manau rukyt cigaretes,gert alkoholi,landziot po porno saitus,ar vartit FHM irgi galma nuo 18metu,tad bauskim visus,arba tegul mokykla irgi tai nuviesina...
krc nesvarbu.savo nuomone pasakiau komentare truputi zemiau.
beto vartojantys zmogus tikrai suras buda to testo ne atlikt.tad...
____________________
Jesus died for somebody sind - but not for mine
Žinoma. O jei vartoji? Nueini, atlieki ir sugaišti truputį daugiau savo brangaus paaugliško laiko? Kuo tai padeda spręst problemas. Manau, visi žino, kad sėdę gali atsikratyti įpročio tik tada, jei patys to nori. Kaip ir su bet kuriuo kitu žalingu įpročiu.
____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama.
Rimtai.
Na jei netyčia auklėdama savo vaiką padaryčiau spragą ir jis užsikabintų už to, tikrai norėčiau sužinoti kol dar nėra labai vėlu... O tokie testai gali padėti.
Nesuprantu ko čia taip putojamasi dėl jų. Jei nevartoji - nueini, atlieki ir baigta. Sugaišti ne tiek jau daug savo brangau paaugliško laiko.
____________________
Oooooo... what does this button do?
beja RUGILIUKE----gerai pergalvok ka pasakei.jai zmogus vartojo,ir nustojo,ar issigyde,tai vistiek prie jo prilimpa narkomano etikete visam gyvenimui?
nors jau baigiau mokykla,esu visiskai PRIES tokius testus.
1.nes nemanau kad tai padetu,isgelbetu ar dar ka..tarp mokytoju tas vaikas taptu pajuokuos ir pletku objektas.tarp mokiniu atstumtuoju.draugu tevai uzdraustu bendraut.nors siaip nesitiki kad zmones gali elgtys taip ziauriai,nes narkomanija yra problma,liga o ne nusikaltimas,bet duodu 99% kad taip butu.
2.tevai jai nori patikrint savo vaika,tegul patikrina patys,be issikisimo mokyklos.
3. 18metu cia ne prieko ko,ir ne smegenis gydyt reikia(kaip cia parase MADAM) o siela,nes taip paprastai ir be jokio tikslo niek nevartoja.
kai sugalvosiu dar,parasysiu
____________________
Jesus died for somebody sind - but not for mine
to eglermknt
ne, ne tai norejau pasakyti.as tikrai nemanau, kad jei zmogui nera 18, tai jis nevartoja narkotiku ir neruko.nesamone butu toks poziuris tiesiog norejau pasakyti, kad tai nera asmens teisiu suvarzymas.tai savotiska pagalba.nedaugelis is to pasimokys, bet gal kazkam daeis i galva.testu rezultatus turetu suzinoti tevai, kurie turetu nuimti oda nuo siknos ir siaip kinkos drebes, kad tevai nesuzinotu.o kas del dvieju paskutiniu tavo sakiniu, tai respekt, banalu, bet tai tiesa, spaudziu ranka!
Biguzas >>> Tai tavo nuomone nėra tokų žmonių, kurie yra nesulaukę 18 ir vartoja narkotikus arba rūko? Nes jie dar nesulaukė 18 ir neturi teisės. ir pirmą kartą bandantysis tikrai nemanau, kad pagalvoja " Man nėra 18 ir aš to neturėčiau daryti". Tokiu metu metai būna apskutinėj vietoj.
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
kisimasis i asmenini gyvenima?asmens teisiu pazeidimas?ei, tu, neturi jokiu teisiu i narkotikus, o kai tau dar nera 18, tu jokios teises neturi ir i cigaretes!
Zinoma, kishtis i asmenishkumus yra negrazu.. Bet tokiam "narkomanui" reikia gero spyrio i shikna, kad atgautu prota.. Taciau nevartojantiems tokie testukai netrukdo
____________________
Mano dievas sushuko:
-"are you ready to fuck this place up?"
-Hell yeah!!!
-Tad pashelkim=)...
Kiekviena ishskridusi kede per langa atitinka gautos energijos kieki...
Vertinu neigiamai. Žmonės retai sulaukia mokykloje nuoširdaus noro padėti, kol dar nespėja pasukti narkotikų keliu. O paskui? Viskas priklauso nuo jo paties: jei nenorės, tai ir nemes.
Aišku, kas kita, jei mokykla bijo dėl narkotikų platinimo, kas, žinoma, tikrai egzistuoja. Bet tokiu atveju egzistuoja ir kitokios galimybės: vaizdo kameros ir t.t. Na, o testai yra ne kas kita, kaip kišimasis į asmeninį gyvenimą, stipriau pasakius, grubus prievartos metodas, sugalvotas žmonių, kurie dar neatprato kitais domėtis labiau, nei savimi.
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
SweetGirl (Užblokuotas)
2006 m. kovo 14 d. 13:34:53
niekas negali pakeisti zmogaus apsisprendimo, beto tai nera joks kisimasis i zmogaus asmenini gyvenima, tai yra tiktais noras padeti ir apsaugoti pasauly nuo narkomanijos!!! as tai dar tokius testus siulyciau ir visose darbo istaigose ivesti...idomu kiek turtinguju dedziu vartoja narkotikus?
____________________
If you wana be rich, you got to be a bitch :D
pas mus tokiu dalyku nera, o jei ir bus taj nzn... man netrukdytu
____________________
Mūsų ir apie Mus.
http://net.niekas.eu/
http://net.niekas.eu/mk/
http://net.niekas.eu/mildak/
http://net.niekas.eu/skarolis/
-----------------------------
Sekite reklama. As rimtai. Sekite.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. kovo 17 d. 17:32:35
krc nesvarbu.savo nuomone pasakiau komentare truputi zemiau.
beto vartojantys zmogus tikrai suras buda to testo ne atlikt.tad...
____________________
Jesus died for somebody sind - but not for mine
2006 m. kovo 17 d. 17:31:23
____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama. Rimtai.
2006 m. kovo 17 d. 17:28:26
Nesuprantu ko čia taip putojamasi dėl jų. Jei nevartoji - nueini, atlieki ir baigta. Sugaišti ne tiek jau daug savo brangau paaugliško laiko.
____________________
Oooooo... what does this button do?
2006 m. kovo 17 d. 17:25:58
____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama. Rimtai.
2006 m. kovo 17 d. 17:23:51
____________________
Oooooo... what does this button do?
2006 m. kovo 17 d. 16:52:46
nors jau baigiau mokykla,esu visiskai PRIES tokius testus.
1.nes nemanau kad tai padetu,isgelbetu ar dar ka..tarp mokytoju tas vaikas taptu pajuokuos ir pletku objektas.tarp mokiniu atstumtuoju.draugu tevai uzdraustu bendraut.nors siaip nesitiki kad zmones gali elgtys taip ziauriai,nes narkomanija yra problma,liga o ne nusikaltimas,bet duodu 99% kad taip butu.
2.tevai jai nori patikrint savo vaika,tegul patikrina patys,be issikisimo mokyklos.
3. 18metu cia ne prieko ko,ir ne smegenis gydyt reikia(kaip cia parase MADAM) o siela,nes taip paprastai ir be jokio tikslo niek nevartoja.
kai sugalvosiu dar,parasysiu
____________________
Jesus died for somebody sind - but not for mine
2006 m. kovo 16 d. 09:47:02
ne, ne tai norejau pasakyti.as tikrai nemanau, kad jei zmogui nera 18, tai jis nevartoja narkotiku ir neruko.nesamone butu toks poziuris
2006 m. kovo 15 d. 17:54:58
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2006 m. kovo 15 d. 16:55:45
2006 m. kovo 15 d. 14:55:36
____________________
Mano dievas sushuko: -"are you ready to fuck this place up?" -Hell yeah!!! -Tad pashelkim=)... Kiekviena ishskridusi kede per langa atitinka gautos energijos kieki...
2006 m. kovo 15 d. 14:50:29
Aišku, kas kita, jei mokykla bijo dėl narkotikų platinimo, kas, žinoma, tikrai egzistuoja. Bet tokiu atveju egzistuoja ir kitokios galimybės: vaizdo kameros ir t.t. Na, o testai yra ne kas kita, kaip kišimasis į asmeninį gyvenimą, stipriau pasakius, grubus prievartos metodas, sugalvotas žmonių, kurie dar neatprato kitais domėtis labiau, nei savimi.
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
2006 m. kovo 15 d. 13:40:04
____________________
-
2006 m. kovo 15 d. 11:31:59
2006 m. kovo 15 d. 11:28:54
O man tas pats. Mažiausia dėl tokio dalyko rūpinuos.
2006 m. kovo 14 d. 13:34:53
____________________
If you wana be rich, you got to be a bitch :D
2006 m. kovo 13 d. 21:14:40
taip kad gal is ju jokios naudos
bet gali but taip kad bus privaloma tikrintis visiem?
____________________
taram
2006 m. kovo 13 d. 20:51:32
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2006 m. kovo 13 d. 20:38:03
____________________
nieks neprilygs teleskopavimui
2006 m. kovo 13 d. 20:36:36
____________________
Mūsų ir apie Mus. http://net.niekas.eu/ http://net.niekas.eu/mk/ http://net.niekas.eu/mildak/ http://net.niekas.eu/skarolis/ ----------------------------- Sekite reklama. As rimtai. Sekite.
2006 m. kovo 13 d. 20:26:43
____________________
taram