Na, neskaičius to, ką prirašė Gintuks (mat laikas spaudžia - internetas kas 5 minutės streikuoja), sakau ką pati žinau...
kaip sakė [X-EcutioneR], 1 procentas talento ir 99 procentai darbo... na, man sekasi 2proc. talento ir 98proc. darbo, ir kitais metais baigiu muzikos mokyklą
[X-EcutioneR]<<< turėjai tu ir tada ir dabar klausą, tik neišlavintą matai jau dabar kaip supratau kažką normaliau girdi
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
'1% talento ir 99% darbo sansu turi visi' atsiprasau uz durna klajda cja oras kaltas karsta
____________________
Užtenka minutės, kad žmogaus nekęstum. Užtenka valandos, kad žmogų pamėgtum. Užtenka dienos, kad žmogų įsimylėtum. Prireikia viso gyvenimo, kad žmogų pamirštum.
mes kiekvienas galime sukurti grupe ar ka nors grazaus sukruti mes visi turim talentus tik rejk juos atsklejsti jaj esi labaj atsidaves muzikaj kajp as pvz as labaj myliu muzika bet mano sejma neturi muzikines klausos ir as tj paveldejes keik as bandzeu stot i muzikos mokyklas manes neimdavo niekur ir tajp as jau biski per senas man 16 metu bet as noriu sieti savo gyvenima su muzika nes tj yra dalis mano gyvenimo as negaliu be jos klausau kur galiu net per pamokas tj ejt nusprendiau i moksleiviu rumus ir mokytis grot bugnais ir va jau bevejk po metu as islavinau savo klausau tj man sake pats mokytojas bet ajsku ne super geraj islavinau o jau jawciu muzika tj vat mes jaj ko nors norime galime to pasiekti rejk ne tik labaj noreti bet ir vejkti kajp "Danguje" sake nepamenu kas bet net i telefona uzsiraseu tuos zodzius '1% talento ir 99% talento sansu turi visi' nu va prisikalbejau nekrejpkit demesio i klajdas
____________________
Užtenka minutės, kad žmogaus nekęstum. Užtenka valandos, kad žmogų pamėgtum. Užtenka dienos, kad žmogų įsimylėtum. Prireikia viso gyvenimo, kad žmogų pamirštum.
Geriau man patarkite, kokias izoliacines medžiagas geriausia naudoti, norint daugiabutyje įrengti studiją. Negi akmens vatą dėti? Ar verta dėl to leisti pinigus, pvz. ar verta pakabinamas lubas įrengti ir pan. Patarkite, kurie žinote ir esate su tuo susidūrę?
seip kai zmones nusprendzia sukurti grupe tai savaime suprantama, kad neraso tokiu planu, bet visa tai isplaukia naturaliai (jei pakankamai protingi zmones). zingsnis po zingsio ir wuolia....
Tenebre rašė: nesamone.manau turetu viskas ne taip vykti.vykti turetu savaime,beto cia yra ir surasyti elemantarus dalykai.cia jau gaunasi kaip kokia matematika.nieks juk tokio kaip darbo plano nedaro.
Juk siaip zmogus nesugalvoja,kaip is oro:va dabar as busiu muzikantas!
Pff... Nieks ir nesako, kad reik sugalvot tapt muzikantu. Cia tiems kurie jau kazka sugeba
nesamone.manau turetu viskas ne taip vykti.vykti turetu savaime,beto cia yra ir surasyti elemantarus dalykai.cia jau gaunasi kaip kokia matematika.nieks juk tokio kaip darbo plano nedaro.
Juk siaip zmogus nesugalvoja,kaip is oro:va dabar as busiu muzikantas!
Be to dainoms svarbūs žodžiai ir ne visi muzikantai turi gabumų kurti eiles, turime tokių pavyzdžių Kučinskas, A.Chošnau, B'avaria, S. Povilaitis ir t.t.
... papildant aš manau vis vien geriau save realizuoti kaip solo atlikėją - didesnė galimybė pačiam išgarsėti, bet tokiu atveju turi sugebėt prodiusuot savo dainas, bei turėti pažinčių su kitais muzikantais, be to su šiuolaikinėm technologijom nebūtina lipti ant scenos. Aišku jeigu to sieki, galima kokiam įrašui ar koncertui pasisamdyti muzikantus. Ką Jūs apie tai manote?
Pridedu Andriaus Mamontovo patarimus, pradedantiems muzikuoti. Kokia Jūsų nuomonė apie tai?
Andrius Mamontovas, dainininkas
2006-03-08 05:04
Jei nusprendėte pradėti muzikinę karjerą, pirmiausia turite apsispręsti, ar būsite solo atlikėjas, ar grupės narys. Be abejonės, solistui atitenka visa garbė, bet grupė visada turi daugiau privalumų.
Jau vien tai, kad nesėkmės atveju niekada nebus apkaltintas kuris nors vienas grupės narys, atriša rankas beprotiškiausiems ir drąsiausiems sprendimams.
Tad norintiems prasimušti į sceną patarčiau kurti grupę. Nuo ko pradėti?
Gera grupė - bendraminčių būrelis. Kaip yra pasakęs legendinis džiazo muzikantas Duke'as Ellingtonas, „jei nori suburti gerą orkestrą, surink krūvą gerų draugų, o tada mokykitės groti kartu“.
Grupei reikia lyderio, bepročio, oponento lyderiui ir tylaus vykdytojo. Toks derinys geriausias, ir jis dažnas žinomose grupėse.
Jei pavyko suburti tokią kompaniją, raskite bendrą tikslą. Geras kolektyvas yra tik tas, kurį vienija bendra idėja ir atsidavimas jai.
Kitas etapas - sukurti darbo sąlygas. Tam, kad grupė galėtų repetuoti, jai reikia nedidelės akustiškai izoliuotos patalpos, minimalaus instrumentų ir įgarsinimo aparatūros skaičiaus. Keturiems žmonėms repetuoti užtenka tik 10-12 kvadratinių metrų ploto patalpos.
Jeigu grojate tik elektroniniais instrumentais, galite repetuoti ir bute, klausydamiesi per ausines.
Bet gyva muzika visuomet turės privalumų prieš elektroninę, nes kontaktas su žiūrovais glaudžiausias muzikuojant gyvai.
Jei jūsų grupės sudėtis tradicinė - būgnai, gitara, bosas, klavišiniai ir vokalas, jums reikės šių instrumentų, dviejų mikrofonų su stovais, garso kolonėlių ir, nelygu poreikiai, nedidelio garso pulto.
Visa tai kainuoja tam tikrą pinigų sumą, kurią gali tekti susitaupyti, iškaulyti iš tėvų arba užsidirbti patiems. Geriausia yra užsidirbti, nes tada niekada niekam nesijausite skolingi ir labiau vertinsite tai, į ką investavote uždarbį.
Viskas pajudės, kai turėsite sukūrę ir surepetavę pirmąją dainą. Neskubėkite. Siekite kokybės, o ne kiekybės.
Venkite svetimos kūrybos, nes tai gali įvaryti jums kompleksą dėl savosios. To visiškai nereikia.
Kai turėsite pirmąją dainą, visa kita pradės judėti savaime.
Atsiduokite polėkiui ir eksperimentams. Nesitaikykite prie to, ką diktuoja rinka. Bandymas ir siekimas prisitaikyti yra blogiausia, kas gali nutikti pradedantiesiems.
Sukūrę kelias dainas, pasikvieskite į repeticiją keletą draugų, kad jie įvertintų. Nebijokite atsiliepimų. Tiek teigiama, tiek neigiama kritika patvirtina, kad einate savo keliu, arba parodo silpnąsias vietas.
Pabandykite surengti savo pirmąjį koncertą pažįstamoje aplinkoje. Tegul jis būna nemokamas - nereikalaukite pinigų už pasirodymą tol, kol jums jų kas nors patys pasiūlys.
Nepaverskite pinigų savo tikslu. Kuo ilgiau muzikuosite iš idėjos, tuo ta idėja stiprės.
Kai būsite surengę bent kelis koncertus ir pajusite, kad ledai pajudėjo, pradėkite galvoti apie dainų įrašymą.
Iš pradžių nereikia brangių įrašų studijų ar prodiuserių pagalbos.
Apskritai stenkitės išvengti prodiuserių ir viską darykite patys. Tai sustiprins jus kaip asmenybes.
Jei nedrįstate ar dėl kokių nors kitų priežasčių negalite padaryti savo pirmojo įrašo patys, kreipkitės į kurią nors įrašų studiją ir pasakykite, kad norėtumėte nebrangiai pasidaryti paprastą demo įrašą.
Galima kreiptis ir į muzikantus arba grupes, nes iš esmės visi jie turi minimalias sąlygas padaryti paprastą įrašą.
Pirmasis įrašas nebūtinai turi būti tobulas. Jis pirmiausia reikalingas jums patiems pasiklausyti iš šalies, kaip skamba muzika.
Jeigu sugalvosite įrašą nusiųsti leidybos bendrovėms, geriau, kad tai būtų kompaktinė plokštelė, o ne kasetė. Demonstraciniame įraše pakanka trijų keturių dainų.
Į leidybos bendrovę geriausia ateiti pačiam bei paduoti įrašą tiesiai į rankas.
Jei jums patinka tai, ką įrašėte, bet radijas to negroja, o leidybininkai nenori išleisti, pasinaudokite kitomis priemonėmis - paskleiskite savo įrašus internete, dalykite visiems, kurie galėtų kuo nors padėti jums pasistūmėti į priekį.
Kai kalbėsitės su muzikos pasaulio žmonėmis, būkite mandagūs, bet nepataikaukite. Scenoje galite būti įžūlūs, bet gyvenime likite visiems draugiški. Gyvename nedidelėje šalyje, tad geri santykiai bet kurią akimirką gali praversti.
Jei jūsų įrašo niekas nepriėmė, nenusiminkite. Grokite toliau ir kuo daugiau žmonių paverskite savo gerbėjais.
Nesitikėkite rezultatų - tikėkite tuo, ką darote. Pradėkite jau šiandien. Mes visi pasiilgome naujos, geros lietuviškos grupės. Nelaukite, kol jums kas nors viską atneš ant lėkštutės. Tai, kas jūsų, išsikovokite patys. Sėkmės.
Mano asmenine nuomone, nepaminėta kaip muzikantui pasirinkti muzikinį stilių, pvz. jeigu jo repurtauare yra labai skirtingų dainų - rock, pop, šokių muzika, repas. Tuo atveju, jis vis tiek turi pasirinkti savo stilių, o kitus neformatus (dainas) galbūt siūlyti - parduoti kitiems atlikėjams, arba jeigu jis turi noro ir jėgų, tuomet gal geriau pasiryžti sukurti ar prodiusuoti papildomą grupę, kurioje būtų realizuojamos neformatinės dainos. Jūsų nuomone apie tai.
Cia taip kaip Uzkalniui duot pavertint koncervus & lasinius & pashteta ( aisku su uogiene) kur undermenshai valgo jei piggiai randa. Ar nenukentes Sahja morale?
2009 m. spalio 29 d. 14:16:19
____________________
Domika
2006 m. birželio 15 d. 15:15:24
kaip sakė [X-EcutioneR], 1 procentas talento ir 99 procentai darbo...
[X-EcutioneR]<<< turėjai tu ir tada ir dabar klausą, tik neišlavintą
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
2006 m. birželio 15 d. 15:06:53
____________________
Gyvenk Greitai, Mylek Karstai Ir Jaunas Mirk!
2006 m. birželio 15 d. 14:41:27
2006 m. birželio 15 d. 13:53:26
____________________
Užtenka minutės, kad žmogaus nekęstum. Užtenka valandos, kad žmogų pamėgtum. Užtenka dienos, kad žmogų įsimylėtum. Prireikia viso gyvenimo, kad žmogų pamirštum.
2006 m. birželio 15 d. 13:51:18
____________________
Užtenka minutės, kad žmogaus nekęstum. Užtenka valandos, kad žmogų pamėgtum. Užtenka dienos, kad žmogų įsimylėtum. Prireikia viso gyvenimo, kad žmogų pamirštum.
2006 m. kovo 23 d. 19:37:09
____________________
Pumpkin seed
2006 m. kovo 20 d. 22:01:40
____________________
Funky_beat !!!
2006 m. kovo 20 d. 20:57:09
____________________
Pumpkin seed
2006 m. kovo 20 d. 14:54:26
nesamone.manau turetu viskas ne taip vykti.vykti turetu savaime,beto cia yra ir surasyti elemantarus dalykai.cia jau gaunasi kaip kokia matematika.nieks juk tokio kaip darbo plano nedaro.
Juk siaip zmogus nesugalvoja,kaip is oro:va dabar as busiu muzikantas!
Pff... Nieks ir nesako, kad reik sugalvot tapt muzikantu. Cia tiems kurie jau kazka sugeba
2006 m. kovo 20 d. 14:47:01
Juk siaip zmogus nesugalvoja,kaip is oro:va dabar as busiu muzikantas!
2006 m. kovo 8 d. 11:54:50
____________________
Funky_beat !!!
2006 m. kovo 8 d. 11:21:28
2006 m. kovo 8 d. 09:36:07
____________________
Funky_beat !!!
2006 m. kovo 8 d. 09:27:43
Andrius Mamontovas, dainininkas
2006-03-08 05:04
Jei nusprendėte pradėti muzikinę karjerą, pirmiausia turite apsispręsti, ar būsite solo atlikėjas, ar grupės narys. Be abejonės, solistui atitenka visa garbė, bet grupė visada turi daugiau privalumų.
Jau vien tai, kad nesėkmės atveju niekada nebus apkaltintas kuris nors vienas grupės narys, atriša rankas beprotiškiausiems ir drąsiausiems sprendimams.
Tad norintiems prasimušti į sceną patarčiau kurti grupę. Nuo ko pradėti?
Gera grupė - bendraminčių būrelis. Kaip yra pasakęs legendinis džiazo muzikantas Duke'as Ellingtonas, „jei nori suburti gerą orkestrą, surink krūvą gerų draugų, o tada mokykitės groti kartu“.
Grupei reikia lyderio, bepročio, oponento lyderiui ir tylaus vykdytojo. Toks derinys geriausias, ir jis dažnas žinomose grupėse.
Jei pavyko suburti tokią kompaniją, raskite bendrą tikslą. Geras kolektyvas yra tik tas, kurį vienija bendra idėja ir atsidavimas jai.
Kitas etapas - sukurti darbo sąlygas. Tam, kad grupė galėtų repetuoti, jai reikia nedidelės akustiškai izoliuotos patalpos, minimalaus instrumentų ir įgarsinimo aparatūros skaičiaus. Keturiems žmonėms repetuoti užtenka tik 10-12 kvadratinių metrų ploto patalpos.
Jeigu grojate tik elektroniniais instrumentais, galite repetuoti ir bute, klausydamiesi per ausines.
Bet gyva muzika visuomet turės privalumų prieš elektroninę, nes kontaktas su žiūrovais glaudžiausias muzikuojant gyvai.
Jei jūsų grupės sudėtis tradicinė - būgnai, gitara, bosas, klavišiniai ir vokalas, jums reikės šių instrumentų, dviejų mikrofonų su stovais, garso kolonėlių ir, nelygu poreikiai, nedidelio garso pulto.
Visa tai kainuoja tam tikrą pinigų sumą, kurią gali tekti susitaupyti, iškaulyti iš tėvų arba užsidirbti patiems. Geriausia yra užsidirbti, nes tada niekada niekam nesijausite skolingi ir labiau vertinsite tai, į ką investavote uždarbį.
Viskas pajudės, kai turėsite sukūrę ir surepetavę pirmąją dainą. Neskubėkite. Siekite kokybės, o ne kiekybės.
Venkite svetimos kūrybos, nes tai gali įvaryti jums kompleksą dėl savosios. To visiškai nereikia.
Kai turėsite pirmąją dainą, visa kita pradės judėti savaime.
Atsiduokite polėkiui ir eksperimentams. Nesitaikykite prie to, ką diktuoja rinka. Bandymas ir siekimas prisitaikyti yra blogiausia, kas gali nutikti pradedantiesiems.
Sukūrę kelias dainas, pasikvieskite į repeticiją keletą draugų, kad jie įvertintų. Nebijokite atsiliepimų. Tiek teigiama, tiek neigiama kritika patvirtina, kad einate savo keliu, arba parodo silpnąsias vietas.
Pabandykite surengti savo pirmąjį koncertą pažįstamoje aplinkoje. Tegul jis būna nemokamas - nereikalaukite pinigų už pasirodymą tol, kol jums jų kas nors patys pasiūlys.
Nepaverskite pinigų savo tikslu. Kuo ilgiau muzikuosite iš idėjos, tuo ta idėja stiprės.
Kai būsite surengę bent kelis koncertus ir pajusite, kad ledai pajudėjo, pradėkite galvoti apie dainų įrašymą.
Iš pradžių nereikia brangių įrašų studijų ar prodiuserių pagalbos.
Apskritai stenkitės išvengti prodiuserių ir viską darykite patys. Tai sustiprins jus kaip asmenybes.
Jei nedrįstate ar dėl kokių nors kitų priežasčių negalite padaryti savo pirmojo įrašo patys, kreipkitės į kurią nors įrašų studiją ir pasakykite, kad norėtumėte nebrangiai pasidaryti paprastą demo įrašą.
Galima kreiptis ir į muzikantus arba grupes, nes iš esmės visi jie turi minimalias sąlygas padaryti paprastą įrašą.
Pirmasis įrašas nebūtinai turi būti tobulas. Jis pirmiausia reikalingas jums patiems pasiklausyti iš šalies, kaip skamba muzika.
Jeigu sugalvosite įrašą nusiųsti leidybos bendrovėms, geriau, kad tai būtų kompaktinė plokštelė, o ne kasetė. Demonstraciniame įraše pakanka trijų keturių dainų.
Į leidybos bendrovę geriausia ateiti pačiam bei paduoti įrašą tiesiai į rankas.
Jei jums patinka tai, ką įrašėte, bet radijas to negroja, o leidybininkai nenori išleisti, pasinaudokite kitomis priemonėmis - paskleiskite savo įrašus internete, dalykite visiems, kurie galėtų kuo nors padėti jums pasistūmėti į priekį.
Kai kalbėsitės su muzikos pasaulio žmonėmis, būkite mandagūs, bet nepataikaukite. Scenoje galite būti įžūlūs, bet gyvenime likite visiems draugiški. Gyvename nedidelėje šalyje, tad geri santykiai bet kurią akimirką gali praversti.
Jei jūsų įrašo niekas nepriėmė, nenusiminkite. Grokite toliau ir kuo daugiau žmonių paverskite savo gerbėjais.
Nesitikėkite rezultatų - tikėkite tuo, ką darote. Pradėkite jau šiandien. Mes visi pasiilgome naujos, geros lietuviškos grupės. Nelaukite, kol jums kas nors viską atneš ant lėkštutės. Tai, kas jūsų, išsikovokite patys. Sėkmės.
Mano asmenine nuomone, nepaminėta kaip muzikantui pasirinkti muzikinį stilių, pvz. jeigu jo repurtauare yra labai skirtingų dainų - rock, pop, šokių muzika, repas. Tuo atveju, jis vis tiek turi pasirinkti savo stilių, o kitus neformatus (dainas) galbūt siūlyti - parduoti kitiems atlikėjams, arba jeigu jis turi noro ir jėgų, tuomet gal geriau pasiryžti sukurti ar prodiusuoti papildomą grupę, kurioje būtų realizuojamos neformatinės dainos. Jūsų nuomone apie tai.
____________________
Funky_beat !!!