Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234567891011 ... 17
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
poooliaina
2006 m. gruodžio 4 d. 18:54:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o man labai patinka ju elgesys, o vokalistas kul pasirode ...galejo ji mtv lietuvoj vest atrinkt..

____________________
Hello, my name is Johnny Well hello my name is Johnny I would like to explain myself And I would like to complain in vain.
Atsakyti
kickass
2006 m. gruodžio 2 d. 19:53:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
manau jie geras dalykas, lietuvoj gi tokiu kaip jie beveik ir nera matyt.... ar ne? gal tik tas ju arogantiskumas buna pernelyg nenaturalus, bet esme ju gera...

____________________
''Yeah, rock n roll is fast, y'know. If all goes according to plan, I could be in rehab next Thursday! Tuesday week, I'll be living on an island with a small Indian boy.''
Atsakyti
kaimene
2006 m. gruodžio 2 d. 16:28:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nebloga grupuote.

Atsakyti
elenioooke
2006 m. gruodžio 2 d. 15:35:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
seniai reikejo Lietuvai tokios grupes... nesuprantu, kaip kitiems apsivercia liezuvis dar sakyti, kad jie sugeba tik susikise rankas i kisenes ant scenos maivytis...

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
popiera
2006 m. gruodžio 2 d. 12:19:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nerealu.

____________________
Mylėsiu savo petrą.
Atsakyti
Tamsuole
2006 m. rugsėjo 25 d. 21:07:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
joa! man irgi gravel super,aciu dievui kad pagaliau lietuvoje atsigauna muzika....

____________________
we are the nobodies
Atsakyti
lordi_PUIKUS
2006 m. rugsėjo 20 d. 23:36:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Superine grupe, nuostabus atlikejas, man labai patinka jo atlikimo stilius ir perdetas arogantiskumas.

Atsakyti
spoileriz
2006 m. rugsėjo 20 d. 13:38:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man ir visai patinka del savo ekscentrisko elesio o muzika tai nebloga bet atlikimas tai dar nekoks bet tikiu, kad ateityje tikrai pageres.

____________________
Do or Die, Kill or Be Killed
Atsakyti
xdidix
2006 m. rugsėjo 20 d. 12:04:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man tai jie praejn ;p

Atsakyti
twiezzy
2006 m. rugsėjo 20 d. 08:58:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nieko gera ir nieko bloga.... zodziu pats tas

Atsakyti
k_b
2006 m. rugsėjo 20 d. 07:47:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kuo toliau tuo labiau patinka, laukiu ju albumo - nusipirksiu uz teisinga muzika, kurios reta Lietuvoje...

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
d1s4sterp1ece_616
2006 m. rugsėjo 19 d. 03:46:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man patinka.

____________________
kiaulidej gyvenam tad kodel nesielgti kajp kiaulemz ?!
Atsakyti
NILI
2006 m. rugsėjo 17 d. 17:11:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man tai jie neidomus. o ju muzika per vemt vercia vos isgirdus. cia nevien del ju. ir del kitokiu aplinkybiu. smirdziiai

Atsakyti

2006 m. rugsėjo 4 d. 15:56:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
falling_to_cruelty rašė:
idomios asmenybes...toks kitoniskas muzikos stilius, panasu i latviska muzika, lietuvoje nelabai paplites, galbut tai ir traukia

Kokią dar 'latvišką'?

Atsakyti
falling_to_cruelty
2006 m. rugsėjo 4 d. 15:35:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
idomios asmenybes...toks kitoniskas muzikos stilius, panasu i latviska muzika, lietuvoje nelabai paplites, galbut tai ir traukia

____________________
...
Atsakyti
jusstinna
2006 m. rugsėjo 3 d. 17:49:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Idomus tie graweliukaj

____________________
I know I don't deserve The love you give me But now I understand that If you love me I must be doing something right
Atsakyti
onlySun
2006 m. rugsėjo 3 d. 17:42:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jo, tie gravelai idomus zmones

____________________
Kai pirštas rodo į dangų, tik kvailys žiūri į pirštą.
Atsakyti

2006 m. rugsėjo 3 d. 15:45:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rugsėjo 1-ąją turėjau galimybę paklausyti 'Gravel' gyvai ir išgirsti netik tas šešias dainas kurias galima rasti internete.
Įspūdis labai neblogas. Patys muzikantai atrodo kaip eiliniai gatvės praeiviai, iš pirmo žvilgsnio niekuo nesusiję su muzika. Bet tuo jie man ir patinka, kad didžiausią dėmesį skiria ne sceniniam įvaizdžiui o muzikai. Dainos iš pradžių pasirodė gan vienodos, bet smagiai klausėsi. Nervino, garso operatoriai, nes vokalas girdėjosi prastai o vienu metu išvis kažkur dingo ; D . Bet paskuj viską kažkas nepastebimai sutvarkė.
Matyti kad jų muzikai ir visam vaizdui scenoje daug įtakos turi britų grupės, kaip Oasis ar Blur, tačiau kažkokios aklos kopijos jie irgi nėra. 'Aį Išpjoviau Tavo Širdį' puikiai nuskambėjo gyvai, tai vienintelė jų lietuviška daina, bet (man) pati geriausia (iš jų apskritai turimų dainų). Ir kaip žmonės grupės nariai pasirodė paprasti nei kiek nesužvaigždėję žmonės.
Pagal informaciją gautą iš jų pačių lūpų 'Gravel' albumas jau įrašytas ir dabar belieka laukti jo išleidimo. Laukiu.

Atsakyti
onlySun
2006 m. rugpjūčio 12 d. 11:22:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dekui


____________________
Kai pirštas rodo į dangų, tik kvailys žiūri į pirštą.
Atsakyti
rokeez
2006 m. rugpjūčio 12 d. 11:16:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Puslapiai: 1234567891011 ... 17
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Deicide Deicide
6,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
18:07 - Silentist
Anksciau mano parapijoje buvo toks klubukas. dabar Gal Kai silta Viskas vyksta stovyklose.festivalike. o internetas aisku neigiamas veiksnys
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 1097
  Iš viso užsiregistravę: 73401
  Naujausias narys: ok9tax
  Šiandien apsilankė: 119242