dunc_lover rašė: Šiuo metu pradėjau klausyti industrial ir šiaip visokios psycholdelinėsbei elektroninės muzikos
Jau taip išryškinta, kad negaliu neprikibti. Ne psychodelinis, o psichodelinis. Jeigu jau domitės, reikėtų pasidomėti ir kaip mėgstamas žanras normaliai tariasi ar rašosi.
ko tu čia kabinėjies. krč. jei jau nori kabinėtis, tai gal ne prie svetimų žmonių, o ant kokio kablio better pasikabink. arba gal tau lomkės ir žolės apsipusk, neliek eilinį kartą ant visų savo blogų emocijų. ir nevaizduok gudruolės
tas žanras vadinasi psychedelic ir nachrien tu ten išvis parašei?
Tokios temos nera reikalingos. Koks kam skirtumas, kas ka klausosi. O jei nores suzinoti, tai dalyviu aprasymus gali pasiskaityti..
Tema kvaila del to, kad ji visiskai tuscia, skirta floodinimui, postu kelimui ir nesuteikia jokios informacijos.
Psyhobabble (Užblokuotas)
2007 m. balandžio 9 d. 15:13:47
varpynje<< galbut galbut. nesakau kad ne. nors ash ir nesakiau kad visi kas cia rasho DURNI, rashiau , jog taj kad shitoj temoj postina daug zmoniu, nereishkia jog tema ar visi cia rashantys pilieciai nera DURNI. isiskajtyk
ps man rods kreipeis i mane nors ir nesugebejai parashyt normaliai nicko
as klausau roko, o siaip meziuriu y stilius, jei kokia daina patinka tai ir klausau... psychoable, as cia biski paskaiciau tavo rasliavos, ALE TU PATS Y SITA TEMA TAI TU TIPO DURNAS????????
____________________
Nuobodylu irshtva ;D I'm teh boss B)
dunc_lover rašė: Šiuo metu pradėjau klausyti industrial ir šiaip visokios psycholdelinėsbei elektroninės muzikos
Jau taip išryškinta, kad negaliu neprikibti. Ne psychodelinis, o psichodelinis. Jeigu jau domitės, reikėtų pasidomėti ir kaip mėgstamas žanras normaliai tariasi ar rašosi.
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
alternative, blues, classical, grunge, hard rock, heavy metal, hip-hop, industrial gothic metal, metal, punk, punk rock, rock. Nu dar kažko po truputį turiu, bet ne esmė nes tik kelios dainos - po vieną, dvi.. čia iš Media Player pasižiūrėjau klausomų dainų stiliukus. šiek tiek nesitikėjau kad bus šitaip...
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
ROCK. Daugiausiai arba roko legendų arba indie/alternative. Bet tai labai plati sfera.
Ir dar JAZZ`o.
Ir dar kartais klasikos. Bet kokios lengvesnės ir įdomesnės.
____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything".
And what if it's too real, so real it's surreal?
sunkią,kuo sunkaiu šiaip tuo geriau..bet dažnai nuo nuotaikos priklauso...
death metal, doom metal, gothic metal, symphony metal, classic metal, aj daug pasitaiko,dažnai išvis akustinę klausau...
arba,net nzn,kaip pavadint,tarkim kas žinot My Dying bride ,,for my fallen Angel''? čia tipo mano manymu,irgi akustinė....
____________________
http://www.last.fm/user/naktiesziedas
__________________
<your dream world is a very scary place>
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2007 m. balandžio 10 d. 10:40:43
2007 m. balandžio 9 d. 17:58:58
lengviau butu atsakyti taip: klausau visko, isshskyrus: daugumos R'n'B, hip-hop, soul, blues, country ir latin stiliu atlikeju.
O pas mane taip, klausausi visko, išskyrus Metalo, Džiazo, rusiškos muzikos, plus visokiausių simfonijų.
____________________
Funky_beat !!!
2007 m. balandžio 9 d. 17:36:06
Šiuo metu pradėjau klausyti industrial ir šiaip visokios psycholdelinėsbei elektroninės muzikos
Jau taip išryškinta, kad negaliu neprikibti. Ne psychodelinis, o psichodelinis. Jeigu jau domitės, reikėtų pasidomėti ir kaip mėgstamas žanras normaliai tariasi ar rašosi.
ko tu čia kabinėjies. krč. jei jau nori kabinėtis, tai gal ne prie svetimų žmonių, o ant kokio kablio better pasikabink. arba gal tau lomkės ir žolės apsipusk, neliek eilinį kartą ant visų savo blogų emocijų. ir nevaizduok gudruolės
tas žanras vadinasi psychedelic ir nachrien tu ten išvis parašei?
2007 m. balandžio 9 d. 16:04:12
Tema kvaila del to, kad ji visiskai tuscia, skirta floodinimui, postu kelimui ir nesuteikia jokios informacijos.
____________________
I believe in Beatles
2007 m. balandžio 9 d. 15:13:47
ps man rods kreipeis i mane nors ir nesugebejai parashyt normaliai nicko
2007 m. balandžio 9 d. 15:08:21
2007 m. balandžio 9 d. 15:06:56
____________________
Nuobodylu irshtva ;D I'm teh boss B)
2007 m. balandžio 9 d. 14:56:32
Šiuo metu pradėjau klausyti industrial ir šiaip visokios psycholdelinėsbei elektroninės muzikos
Jau taip išryškinta, kad negaliu neprikibti. Ne psychodelinis, o psichodelinis. Jeigu jau domitės, reikėtų pasidomėti ir kaip mėgstamas žanras normaliai tariasi ar rašosi.
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2007 m. balandžio 9 d. 14:06:19
durna tema
Nueini i tema tik kad pasakytum jog ji durna? pf Na jei tiek daug zmoniu ja domisi, tai gal vis delto ne durna?
nepagalvojai kad galbut tie patys tema 'besidomiantys zmones' yra durni? jej ju daug nereishkia kad jie nedurni
2007 m. balandžio 9 d. 14:03:31
2007 m. balandžio 9 d. 13:53:35
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
2007 m. balandžio 9 d. 13:39:20
Kokia jos prasmė? Kad žmonės klauso skirtingos muzikos ir taip aišku!
2007 m. balandžio 9 d. 13:29:28
durna tema
Nueini i tema tik kad pasakytum jog ji durna? pf Na jei tiek daug zmoniu ja domisi, tai gal vis delto ne durna?
____________________
barsuko_letenėlė
2007 m. balandžio 8 d. 18:43:34
2007 m. balandžio 8 d. 16:31:39
2007 m. balandžio 8 d. 15:23:12
2007 m. balandžio 8 d. 13:30:55
Ir dar JAZZ`o.
Ir dar kartais klasikos. Bet kokios lengvesnės ir įdomesnės.
____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
2007 m. balandžio 8 d. 13:03:10
____________________
Donar's Oak
2007 m. balandžio 8 d. 00:58:26
2006 m. liepos 23 d. 15:48:19
death metal, doom metal, gothic metal, symphony metal, classic metal, aj daug pasitaiko,dažnai išvis akustinę klausau...
arba,net nzn,kaip pavadint,tarkim kas žinot My Dying bride ,,for my fallen Angel''? čia tipo mano manymu,irgi akustinė....
____________________
http://www.last.fm/user/naktiesziedas __________________ <your dream world is a very scary place>