Pagalvojus tai turbūt nieks nebeperpyks ir nieks nieko nebepakeis. Į tą pačią upę nebeįbrisi, kaip sakoma.. Dabartinė karta net rašyt lietuviškai nebemoka.
P.S. ne toj temoj mes
____________________
Jei dabar būtų 1967-ieji, mylėčiau Jim'ą..Visaip..
dave navarro minimum 2 metai jei ne 3
valdžios nepaimsim, pagrindiniam programeriui neta rūpi moderų normalių nebėra kaip ir admininstracijos, vienintelis būdas kad kažkas perpikrs ir čia kardinaliai viską pakeis bet tada nemanau kad taijau bus tas pat music.lt... tiesiog viena karta išėjo, ir nepaliko palikuonių...
Tas straipsnis apie Dave Navaro tai labai akis bado. Turbūt jau kokius metus laikos. O šiaip reik imt valdžią, ką? Šiam puslapyje yra daug gerų dalykų, vien informacijos kiek.. Negalima taip visko apleist.. Nebent liaudis atrado įdomesnių dalykų..
____________________
Jei dabar būtų 1967-ieji, mylėčiau Jim'ą..Visaip..
pamenu kai perskaičiau tavo diairi , jei tokių kaip tu bųtu dar bent 20 (aš apie naujokus) ir susivienitume senieji pastatytume ant koju, bet ne... valdžios vis tiek reikia o jos nėra
kaip nepalaidosi aš pats baigiu palaidoti, taigi mirė jau... straipsniai? kiek dabar mes matom straipsnių per metus? 2,3? seniau juk net būdavo interviu su Lt žvaigždėm patys galvojau kl Sindikatui ir dar kažkam... seniau nespėdavai atrašinėt ir visko perskaityt būdavo po minimu 40 žmonių online o dabar, savaitę nesikeičiantis pagrindinis diskusijų psl, keli žmogeliai... taip liūdna bliam negaliu...
lacunacoil> žinai kas vienija? Ogi tai, kad visi jau palaidojo music.lt. O gaila.. Juk kitose svetainėse apie muziką dauguma straipsnių apie grupes būna nukopijuoti būtent iš music.lt
____________________
Jei dabar būtų 1967-ieji, mylėčiau Jim'ą..Visaip..
Svarbiausia tai, kad mes klausom ir tai, kad mus, music.lt narius, vienija meilė muzikai. Ir užteks skirstyti ją į kažkokius stilius ir talpinti į pseudorėmus.
____________________
Jei dabar būtų 1967-ieji, mylėčiau Jim'ą..Visaip..
Isskirciau tik tai, kad progresyvus rockas ar metalas visada atkreipia demesi.
O siaip nuo alternative rocko iki klausomos elektronikos (pradejo patikti visokios folck atmainos).
kažkada rašiau ką klausau, bet su metais keičiasi ir klausoma muzika..
dabar dažnai užklausau doom-gothic metal'o, darkwave, industrial, indie ir alternativ rock'o, kažką melancholinio klausau gan dažnai..tiesa, bardai irgi dažnai į winamp'ą užklysta.. black atmospheric metal'as taip pat ne išimtis..
____________________
http://www.last.fm/user/naktiesziedas
__________________
<your dream world is a very scary place>
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. vasario 2 d. 19:34:10
2008 m. sausio 13 d. 17:33:12
____________________
Akmuo, gulintis ant kelio, gali turėti geriausių ketinimų, bet vis dėlto jį reikia pašalinti.
2007 m. rugpjūčio 4 d. 21:42:44
P.S. ne toj temoj mes
____________________
Jei dabar būtų 1967-ieji, mylėčiau Jim'ą..Visaip..
2007 m. rugpjūčio 4 d. 21:34:36
valdžios nepaimsim, pagrindiniam programeriui neta rūpi moderų normalių nebėra kaip ir admininstracijos, vienintelis būdas kad kažkas perpikrs ir čia kardinaliai viską pakeis bet tada nemanau kad taijau bus tas pat music.lt... tiesiog viena karta išėjo, ir nepaliko palikuonių...
____________________
The Riddle Wants To Be...
2007 m. rugpjūčio 4 d. 21:27:37
____________________
Jei dabar būtų 1967-ieji, mylėčiau Jim'ą..Visaip..
2007 m. rugpjūčio 4 d. 21:18:53
____________________
The Riddle Wants To Be...
2007 m. rugpjūčio 4 d. 21:16:59
____________________
The Riddle Wants To Be...
2007 m. rugpjūčio 4 d. 21:07:08
____________________
Jei dabar būtų 1967-ieji, mylėčiau Jim'ą..Visaip..
2007 m. rugpjūčio 4 d. 21:01:21
____________________
The Riddle Wants To Be...
2007 m. rugpjūčio 4 d. 20:59:20
____________________
Jei dabar būtų 1967-ieji, mylėčiau Jim'ą..Visaip..
2007 m. rugpjūčio 3 d. 21:06:52
2007 m. rugpjūčio 3 d. 20:48:13
O siaip nuo alternative rocko iki klausomos elektronikos (pradejo patikti visokios folck atmainos).
2007 m. rugpjūčio 3 d. 19:22:27
____________________
Welcom down to my planet hell!
2007 m. rugpjūčio 3 d. 15:24:49
heavy/death/black/power/progressive/goth ic/doom metal.
Bliuzas ir jazz'as - visada.
Žodžiu, nesibodžiu nei vienu muzikos stiliumi.
____________________
Per marą spjaudyti ant kačių draudžiama.
2007 m. liepos 22 d. 23:35:46
____________________
One Ticket To Nothingness. Thank You. :)
2007 m. liepos 22 d. 23:02:29
2007 m. liepos 22 d. 20:01:18
____________________
Ir Tave Atnešė Gandras!!!!
2007 m. liepos 19 d. 13:00:38
dabar dažnai užklausau doom-gothic metal'o, darkwave, industrial, indie ir alternativ rock'o, kažką melancholinio klausau gan dažnai..tiesa, bardai irgi dažnai į winamp'ą užklysta..
____________________
http://www.last.fm/user/naktiesziedas __________________ <your dream world is a very scary place>
2007 m. liepos 18 d. 22:51:42
____________________
Bleeding_Rose
2007 m. birželio 30 d. 02:56:02
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo