Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti

2006 m. kovo 13 d. 12:26:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aha, ,aišku
o gal turi kokį saitą apie tą EMO ? neskaitant šito https://www.fourfa.com/

Atsakyti
xdm
2006 m. kovo 13 d. 11:24:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless tas gothic yra nesamonė tai išmonė 5 kartos emošnikų - something corporate, fallout boy ir t.t.

emo yra hardcore punk su silpnu vokalu ir didesnių jausmų reiškimu ir ta emo apranga su tikru emo nieko bendro neturi

paklausyk jimmy eat world "christmas card" va čia yra beveik tikras emo

šiaip jimmy eat world groja tik 3-4 kartos emo (tai nėra tas tikras emo, bet vistiek emo).

o tos emo kartos mano paties sugalvotos, nes emo vystymąsi nuo 80s galima suskirstyti į 5 kartas.

Atsakyti

2006 m. kovo 12 d. 23:04:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na ačiū už pasiūlytas dainas, eisiu tuoj pasivogt

o dar dėl to EMO , ,na jie kaipir tipinė EMO grupė bet nemanau jokių juodų-raudonų spalvų, nieko kas link gothic būtų ir tt. ;o
p.s. (nesu aš gerai emo srity apsišvietęs tad nesišaipot niekas iš manęs )

Atsakyti
xdm
2006 m. kovo 12 d. 22:55:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
šiaip jūs visi klausot dainų nuo kurių ir aš pradėjau bet jos paprastos tokios - simple alternative rock.

šiaip bleed american visas albumas yra gero alternative rock/pop albumas

"My Sundown"

Atsakyti
xdm
2006 m. kovo 12 d. 22:45:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
juk jie Emo kaip jums vokalas neeis per ausis Šiaip kaip english forumuose rašė su laiku Jim balsas gerėja, o Tom'as mažiau dainuoja. Pirmam jų albume 1994 beveik viską dainavo Tom'as, o dabar Jim.
Tom'o balsas man labai patinka paklausykit(čia iš senesnių kur kažkas prašė): "Caveman" ir "Episode IV"
...it's in your name it's in your face...

iš albumo Static Prevails geros dainos: "Claire" "In The Same Room" "Anderson Mesa"
atkreipkit dėmesį į stilių, jausmus ir kompoziciją
iš clarity 1999: "For Me This Is Heaven"
ir jeigu labai norit 15 minučių "Goodbye Sky Harbor " bet šitos klausykit nuosekliai ir ramiai - paveiks garantuoju. Gal pajausit tą jausmą kuris ir yra Emo muzika(tiesa ne tikroji, bet ir ne ta dabartinė emo kur dainuoja "i'm lamer, but i love you")
ir iš naujausio jų EP'o paklausykit cover'io "Half Right" - Jim vokalas žymiai geresnis nei prieš10 metų(retai būna kad vokalas gerėja)

Atsakyti
blink41
2006 m. kovo 12 d. 13:41:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:
Nėra kažkuo ypatingas tas jo vokalas, bet tiesiog geras balsas. Gerai jis sudainuoja ką reikia.

ai kazkox nezinau per ausis eina bet groja chebra ok

____________________
Man, man, man!
Atsakyti

2006 m. kovo 12 d. 13:39:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ewana_ rašė:
karoli, prasom man nenurodinet

Prašom mano vardo neviešinti ;p ; D

Ale kas ištrynėt mano komentarą, blem, žmonės neverkit dėl tų nuotraukų kurias užkrauna per 1,5 sekundės. Čia jaučiu ballsas padarė, nes mėgsta jis taip ;/

Taigi atsakyt reikia XDM dar kartą.

Aš turiu apie 15 jų dainų ir dauguma jų būtent iš bleed american albumo. Ypač geros Get It Faster, Pain, In The Middle. Gan paprasta muzika bet smagiai klausosi. Būtų neblogai jei pasiūlytum man kelias jų senesnes dainas, reikia palyginti.

Atsakyti
walkingcontradiction
2006 m. kovo 12 d. 09:44:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man patinka Bleed America ir ypac Sweetness....tokia pavasariska dainele.....

____________________
White Black,rich,poor,straight,all female,we r all women!!.We've become a silent majority.Stand up n fight!!!! Riot loudly,riot quietly.Just riot!!!! Society has put a gag in our mouths;rip it out n fuckin riot!!!!!!!! *** See, I wanna jam it wid you... We're jammin'... I'm jammed: I hope you're jammin', too.(L.o.z) *** PriSiMink Mane...kai skusies koJaS x]]
Atsakyti
eglermknt
2006 m. kovo 12 d. 08:38:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kažkada buvau susidomėjus šia grupe, kai išgirdau jų dainą "In the Middle" berods. Dabar paklausiau šią dainą ir visai nesužavėjo. Balsas per silpnas, muzika tokia nušlifuota kažkaip.. Žinoma negaliu spręsti apie visą grupės kūrybą iš vienos dainos reiks daugiau gal pasidomėti kada ..

____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Atsakyti
ewana_
2006 m. kovo 12 d. 08:26:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
karoli, prasom man nenurodinet

____________________
rather be a bandit than a lover
Atsakyti

2006 m. kovo 12 d. 00:29:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dabar atradau labai paprastą bet gražią jų dainą If You Don't . klausykit visi ;p

Atsakyti

2006 m. kovo 12 d. 00:06:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nėra kažkuo ypatingas tas jo vokalas, bet tiesiog geras balsas. Gerai jis sudainuoja ką reikia.

Atsakyti
blink41
2006 m. kovo 11 d. 23:33:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
neturi belekaip balso tas ju vokalistas

____________________
Man, man, man!
Atsakyti
xdm
2006 m. kovo 11 d. 22:05:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš pats didžiausias Lietuvoje!

kokį čia brūdą įdėjai, čia ne jų foto!!!

Man patinka labai albumas "Clarity", jie yra nerealūs kompozitoriai. Kai kuriose dainose galima išgirsti 4 clean guitar partijas ir kekviena vienas kitą papildo.(čia apie ramesnes kaip "just watch the fireworks" ar "for me this is heaven")
labai patinka albumas static prevails, toks nepaprastas šiaip jų skambėsys labai patinka.
O tos jų komercinės dainos kaip bleed american, sweetness, pain, futures tai biškį užknisa. Aišku ir tų paklausau Jų lyrics neblogi. Aišku tokie kaip 23 dainos tai užknisa, bet senesni geri!

kažkada labai daug jų klausiau ir buvau labai liūdnas... atrodo, kad laimingas tada buvau (laimė nėra šypsena)

Atsakyti

2006 m. kovo 11 d. 11:59:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ką manote?
Patinka/nepatinka? ........ eilinė grupė o gal kas nors esate didelis jų fanas?
rašykit, įdomu.


Kas tingi ieškoti info apie juos skaitykit čia.
Informacija iš paties music.lt

Grupė Jimmy Eat World susikūrė 1993-aisiais Arizonoje. Ją sudaro: pagrindinis vokalistas ir gitaristas Jim Adkins, gitaristas Tom Linton", bosistas Rick Burch ir būgnininkas Zach Lind. Iš pradžių Jimmy Eat World bosistu buvo Mitch Porter, tačiau praėjus dviem metams nuo grupės susikūrimo, jis ją paliko.

1994-aisiais Jimmy Eat World išleido du albumus nepriklausomoje įrašų kompanijoje "Wooden Blue Records": pilną diską "Jimmy Eat World" ir nepilną "One, Two, Three, Four".

1996-ųjų liepą grupė galų gale išleido tikrą debiutinį albumą, dideliu tiražu - diską "Static Prevails".

1998-ųjų spalį pasirodė naujas, nepilnas grupės albumas, pavadinimu "Jimmy Eat World".

1999-aisiais, vasarį, Jimmy Eat World išleido dar vieną studijinį darbą - "Clarity". Balandį rokerius galima buvo išgirsti kino filmo "Never Been Kissed" garso takelyje, dainoje "Lucky Denver Mint".

2000-aisiais grupė susilaukė nemažos sėkmės Europoje, ypač Vokietijoje. Rugpjūtį Jimmy Eat World išleido net du albumus - "Singles" ir "Split".

2001-ųjų liepą pasirodė naujas grupės albumas - "Jimmy Eat World". Iš pradžių šio darbo pavadinimas buvo "Bleed American", tačiau po rugsėjo 11-os dienos įvykių, pakeistas.

2002-ųjų kovą šis diskas tapo auksiniu, o į JAV Top 40 pakilo pirmasis Jimmy Eat World singlas - daina "The Middle". Albumo kūrinys "Bleed American" buvo įtrauktas į juostos "National Lampoon's Van Wilder" garso takelį.
Balandį Jimmy Eat World koncertavo su grupėmis Green Day bei Blink 182.
Birželį daina "The Middle" pasiekė JAV Top 10-uką, o liepą Jimmy Eat World pradėjo savo koncertines gastroles, kuriose buvo pagrindinė grupė.
Rugpjūtį albumas "Jimmy Eat World" buvo paskelbtas platininiu.
Rugsėjį JAV Top 40-uke - nauja daina - "Sweetness".

https://i5.photobucket.com/albums/y172/Casper_roolz/stypaparoach.jpg

Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Septicflesh Septicflesh
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1153
  Iš viso užsiregistravę: 73402
  Naujausias narys: Bybciulpis
  Šiandien apsilankė: 204880