Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 17
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
1Batia
2013 m. gegužės 2 d. 14:49:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Savitas lietuvos kultūros roke, tikrai nedaug iš žinomu grupiu, tai grojo. Jei pradėsim lygint užsienio atlikėjus, tai sutinku atsiras daug konkurentu ir gersniu atlikėju. Ir taip, kokiam UK ar USA kur šitokio žanro muzika yra paplitus, kaip ir sakei būtų eilinė pub'o grupė. Bet jei jau lygint, geriau tegul jie groja nei musų scenos "žvaigždės" kurios  be fonogramos net žodžio neišstenės, o apie dainų tekstus tai išvis patyliu.


Atsakyti
Stripped
2013 m. gegužės 2 d. 12:03:38 2013-05-02 12:05:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tikrai nemanau kad Gravel grojo ''savita'' roka. Nebent savituma laikytume tai, kad vis del to sugebejo issteneti lietuviska teksta (kuris man niekada neatrode prasmingas - toli grazu. Tai greiciau ultra emocinis). Del savo grojimo jie tapo zinomi vien del to kad Lietuvoje tokiai muzikai konkurencijos praktiskai nera. (Siaip jei ne tie pseudointelektualus skandaleliai, neaisku kaip butu buve su tuo populiarumu). Uzsienyje tai butu eiline pub'o grupe... Bukime realistais, juk vazinejame po pasauli, viska matome.


____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
1Batia
2013 m. gegužės 1 d. 23:31:58 2013-05-01 23:35:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Čia aišku ne Bacho kūryba, ir Gravel nėra tokie kurie padarė kažką revoliucinio, tokio ką savo metu Pink Floyd'ai, Led Zepp'ai ir t.t. Bet žiūrint lietuvos mastu aš skaitau jie nebloga indėlį idėjo. Palyginus kas šiuo metu yra populiaru ir kokį indėlį jie po savęs palieka pvz. toks kaip Sel'as man yra pievos. Bet čia jau skonio reikalas. Mano nuomone Gravel buvo iš tų grupiu kurios parodė, kad ir lietuviai moka kurti savita, gera roką.

O kam jie patinka ar nepatinka čia jau žmogaus asmeninis skonis, visiem, viskas nepatiks.


Atsakyti
Stripped
2013 m. balandžio 28 d. 18:09:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kas man buvo Gravel? Trumpalaikis (vienkartinis) skandalistinis muzikinis projektas. Aišku, sakydamas ''skandalistinis'', nelyginu to su šiaip įprastais skandalais, kuriais pasižymi lietuviškoji estrada. Jie gal buvo šiek tiek subtilesni, nei tarkim kitų panašių projektų (Žas ar Kastaneda). Tačiau, kai man rimtu veidu kokie nors piemenys pradeda sapalioti, kad Gravel tai buvo kažkas nepaprasto ir labai rimto žiūrint iš muzikinės perspektyvos, tai nori nenori pradedu iš jų šaipytis mintyse (nepiktybiškai).


____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
1Batia
2013 m. balandžio 28 d. 17:52:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nuostabi grupė, gaila kad ju kuryba trumpai tesėsi 


Atsakyti
eiDeLL
2009 m. sausio 2 d. 20:02:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
neįpatingai

Atsakyti
Pipedown
2009 m. sausio 2 d. 17:09:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Buvau pasinesus ant Gravel , dabar kazkaip jau pradeda atsibost...

Atsakyti
zvyriete
2008 m. gruodžio 17 d. 00:34:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Klausau. Labai klausau. Galima iš nick'o spręst, kad netgi labai labai klausau. Ir jie kažkuo užkabino. Ne tik dainom, bet ir pats Sinickio mąstymas, mintys... Pavaro jis.

____________________
Some might say...
Atsakyti
Benisas
2008 m. spalio 21 d. 17:25:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gravel roolina...

____________________
what would i want? sky
Atsakyti
Hitthebrakes
2008 m. spalio 15 d. 10:52:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip lietuviskos muzikos atstovai - tai visai nieko

Atsakyti
hip-hop_daughter
2008 m. spalio 15 d. 00:33:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lietusryte rašė:
Stangry rašė:
Daug kas dėl tomo sinickio jų nemėgsta. Šiaip sutinku, profesionalumo jiems trūksta, bet ne visada jis lemia rezultatą. Jų muzika, aišku, labai paveikta britų kultūros (kaip kažkas juos pavadino - lietuviškieji Oasis ), todėl man ji ir tokia dieviška. Man už juos nebuvo geresnių lietuviškų grupių. Bet jaučiu pagarbą visiems kuriantiems Lietuvoje (netgi momontovui) ir "mokantiems groti ir dainuoti" kaip čia kažkas išsireiškė.

Matai,tų gerų Lt grupių yra daugiau nei manai,nes paprasčiausiai žmonės žmonės žino Mamontovą ar Gravel ,o daugiau nesidomi,tai taip ir atrodo,kad už Gravel nieko geriau nėra...Man tai Gravel neatrodė nuoširdūs,o tas pigus populiarumo vaikymasis su pigiais,nuvalkiotais triukais...Tai yra ne man..Man tai atrodo negerai....

Ta prasme tos undergroundinės grupės, gal ir yra neblogos. Pati anksčiau įvairių klausydavau, bet mane užkniso kokybė, kurios nėra. Ir tos grupės, kurios daro panašią muziką kaip Gravel, nėra tokios geros [mano manymu]. Aš nieko nesakau ir taip pat gerbiu kuriančius žmones, bet Sinickis rašė gerai. Foreign Policy arba Parents never lie. O 'Aš išpjoviau Tavo širdį' yra viena geriausių lietuviškų dainų.
Ir jei jie pigiai vaikytųsi populiarumo pigiais triukais, tai būtų buvę populiarūs pigu yra Ostapenko. Ir Karklelis. Ar kokios dar naujos žvaigždės Lietuvoje, apie kurias dar nespėjau išgirsti

____________________
Tėvai niekada nemeluoja .
Atsakyti
Dilgele
2008 m. spalio 14 d. 23:07:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stangry rašė:
Jų muzika, aišku, labai paveikta britų kultūros (kaip kažkas juos pavadino - lietuviškieji Oasis ), todėl man ji ir tokia dieviška.

O Axis? Brainers? Flamingo?
Iš dar senesnių — buvo Balloons, va tie irgi šaunūs (ir gaila, kad labai pamiršti).

Gravel. Ties kažkuriuo grupės egzistavimo momentu tas jų bumas/linksniavimas visur kur pradėjo atsibost. Ir muzika tuo pačiu nuėjo į antrą planą. Nuo to laiko turbūt ir negirdėjau jų. Albumas kažkur mėtos, gal kada..

Atsakyti
Stangry
2008 m. spalio 14 d. 23:07:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lietusryte rašė:
Stangry rašė:
Daug kas dėl tomo sinickio jų nemėgsta. Šiaip sutinku, profesionalumo jiems trūksta, bet ne visada jis lemia rezultatą. Jų muzika, aišku, labai paveikta britų kultūros (kaip kažkas juos pavadino - lietuviškieji Oasis ), todėl man ji ir tokia dieviška. Man už juos nebuvo geresnių lietuviškų grupių. Bet jaučiu pagarbą visiems kuriantiems Lietuvoje (netgi momontovui) ir "mokantiems groti ir dainuoti" kaip čia kažkas išsireiškė.

Matai,tų gerų Lt grupių yra daugiau nei manai,nes paprasčiausiai žmonės žmonės žino Mamontovą ar Gravel ,o daugiau nesidomi,tai taip ir atrodo,kad už Gravel nieko geriau nėra...Man tai Gravel neatrodė nuoširdūs,o tas pigus populiarumo vaikymasis su pigiais,nuvalkiotais triukais...Tai yra ne man..Man tai atrodo negerai....

Tai tikrai..Tų lietuviškų grupių yra be galo daug. Ir labai gerų ir gerų ir negerų. Bet kažkaip nelabai užtenka entuziazmo, laiko, noro jomis domėtis. Tiesiog panašių į Gravel grupių Lietuvoje mažai (aš mažai žinau), nes jie, kaip ir sakiau, kūrė tokį lyg ir britpopą, kurį aš mėgstu. O jei žinai ką panašaus, tai aš su malonumu sužinosiu ir pasidomėsiu. Iš vis, šiuo "žvyru" aš pradėjau domėtis tik prieš pat (?) kylant rimtesniam konfliktui tarp jų, taigi spėjau pamatyti tik vieną koncą.. Gal ir dėl to per daug idealizuoju.

____________________
Vat BŪTINA visiems čia kažką pasirašyt. Kaip ant skaipo.
Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. spalio 14 d. 22:54:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stangry rašė:
Daug kas dėl tomo sinickio jų nemėgsta. Šiaip sutinku, profesionalumo jiems trūksta, bet ne visada jis lemia rezultatą. Jų muzika, aišku, labai paveikta britų kultūros (kaip kažkas juos pavadino - lietuviškieji Oasis ), todėl man ji ir tokia dieviška. Man už juos nebuvo geresnių lietuviškų grupių. Bet jaučiu pagarbą visiems kuriantiems Lietuvoje (netgi momontovui) ir "mokantiems groti ir dainuoti" kaip čia kažkas išsireiškė.

Matai,tų gerų Lt grupių yra daugiau nei manai,nes paprasčiausiai žmonės žmonės žino Mamontovą ar Gravel ,o daugiau nesidomi,tai taip ir atrodo,kad už Gravel nieko geriau nėra...Man tai Gravel neatrodė nuoširdūs,o tas pigus populiarumo vaikymasis su pigiais,nuvalkiotais triukais...Tai yra ne man..Man tai atrodo negerai....

Atsakyti
Stangry
2008 m. spalio 14 d. 22:15:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Daug kas dėl tomo sinickio jų nemėgsta. Šiaip sutinku, profesionalumo jiems trūksta, bet ne visada jis lemia rezultatą. Jų muzika, aišku, labai paveikta britų kultūros (kaip kažkas juos pavadino - lietuviškieji Oasis ), todėl man ji ir tokia dieviška. Man už juos nebuvo geresnių lietuviškų grupių. Bet jaučiu pagarbą visiems kuriantiems Lietuvoje (netgi momontovui) ir "mokantiems groti ir dainuoti" kaip čia kažkas išsireiškė.

____________________
Vat BŪTINA visiems čia kažką pasirašyt. Kaip ant skaipo.
Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. spalio 14 d. 22:06:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
hip-hop_daughter rašė:
Hitler rašė:
hip-hop_daughter rašė:
k_b rašė:
Tik baigė muzikinę veiklą ir nieko nebegirdėti, niekas nebekomentuoja, nieko neberašo (arba aš neužmatau). Vienadienė grupė, mados reikalas ar wtf? ;>

Aš juos dažnokai įsijungiu. Kažkas savo.

Man taip įsitaria, kad vienu metu Gravel buvo mada. Arba labai mylėt, arba labai varyt.

Aš irgi dažnai jų klausau. Jie buvo ir bus geriausia Lietuvos grupė.

Geriausia Lietuvos grupė? Nejuokinkit,svieto pabaiga...Bus tik eilinis komercinis nepavykęs projektas.Jie nei mokėjo groti,nei dainuoti,o greita ,,grupės'' mirtis,reiškia kad tai visiškas gavno...

tai reiškia, kad žmogui atsibodo daryti tai, už ką negauna naudos. Komercijos jie niekada nedarė, nes priešingu atvėju būtų nepasitraukę, arba tamstai reikėtų žodyne išsiaiškinti žodį komercija. Mokėjo ir dainuot ir grot, siūlau naują albumą ir kocertų įrašus pažiūrėti.

Tai labai vidutiniškas mokėjimas...Yra šimtai geresnių Lietuvos grupių,kurios taip šlykščiai savęs nepopuliarino kaip Gravel [pavadinimas tikrai žiaurus] ...

Atsakyti
hip-hop_daughter
2008 m. spalio 14 d. 21:05:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hitler rašė:
hip-hop_daughter rašė:
k_b rašė:
Tik baigė muzikinę veiklą ir nieko nebegirdėti, niekas nebekomentuoja, nieko neberašo (arba aš neužmatau). Vienadienė grupė, mados reikalas ar wtf? ;>

Aš juos dažnokai įsijungiu. Kažkas savo.

Man taip įsitaria, kad vienu metu Gravel buvo mada. Arba labai mylėt, arba labai varyt.

Aš irgi dažnai jų klausau. Jie buvo ir bus geriausia Lietuvos grupė.

Geriausia Lietuvos grupė? Nejuokinkit,svieto pabaiga...Bus tik eilinis komercinis nepavykęs projektas.Jie nei mokėjo groti,nei dainuoti,o greita ,,grupės'' mirtis,reiškia kad tai visiškas gavno...

tai reiškia, kad žmogui atsibodo daryti tai, už ką negauna naudos. Komercijos jie niekada nedarė, nes priešingu atvėju būtų nepasitraukę, arba tamstai reikėtų žodyne išsiaiškinti žodį komercija. Mokėjo ir dainuot ir grot, siūlau naują albumą ir kocertų įrašus pažiūrėti.

____________________
Tėvai niekada nemeluoja .
Atsakyti
Hitler (Užblokuotas)
2008 m. spalio 12 d. 18:24:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
hip-hop_daughter rašė:
k_b rašė:
Tik baigė muzikinę veiklą ir nieko nebegirdėti, niekas nebekomentuoja, nieko neberašo (arba aš neužmatau). Vienadienė grupė, mados reikalas ar wtf? ;>

Aš juos dažnokai įsijungiu. Kažkas savo.

Man taip įsitaria, kad vienu metu Gravel buvo mada. Arba labai mylėt, arba labai varyt.

Aš irgi dažnai jų klausau. Jie buvo ir bus geriausia Lietuvos grupė.

Geriausia Lietuvos grupė? Nejuokinkit,svieto pabaiga...Bus tik eilinis komercinis nepavykęs projektas.Jie nei mokėjo groti,nei dainuoti,o greita ,,grupės'' mirtis,reiškia kad tai visiškas gavno...

Atsakyti
hip-hop_daughter
2008 m. spalio 12 d. 18:22:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b rašė:
Tik baigė muzikinę veiklą ir nieko nebegirdėti, niekas nebekomentuoja, nieko neberašo (arba aš neužmatau). Vienadienė grupė, mados reikalas ar wtf? ;>

Aš juos dažnokai įsijungiu. Kažkas savo.

Man taip įsitaria, kad vienu metu Gravel buvo mada. Arba labai mylėt, arba labai varyt.

Aš irgi dažnai jų klausau. Jie buvo ir bus geriausia Lietuvos grupė.

____________________
Tėvai niekada nemeluoja .
Atsakyti
rellax
2008 m. liepos 31 d. 09:54:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tikrai yra gerų dainų..Ir Tomas gerai pašmaikštauja,tačiau jo pajuokos objetu tikrai nenorėčiau būti

____________________
Damn you so hard..
Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 17
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Myles Kennedy Myles Kennedy
8,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 461
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 275445