ŠviesiTamsa rašė: Tau gal tai ir yra nesąmonė, mechanical animal, bet man ne ir man yra visai nesvarbu kaip tau atrodo mano žodžiai, nes jie yra mano ir tai yra mano, o ne tavo nuomonė.
tai dziugu tada, sekmes vaziuojant i lankas toliau, kada nors prieisi liepto gala
celestina----> visos jos savotiskai zavios, nereikia niekm ten tylet
Tau gal tai ir yra nesąmonė, mechanical animal, bet man ne ir man yra visai nesvarbu kaip tau atrodo mano žodžiai, nes jie yra mano ir tai yra mano, o ne tavo nuomonė.
____________________
..Įjunkite Tamsą, čia per šviesu..
man tas ju 'sokimas' labai jau panasus i pink 'dancing in the video next to 50 cent'. del dainavimo - ir negyvai girdeti, kad tik ta pagrindine turi gana malonu balsa, raudonai ir tai tamsiai patyleti reiktu, o kitu isvios nelabai girdeti ...
____________________
crystal bits of snowflakes is all around my head and in the wind
i had no illusions
SviesiTamsa---> tu pasakei savo nuomone, o ja as ja pakoregavau, nes parasei visika nesamone
whatsername---> ne is tolo nepanasi
lacunacoil---> juik ziuri telika ir muzikinius kanalus, nereikia eilini karta pasimesti kvailele...
Gal ir panašią (nežinau, nes PCD neklausau), bet jei man viena grupė patinka, o kita ne ir kai jos abi sukuria bendrą dainą tai aš ir vadinu man patinkančios grupės nusiritimu. Jūs galit vadinti, kaip jūs norit, čia tik mano nuomonė, mechanical animal.
____________________
..Įjunkite Tamsą, čia per šviesu..
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. gegužės 3 d. 15:35:24
Tau gal tai ir yra nesąmonė, mechanical animal, bet man ne ir man yra visai nesvarbu kaip tau atrodo mano žodžiai, nes jie yra mano ir tai yra mano, o ne tavo nuomonė.
tai dziugu tada, sekmes vaziuojant i lankas toliau, kada nors prieisi liepto gala
celestina----> visos jos savotiskai zavios, nereikia niekm ten tylet
2006 m. balandžio 29 d. 12:34:12
____________________
..Įjunkite Tamsą, čia per šviesu..
2006 m. balandžio 28 d. 12:24:16
2006 m. balandžio 28 d. 11:42:04
____________________
crystal bits of snowflakes is all around my head and in the wind i had no illusions
2006 m. balandžio 28 d. 10:06:56
2006 m. balandžio 27 d. 22:34:06
celestina---> kuom jis kvailas?
____________________
crystal bits of snowflakes is all around my head and in the wind i had no illusions
2006 m. balandžio 27 d. 18:42:22
i don't give up keep looking at my>>>> BEEP arba peep
____________________
Death is only the beginning....
2006 m. balandžio 27 d. 09:14:18
____________________
The Riddle Wants To Be...
2006 m. balandžio 27 d. 08:49:43
2006 m. balandžio 26 d. 07:55:04
o daina puse velnio, is triju girdetu kol kas patinka labiausiai, gal todel kad dar nespejo atsibosti..
____________________
crystal bits of snowflakes is all around my head and in the wind i had no illusions
2006 m. balandžio 25 d. 22:22:41
2006 m. balandžio 25 d. 22:08:54
vienu zodziu -topu topas"
beep beep
2006 m. kovo 23 d. 18:43:42
2006 m. kovo 21 d. 08:43:53
2006 m. kovo 21 d. 08:43:19
whatsername---> ne is tolo nepanasi
lacunacoil---> juik ziuri telika ir muzikinius kanalus, nereikia eilini karta pasimesti kvailele...
2006 m. kovo 20 d. 22:00:28
____________________
The Riddle Wants To Be...
2006 m. kovo 20 d. 21:55:51
You got a real big heart, but I'm looking at your...
ha-ha-ha-ha-ha
2006 m. kovo 19 d. 10:44:32
____________________
Ne grozis,o muzika isgelbes pasauli! WORLD PEACE!!! SHOW MUST GO ON
2006 m. kovo 19 d. 10:42:03
____________________
pasaulis neteko daug geniju, ensteinas mire, bethovenas apkurto, o va jau ir man galva skaudet pradeda..:D
2006 m. kovo 18 d. 18:10:08
____________________
..Įjunkite Tamsą, čia per šviesu..