Nemegstu apsiriboti, stengiuos klausytis ivairesnes muzikos. Daznai nuo nuotaikos priklauso, kartais istisai klausaus kad ir klasikos Pvz: Vivaldi, Bach
____________________
...I smoke blunt to take the pain out and if I wasn't high I'd probably blow my brains out...
-Tupac Shakur a.k.a Makaveli Tha Don
Na as neapsiriboju kazkokiose remiuose... Zn turiu megstamu atlikeju, kuriu klausau gerbiu ir galiu klausytis ir klausytis..., bet nepraleidziu progos pasiklausyti ir kitokios, kaip ten bebutu zmogus turi kurti muzika tokia kokia jam patinka ( tikrai ne visada taip buna=/) na ir kazkas turetu tai yvertinti...
____________________
''...maybe I ma crazy, but I just can't slow down...''
Jo ma jo.... Visokią muziką klausom.
Juk pvz man ta nėra kaip išskirt stilių. muzika man yra visuma garsų, žanrų, skonių ir tų "stilių". Jei daina gera, vadinasi stilius nieko nereiškia. O kas klauso vien ostiliaus ir yra nusistatę prieš kitus, pasakysiu tik tiek, kad jūs daug ką prarandate.
____________________
Welcome to Germany!
http://www.nfg24.de/infowiki
bulleTz rašė: Klausau tai kas man patinka o ne kas madinga : Rocka , Punk , Metal ir kt . pagrinde taj 80s 90s muzika. Nekenciu tu techno , house ir pan daugelis ju klauso nes madinga ir pan ..
Nemanau, kad house ir techno atsirado vakar ar prieš mėnesį. Ir šios muzikos klausytojai ją klauso taip pat kai pir tu metalą. Visai ne dėl mados.
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Klausau tai kas man patinka o ne kas madinga : Rocka , Punk , Metal ir kt . pagrinde taj 80s 90s muzika. Nekenciu tu techno , house ir pan daugelis ju klauso nes madinga ir pan ..
Eyeless jej nezinojai bumcikus kaip tu vadini ir sunku sukurt jej ka hip-hopas yra grojamas ir su instrumentais paklausyk the roots
____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit.
Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it.
So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit.
Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it.
So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. liepos 13 d. 19:21:09
____________________
sypsokites...
2006 m. birželio 23 d. 22:02:25
____________________
Labas.Aš Tomas,o tu ?
2006 m. birželio 23 d. 22:01:53
2006 m. birželio 23 d. 21:58:47
ir KLASIKA
____________________
Kpr
2006 m. birželio 18 d. 19:57:07
2006 m. birželio 18 d. 19:48:36
____________________
Especially;]~
2006 m. birželio 18 d. 12:55:26
____________________
Ji buvo gerai sudeta. Is lagamino kysojo tik keli pirstai.. _______________________________ Ei! Atpalaiduokit prostatas!!!
2006 m. gegužės 25 d. 23:40:16
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2006 m. gegužės 23 d. 11:14:02
____________________
...I smoke blunt to take the pain out and if I wasn't high I'd probably blow my brains out... -Tupac Shakur a.k.a Makaveli Tha Don
2006 m. gegužės 23 d. 08:13:08
____________________
''...maybe I ma crazy, but I just can't slow down...''
2006 m. gegužės 23 d. 01:30:04
Juk pvz man ta nėra kaip išskirt stilių. muzika man yra visuma garsų, žanrų, skonių ir tų "stilių". Jei daina gera, vadinasi stilius nieko nereiškia. O kas klauso vien ostiliaus ir yra nusistatę prieš kitus, pasakysiu tik tiek, kad jūs daug ką prarandate.
____________________
Welcome to Germany! http://www.nfg24.de/infowiki
2006 m. gegužės 22 d. 23:14:50
dar kartajs patinka r'n'b(ar kajp ten...tikslej net nzn)...
2006 m. gegužės 21 d. 13:24:53
Klausau tai kas man patinka o ne kas madinga : Rocka , Punk , Metal ir kt . pagrinde taj 80s 90s muzika. Nekenciu tu techno , house ir pan daugelis ju klauso nes madinga ir pan ..
Nemanau, kad house ir techno atsirado vakar ar prieš mėnesį. Ir šios muzikos klausytojai ją klauso taip pat kai pir tu metalą. Visai ne dėl mados.
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2006 m. gegužės 21 d. 13:01:59
____________________
Don't talk to strangers
2006 m. gegužės 20 d. 18:50:26
2006 m. gegužės 20 d. 16:49:34
____________________
Parašas.
2006 m. gegužės 20 d. 16:47:55
klauso l ivairios ...nuo klasikos iki hard rock
____________________
--PLEASE,don't feed the models--
2006 m. gegužės 20 d. 16:10:23
____________________
Labas.Aš Tomas,o tu ?
2006 m. gegužės 20 d. 15:38:37
____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
2006 m. gegužės 20 d. 15:35:04
____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground