Kažkokia keista ir per daug vulgari. Net nerepuoja beveik. Bet tinka prie tokio albumo, kaip ir stan. Nu pykčio pripildytas albumas, bet dėlto ir geras.
most666 rašė: emas cia jau i lempa nuejo, nors ir seniau nusikurdavo (when im gone pvz)
siaip when im gone wena naujausiu dainu jo:}o kim - sena...
siaip patiko man sita daina:}o ape santuoka tai ne tik taip blogai jis ape ja kuria..pvz love you more, crazy in love ir t.t. wapse reikejo skandaliuko tai ir parase tokia daina:}
____________________
Gyventi, galima sakyti, jam nelabai sekėsi, todėl, galima sakyti, jis mirė.
taigi čia apie dainą reikia šnekėti o ne apie santuoką jų
Daina galiu pasakyti kad tikrai fantastiška, man viena geriausių iš Eminemo, ji tiesiog kraupi. ką ką o varyti ant kitų jis moka. Kas negirdėję tikrai paklausykit.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2010 m. sausio 22 d. 21:22:25
2009 m. kovo 29 d. 09:53:42
2009 m. vasario 18 d. 14:39:02
2008 m. balandžio 27 d. 16:20:37
2006 m. balandžio 11 d. 19:13:20
2006 m. balandžio 11 d. 18:42:49
emas cia jau i lempa nuejo, nors ir seniau nusikurdavo (when im gone pvz)
siaip patiko man sita daina:}o ape santuoka tai ne tik taip blogai jis ape ja kuria..pvz love you more, crazy in love ir t.t. wapse reikejo skandaliuko tai ir parase tokia daina:}
____________________
Gyventi, galima sakyti, jam nelabai sekėsi, todėl, galima sakyti, jis mirė.
2006 m. kovo 12 d. 19:38:19
____________________
aš nelaužau įstatimu-įstatymai laužo mane...
2006 m. kovo 12 d. 17:56:01
Man patinka.
O kad apvaro ją, tai čia nieko naujo, juk čia Eminemas
2006 m. kovo 4 d. 18:49:37
____________________
UŽBLOKUOTAS.
2006 m. kovo 4 d. 18:13:15
2006 m. kovo 4 d. 18:09:41
____________________
sometimes I think I'm crazy,i'm crazy, oh so crazy
2006 m. kovo 4 d. 18:08:55
____________________
sometimes I think I'm crazy,i'm crazy, oh so crazy
2006 m. vasario 16 d. 20:11:13
____________________
'Kančia yra kas rytą nubusti griuvėsiuose. / ir kančia yra suprasti, kad negali nenubusti.' [S. Parulskis]
2006 m. sausio 28 d. 16:38:39
malapert<<
ŠviesiTamsa<<<
____________________
sometimes I think I'm crazy,i'm crazy, oh so crazy
2006 m. sausio 28 d. 10:22:33
____________________
..Įjunkite Tamsą, čia per šviesu..
2006 m. sausio 27 d. 21:28:01
2006 m. sausio 27 d. 20:54:45
Daina galiu pasakyti kad tikrai fantastiška, man viena geriausių iš Eminemo, ji tiesiog kraupi. ką ką o varyti ant kitų jis moka. Kas negirdėję tikrai paklausykit.
2006 m. sausio 27 d. 19:48:14
____________________
sometimes I think I'm crazy,i'm crazy, oh so crazy
2006 m. sausio 27 d. 19:14:39
____________________
graffi.tai.lt
2006 m. sausio 26 d. 19:35:50
Evil_in_a_closet<<
____________________
sometimes I think I'm crazy,i'm crazy, oh so crazy