man tai nepriimtina
Bet tu visada problemų ieškai labai rimtų visur D
Aš nieko blogo nematau tame, jei nieko neišduodi.
Aš netikiu, kad po 3-5 metų ji kalbės taip pat. Tiesiog dabar naivus požiūris dar yra. Aš ir 15 galvojau, kad atsitiktinis būna tik apsvaigus D
Nu vėl mane kritikuoja,siaubasKą vėl blogai parašiau.Atsitiktinis siexas gali būti ne vien pavartojus psichotropinių medžiagų,bet ir tiesiog kai tu esi pvz.,kur nors išvažiavęs susipažįsti su žmogumi ir nori sexo.bet esi įsipareigojęs kitam žmogui .Man tai nepriimtina ir tiek,aš rimtas žmogus esu.Problemų aš neieškau tik lyg tais 3psl.buvo parašyta apie narkotines medžiagas tai pradėjau apie tai rašyt.
Inetutea rašė: Na tai priklauso nuo aplinkybių,jei tave tarkim specialiai apsvaigina narkotinėmis medžiagomis arba tiesiog kartais būna tokia būsena kai tau aptemsta protas ir tu pasiduodi bet kokiai pagundai.To pasekmės gali sujaukti tavo gyvenimą visam laikui,todėl reikia būti labai atsargiam ir 'blaiviam'Niekada nesakyk niekada,bet kam ir bet kada tai gali nutikti,net ir tiems cukriniams avinėliams ,kurie skelbiasi esą šventuoliai.Na o man tai nepriimtina
Bet tu visada problemų ieškai labai rimtų visur D
Aš nieko blogo nematau tame, jei nieko neišduodi.
Aš netikiu, kad po 3-5 metų ji kalbės taip pat. Tiesiog dabar naivus požiūris dar yra. Aš ir 15 galvojau, kad atsitiktinis būna tik apsvaigus D
Inetutea rašė: Na tai priklauso nuo aplinkybių,jei tave tarkim specialiai apsvaigina narkotinėmis medžiagomis arba tiesiog kartais būna tokia būsena kai tau aptemsta protas ir tu pasiduodi bet kokiai pagundai.To pasekmės gali sujaukti tavo gyvenimą visam laikui,todėl reikia būti labai atsargiam ir 'blaiviam'Niekada nesakyk niekada,bet kam ir bet kada tai gali nutikti,net ir tiems cukriniams avinėliams ,kurie skelbiasi esą šventuoliai.Na o man tai nepriimtina
as tai uz.. jei nori vienkartinio sekso, kodel gi ne, nematau nieko bloga
____________________
A pill to make you numb
A pill to make you dumb
A pill to make you anybody else
But all the drugs in this world
Won't save her from herself
Na tai priklauso nuo aplinkybių,jei tave tarkim specialiai apsvaigina narkotinėmis medžiagomis arba tiesiog kartais būna tokia būsena kai tau aptemsta protas ir tu pasiduodi bet kokiai pagundai.To pasekmės gali sujaukti tavo gyvenimą visam laikui,todėl reikia būti labai atsargiam ir 'blaiviam'Niekada nesakyk niekada,bet kam ir bet kada tai gali nutikti,net ir tiems cukriniams avinėliams ,kurie skelbiasi esą šventuoliai.Na o man tai nepriimtina
Juk mes visi šventi. Vaidiname gyvenimo spektaklį ne tik prieš kitus, bet ir prieš save.
Kaip jau sakė Leokadija, daryk, žmogau, kaip tau geriau. Jei tai neperžengia žmogiškumo ribų. O juk sexas - žmogiška. Pasitaiko.
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
emm jai nieko nejauti tik norsa pasidulkint tai prasom man tokios netrugdo bet pati ne... man paciai tai nepriimta esu ne is tu merginu kurios lengvai prieinamos
____________________
Vienpuse meile.. nieko nera blogiau..
tai ju reikalas. reikia daryti taip, kaip nori, o ne ziureti, ka apie tave zmones pamanys.
niekada visiems neitiksi.
jei jos mylisi nenoredamos , tik del partnerio-kvailai elgiasi
jei mylisi noredamos-gauna ka nori
krc.
____________________
Žalios kačių akys naktim ūkanotom su raganom skraido ant šluotų gauruotų -
Lyg žvaigždės, kur sminga į bežadę tylą, lyg žiežibros, kur sninga iš laužo liepsnų nuo viršūnių kalvų lyg juodų debesų - dar juodesnėn naktin kyla.
[Myra Cohn Livingston]
Vampirella rašė: ka jus manot apie panas kurios mylisi per antra ar trecia pasimatyma?
kodel tema vadinas atsitiktinis sexas,opranesime "ka jus manot apie ta darancias panas"
o kur vaikinai?
beto pritariu,niekada nesakyk niekada,ir nesmerk,jai cia ne su tavim pasimylejo ir pamirso.
____________________
Jesus died for somebody sind - but not for mine
Genius_loci rašė: O jei vyras pirmą kartą ima ir pasinaudoja? Tai jam jau nieko čia blogo, taip turi būti, jis ne žigolo, jis - VYRAS. O jei mergina - kekšė? Ohohoho...
deja, tokios jau musu sauniosios visuomenes nuostatos. nors pries sita ash neturiu nieko
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2010 m. gegužės 10 d. 00:21:11
Na tai priklauso nuo aplinkybių,jei tave tarkim specialiai apsvaigina narkotinėmis medžiagomis arba tiesiog kartais būna tokia būsena kai tau aptemsta protas ir tu pasiduodi bet kokiai pagundai.To pasekmės gali sujaukti tavo gyvenimą visam laikui,todėl reikia būti labai atsargiam ir 'blaiviam'
Bet tu visada problemų ieškai labai rimtų visur
Aš nieko blogo nematau tame, jei nieko neišduodi.
Aš netikiu, kad po 3-5 metų ji kalbės taip pat. Tiesiog dabar naivus požiūris dar yra. Aš ir 15 galvojau, kad atsitiktinis būna tik apsvaigus
Nu vėl mane kritikuoja,siaubas
Na, matai, čia niekas nekalba apie tai, kai esi įsipareigojęs
Vienokiu ar kitokiu atveju aš rimtas žmogus,man nepriimtini vienos nakties nuotykiai
Nesupyk už klausimą, gali atsakyti gali ir ne, bet ar turėjusi apskritai tu tą nuotykį?
Vadinasi ,kad turėtum savo nuomonę turi ją susikurti iš patirties???
isikisiu truputeli
manau kad is patirties ta nuomone tikresne buna, o jei patirties neturi tai nuomone gali labai greitai keistis, nes nera tvirta dazniausiai )bet buna ir isimciu zinoma)
____________________
A pill to make you numb A pill to make you dumb A pill to make you anybody else But all the drugs in this world Won't save her from herself
2010 m. gegužės 9 d. 22:50:09
Na tai priklauso nuo aplinkybių,jei tave tarkim specialiai apsvaigina narkotinėmis medžiagomis arba tiesiog kartais būna tokia būsena kai tau aptemsta protas ir tu pasiduodi bet kokiai pagundai.To pasekmės gali sujaukti tavo gyvenimą visam laikui,todėl reikia būti labai atsargiam ir 'blaiviam'
Bet tu visada problemų ieškai labai rimtų visur
Aš nieko blogo nematau tame, jei nieko neišduodi.
Aš netikiu, kad po 3-5 metų ji kalbės taip pat. Tiesiog dabar naivus požiūris dar yra. Aš ir 15 galvojau, kad atsitiktinis būna tik apsvaigus
Nu vėl mane kritikuoja,siaubas
Na, matai, čia niekas nekalba apie tai, kai esi įsipareigojęs
Vienokiu ar kitokiu atveju aš rimtas žmogus,man nepriimtini vienos nakties nuotykiai
Nesupyk už klausimą, gali atsakyti gali ir ne, bet ar turėjusi apskritai tu tą nuotykį?
Vadinasi ,kad turėtum savo nuomonę turi ją susikurti iš patirties???
2010 m. gegužės 9 d. 22:28:07
Na tai priklauso nuo aplinkybių,jei tave tarkim specialiai apsvaigina narkotinėmis medžiagomis arba tiesiog kartais būna tokia būsena kai tau aptemsta protas ir tu pasiduodi bet kokiai pagundai.To pasekmės gali sujaukti tavo gyvenimą visam laikui,todėl reikia būti labai atsargiam ir 'blaiviam'
Bet tu visada problemų ieškai labai rimtų visur
Aš nieko blogo nematau tame, jei nieko neišduodi.
Aš netikiu, kad po 3-5 metų ji kalbės taip pat. Tiesiog dabar naivus požiūris dar yra. Aš ir 15 galvojau, kad atsitiktinis būna tik apsvaigus
Nu vėl mane kritikuoja,siaubas
Na, matai, čia niekas nekalba apie tai, kai esi įsipareigojęs
Vienokiu ar kitokiu atveju aš rimtas žmogus,man nepriimtini vienos nakties nuotykiai
Nesupyk už klausimą, gali atsakyti gali ir ne, bet ar turėjusi apskritai tu tą nuotykį?
____________________
The Riddle Wants To Be...
2010 m. gegužės 9 d. 22:22:25
Na tai priklauso nuo aplinkybių,jei tave tarkim specialiai apsvaigina narkotinėmis medžiagomis arba tiesiog kartais būna tokia būsena kai tau aptemsta protas ir tu pasiduodi bet kokiai pagundai.To pasekmės gali sujaukti tavo gyvenimą visam laikui,todėl reikia būti labai atsargiam ir 'blaiviam'
Bet tu visada problemų ieškai labai rimtų visur
Aš nieko blogo nematau tame, jei nieko neišduodi.
Aš netikiu, kad po 3-5 metų ji kalbės taip pat. Tiesiog dabar naivus požiūris dar yra. Aš ir 15 galvojau, kad atsitiktinis būna tik apsvaigus
Nu vėl mane kritikuoja,siaubas
Na, matai, čia niekas nekalba apie tai, kai esi įsipareigojęs
Vienokiu ar kitokiu atveju aš rimtas žmogus,man nepriimtini vienos nakties nuotykiai
2010 m. gegužės 9 d. 22:17:46
Na tai priklauso nuo aplinkybių,jei tave tarkim specialiai apsvaigina narkotinėmis medžiagomis arba tiesiog kartais būna tokia būsena kai tau aptemsta protas ir tu pasiduodi bet kokiai pagundai.To pasekmės gali sujaukti tavo gyvenimą visam laikui,todėl reikia būti labai atsargiam ir 'blaiviam'
Bet tu visada problemų ieškai labai rimtų visur
Aš nieko blogo nematau tame, jei nieko neišduodi.
Aš netikiu, kad po 3-5 metų ji kalbės taip pat. Tiesiog dabar naivus požiūris dar yra. Aš ir 15 galvojau, kad atsitiktinis būna tik apsvaigus
Nu vėl mane kritikuoja,siaubas
Na, matai, čia niekas nekalba apie tai, kai esi įsipareigojęs
____________________
The Riddle Wants To Be...
2010 m. gegužės 9 d. 20:45:50
Na tai priklauso nuo aplinkybių,jei tave tarkim specialiai apsvaigina narkotinėmis medžiagomis arba tiesiog kartais būna tokia būsena kai tau aptemsta protas ir tu pasiduodi bet kokiai pagundai.To pasekmės gali sujaukti tavo gyvenimą visam laikui,todėl reikia būti labai atsargiam ir 'blaiviam'
Bet tu visada problemų ieškai labai rimtų visur
Aš nieko blogo nematau tame, jei nieko neišduodi.
Aš netikiu, kad po 3-5 metų ji kalbės taip pat. Tiesiog dabar naivus požiūris dar yra. Aš ir 15 galvojau, kad atsitiktinis būna tik apsvaigus
Nu vėl mane kritikuoja,siaubas
2010 m. gegužės 9 d. 20:22:42
Na tai priklauso nuo aplinkybių,jei tave tarkim specialiai apsvaigina narkotinėmis medžiagomis arba tiesiog kartais būna tokia būsena kai tau aptemsta protas ir tu pasiduodi bet kokiai pagundai.To pasekmės gali sujaukti tavo gyvenimą visam laikui,todėl reikia būti labai atsargiam ir 'blaiviam'
Bet tu visada problemų ieškai labai rimtų visur
Aš nieko blogo nematau tame, jei nieko neišduodi.
Aš netikiu, kad po 3-5 metų ji kalbės taip pat. Tiesiog dabar naivus požiūris dar yra. Aš ir 15 galvojau, kad atsitiktinis būna tik apsvaigus
____________________
The Riddle Wants To Be...
2010 m. gegužės 9 d. 20:18:57
Na tai priklauso nuo aplinkybių,jei tave tarkim specialiai apsvaigina narkotinėmis medžiagomis arba tiesiog kartais būna tokia būsena kai tau aptemsta protas ir tu pasiduodi bet kokiai pagundai.To pasekmės gali sujaukti tavo gyvenimą visam laikui,todėl reikia būti labai atsargiam ir 'blaiviam'
Bet tu visada problemų ieškai labai rimtų visur
Aš nieko blogo nematau tame, jei nieko neišduodi.
____________________
Aš Turbūt Dievas.
2010 m. gegužės 9 d. 17:55:39
____________________
A pill to make you numb A pill to make you dumb A pill to make you anybody else But all the drugs in this world Won't save her from herself
2010 m. gegužės 9 d. 17:25:06
2006 m. rugsėjo 30 d. 21:56:01
Kaip jau sakė Leokadija, daryk, žmogau, kaip tau geriau. Jei tai neperžengia žmogiškumo ribų. O juk sexas - žmogiška. Pasitaiko.
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2006 m. rugsėjo 30 d. 21:52:19
ka jus manot apie panas kurios mylisi per antra ar trecia pasimatyma?
normalios mergos... normalios ir tos kurios tik 10pasimatyma...o ka tureciau manyt...?
2006 m. rugsėjo 30 d. 21:16:08
2006 m. rugsėjo 21 d. 13:33:55
____________________
Delena.
2006 m. rugsėjo 21 d. 13:19:05
____________________
Vienpuse meile.. nieko nera blogiau..
2006 m. gegužės 23 d. 16:54:44
____________________
Gyvenk Greitai, Mylek Karstai Ir Jaunas Mirk!
2006 m. kovo 26 d. 20:43:12
niekada visiems neitiksi.
jei jos mylisi nenoredamos , tik del partnerio-kvailai elgiasi
jei mylisi noredamos-gauna ka nori
krc.
____________________
Žalios kačių akys naktim ūkanotom su raganom skraido ant šluotų gauruotų - Lyg žvaigždės, kur sminga į bežadę tylą, lyg žiežibros, kur sninga iš laužo liepsnų nuo viršūnių kalvų lyg juodų debesų - dar juodesnėn naktin kyla. [Myra Cohn Livingston]
2006 m. kovo 26 d. 20:13:49
____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
2006 m. kovo 17 d. 16:59:32
ka jus manot apie panas kurios mylisi per antra ar trecia pasimatyma?
kodel tema vadinas atsitiktinis sexas,opranesime "ka jus manot apie ta darancias panas"
o kur vaikinai?
beto pritariu,niekada nesakyk niekada,ir nesmerk,jai cia ne su tavim pasimylejo ir pamirso.
____________________
Jesus died for somebody sind - but not for mine
2006 m. kovo 13 d. 13:50:13
O jei vyras pirmą kartą ima ir pasinaudoja? Tai jam jau nieko čia blogo, taip turi būti, jis ne žigolo, jis - VYRAS. O jei mergina - kekšė? Ohohoho...
deja, tokios jau musu sauniosios visuomenes nuostatos. nors pries sita ash neturiu nieko
____________________
Parašas.