tai pala pala... as durnelis viska skaitau ,bet ne jau ir tu durnelis(nes tu skaitai ka as parasau jei butum protingas neskaitytym ka as apie tave rasau reiskias tu skaitai )?
Devil & TcUnami, aciu uz komplimentus...
o jei apie komentaru rasyma, tai labai paprasta paaiskinti: turiu rankas , mastau, mastau - rasau, nepatinka neskaitykit... Bet kaip matau visgi kartais susidomite ..."Kartais paskaitau jusu komentarus ir keista darosi"... Oho, tik pazvelkite, mes sukeliam kazkokias mintis ne tik grupiu vadybininkams, bet ir jums... Saunumelis, stai ir suzinojote kokio velnio rasau
Durniukai jus visi. Kartais paskaitau jusu komentarus ir keista darosi - arba cia visisski vaikai raso - arba visiski daunai. Negi nesuprantat, kad jau diskutuodami apie viena ar kita naujiena jus padarote tai, ko ir siekia visu grupiu vadybininkai - atkreipiate demesi. Nesvarbu, kad visi piktinasi, sako kad mokinukes nepatinka. Bet jus negailit laiko ir savo klaviaturos ir parasot komentara. Jei jums tikrai mokinukes nerupetu ir butu neidomios - cia nebutu nei vieno komentaro - o dabar ju 20 ar kiek ten.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. vasario 26 d. 16:06:39
____________________
Gyvenimas - didele pamoka
2006 m. vasario 26 d. 10:54:30
2006 m. vasario 26 d. 10:39:42
2006 m. vasario 22 d. 17:31:14
2006 m. vasario 22 d. 16:42:30
____________________
Gyvenimas - didele pamoka
2006 m. vasario 21 d. 17:14:41
Nu va, skaitai, tai todel ir rasau, kad visokie durneliai kaip tu skaito.
2006 m. vasario 21 d. 13:00:32
____________________
Gyvenimas - didele pamoka
2006 m. vasario 20 d. 17:09:48
o jei apie komentaru rasyma, tai labai paprasta paaiskinti: turiu rankas , mastau, mastau - rasau, nepatinka neskaitykit... Bet kaip matau visgi kartais susidomite ..."Kartais paskaitau jusu komentarus ir keista darosi"... Oho, tik pazvelkite, mes sukeliam kazkokias mintis ne tik grupiu vadybininkams, bet ir jums... Saunumelis, stai ir suzinojote kokio velnio rasau
2006 m. vasario 19 d. 15:01:04
____________________
Gyvenimas - didele pamoka
2006 m. vasario 19 d. 11:30:25
____________________
Music Is Life!
2006 m. vasario 19 d. 07:44:10
____________________
Gyvenimas - didele pamoka
2006 m. vasario 19 d. 07:40:54
2006 m. vasario 19 d. 07:21:54
____________________
Gyvenimas - didele pamoka
2006 m. vasario 18 d. 19:41:06
2006 m. vasario 18 d. 11:43:04
____________________
Gyvenimas - didele pamoka
2006 m. vasario 18 d. 11:35:05
____________________
koks skirtuams vistiek nesakysiu dabar
2006 m. vasario 18 d. 06:11:01
____________________
Gyvenimas - didele pamoka
2006 m. vasario 17 d. 20:52:35
2006 m. vasario 17 d. 17:40:11
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
2006 m. vasario 17 d. 14:09:50
matau kad nemoki skaityt
____________________
Gyvenimas - didele pamoka