Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Tomitas
2008 m. kovo 25 d. 16:49:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Siaip ji R&B atlikeja , one POP. Ir man bus labai idomu isgirst si bendra hita.
Is ties Lietuvoj prasta su ta muzika, visokiu rokeriu , panku , forsu ir emo pilna.

Atsakyti
mc_dumu_debesy
2008 m. kovo 21 d. 23:35:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b rašė:
Taip man nepatinka ši bezdžionė, jos atliekama POP muzika ir man nepatinka tie ale save rokeriais įvardijantys One Republic. Visiškas šlamštas.

mirsi

____________________
Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches, watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch, which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch witch?
Atsakyti
green_moon
2008 m. kovo 20 d. 17:23:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai nemegstu Rihannos. Erzina jos dainos, todel ju nesiklausau ir man visiskai neidomus tas duetas/projektas/hitas, ar kaip ten ji bepavadinsit.
Ir as nematau tame jokios netolerancijos. Zmoniu nuomones/pomegiai skiriasi. Tai taip jau ir gaunas.;>

____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Atsakyti
KingRoach
2008 m. kovo 19 d. 18:13:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Samara996 rašė:
Nesuprantu kaip galima būti tokiems netolerantiškiems.

man irgi keista, kad taip kalba atrodo normalus ir ne asocijalus asmenys.. as suprantu, kad pyktis verda, bet butu galima ir protingiau parasyti, disrespect..

____________________
Quick fix, don`t fall
Atsakyti
Samara996
2008 m. kovo 19 d. 16:15:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nesuprantu kaip galima būti tokiems netolerantiškiems.

____________________
http://www.blogas.lt/popularmusic/
Atsakyti
The_Wicked_One
2008 m. kovo 19 d. 15:14:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b rašė:
Taip man nepatinka ši bezdžionė, jos atliekama POP muzika ir man nepatinka tie ale save rokeriais įvardijantys One Republic. Visiškas šlamštas.

respect

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
manijack (Užblokuotas)
2008 m. kovo 19 d. 15:01:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b rašė:
Nori ar nenori teks, jeigu bus, vistiek per visas radijas ir MTV pastoviai gros, kad ir kas ten bebūtų sukurta. O jeigu dar Timbaland`a paimtų į bendrą projektą, tai išvis.

100% pritariu , lietuvos radijo stotys tik tokius gabalus ir tegroje.. Isties lietuvoje liudna situacija su muzika.. :[

____________________
Hell Music...
Atsakyti
k_b
2008 m. kovo 19 d. 14:40:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nori ar nenori teks, jeigu bus, vistiek per visas radijas ir MTV pastoviai gros, kad ir kas ten bebūtų sukurta. O jeigu dar Timbaland`a paimtų į bendrą projektą, tai išvis.

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
Auksinis_dievas
2008 m. kovo 19 d. 14:36:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jut rašė:
kas ką besakytų, manau visiems bus įdomu išgirsti ką pavyks jiems sukurti...
Aišku, kad ne visiems.

Atsakyti
Jut
2008 m. kovo 19 d. 14:31:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kas ką besakytų, manau visiems bus įdomu išgirsti ką pavyks jiems sukurti...

Atsakyti
Auksinis_dievas
2008 m. kovo 19 d. 14:27:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b rašė:
Taip man nepatinka ši bezdžionė, jos atliekama POP muzika ir man nepatinka tie ale save rokeriais įvardijantys One Republic. Visiškas šlamštas.

Kas tiesa, tas tiesa.

Atsakyti
k_b
2008 m. kovo 19 d. 14:24:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Taip man nepatinka ši bezdžionė, jos atliekama POP muzika ir man nepatinka tie ale save rokeriais įvardijantys One Republic. Visiškas šlamštas.

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
KingRoach
2008 m. kovo 19 d. 14:19:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
manijack << tai kaip galima toleruoti sitas tavo padrikas pesimistines mintis kai tu net negirdejai ka ir kaip sukure? tai verciau parasyk - man nepatinka Rihanna, man nepatinka OneRepublic, ir visiems viskas bus aisku

____________________
Quick fix, don`t fall
Atsakyti
Samara996
2008 m. kovo 19 d. 13:57:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Auksinis_dievas - Kiekvienas turi savo skonį, ir kad jeigu tau daina nepatinka tai nereiškia kad ji šūdina.

____________________
http://www.blogas.lt/popularmusic/
Atsakyti
Auksinis_dievas
2008 m. kovo 19 d. 13:47:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šiais laikais daug šūdinų dainų tampa hitais, nes žmonės nebežino kas yra gera muzika.

Atsakyti
manijack (Užblokuotas)
2008 m. kovo 19 d. 13:41:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
KingRoach rašė:
manijack << pirmiausia jau pats dalykas kaip hitas yra neilinis, juk is dideles muzikines visumos tikrais hitais tampa tik vienas kitas, ane? antra - kvaila spelioti kas gausis.. jeigu laikai pykti ant pop kulturos tai kam isvis komentuoji?

Koks cia neeilinis? susibure "malalietka su berniuku kompanija" ir viskas tuom pasakyta , busimas numeris 1 , kiek zinau komentuoti ir reiksti savo nuomone niekas nedraudzia , tad tai yra mano nuomone ir nereiskia kad ji tau turi patikti.

____________________
Hell Music...
Atsakyti
KingRoach
2008 m. kovo 19 d. 13:32:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
manijack << pirmiausia jau pats dalykas kaip hitas yra neilinis, juk is dideles muzikines visumos tikrais hitais tampa tik vienas kitas, ane? antra - kvaila spelioti kas gausis.. jeigu laikai pykti ant pop kulturos tai kam isvis komentuoji?

k_b << susitiko du zmones, pasvarste apie bendra, reikia pasakyti idomu projekta, kur tu cia blogi izvelgi? nejaugi lietuvoj viskas skaiciuojama pinigais..

____________________
Quick fix, don`t fall
Atsakyti
Samara996
2008 m. kovo 19 d. 12:20:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kam žmonės taip viską nuvertinat... Gal ir įdomus projektas bus...

____________________
http://www.blogas.lt/popularmusic/
Atsakyti
k_b
2008 m. kovo 19 d. 10:26:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ir ko tik nepadarysi dėl pinigų ir šlovės

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
manijack (Užblokuotas)
2008 m. kovo 19 d. 08:48:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gausis eilinis pop hitas ir viskas..

____________________
Hell Music...
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Plikas[LT] a-ha True North
 a-ha
 
Sahja Delfinai Žvaigždė
 Delfinai
 

Šiuo metu vertiname


Leonard Cohen Leonard Cohen
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 736
  Iš viso užsiregistravę: 73350
  Naujausias narys: rmqiauyzwy
  Šiandien apsilankė: 220821