Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
skaiva_
2006 m. kovo 22 d. 07:22:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
to sapnu pardevejs>
patinka - nepatinka; cia jau kiekvieno asmeninis reikalas. Bet nesuprantu zmoniu, kurie persa dar ir kazkokia isizeidimo ideja. Apie tai kalba!

Atsakyti
prispausta-medzio
2006 m. kovo 21 d. 20:39:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mmm del Depech'u gabalo.
mano viena drauge dave minti ir ji man labai patiko:
Zymiu atlikeju dainu perdainavimas tera tik budas, ka daryti, kai pasibaigia kurybines idejos naujoms dainoms.

Ir kam eksperimentuoti su Depeche Mode kuryba? Juk vis tiek kaip diena aisku, kad geriau uz juos nepadarysi, tai kam reikia isdirbineti gabalus?...

Atsakyti
monali
2006 m. kovo 21 d. 18:44:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aij nu ka as zhinau man tai jisai idijotiskai atrode su tuo barskuciu.....arba kai daijnavo ten ta daijna "palinko liepa salia kelio" tai juk sita daijna yra liudna apie kara ir t.t o jis ten strakaliojo neitema...

____________________
nes as esu...........
Atsakyti
sapnu_pardevejs
2006 m. kovo 21 d. 16:11:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
skaiva_ rašė:
sapnu pedavejs>

Isizeist galima uz daug ka, bet nebutina. Juk ir Inculto /suk suk rateli/, ir Skamp lietuviu liaudies dainas interpretuoja.. Inculto visas repertuaras - kolumbieciu dainos savo interpretacijoj. Chosnau - arabu dainos ...

bet jie bent nenusidainuoja amberis kartais irgi gerai padainuoja, bet butent sita daina tai man nepatiko, kaip jis dainavo...


____________________
Kai tu ka nors myli, tavo blakstienos virpa, o is taves skraido mazos zvaigzdutes:))
Atsakyti
Ashlee
2006 m. kovo 21 d. 15:57:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lyja_man rašė:
Nu gal kažkas tik dabar ir suprato, apie ką jis dainuoja;]]]

O šiaip tai, buvo žmogus pirmose laidose ramus, nedarantis iš savęs cirko - visi rėkia, kad arogantiškas ir pasikėlęs. Kai vakar buvo geros, pavasariškos nuotaikos - dirbtina, per daug draskosi. Žodžiu... Gaila man kai kurių didžiųjų komentuotojų.

Čia gerai pastebėta.


Atsakyti
BloodyTears
2006 m. kovo 21 d. 09:20:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jeigu prisiminsiu paziuret, tai tik del ''Enjoy The Silence''

Atsakyti
lyja_man
2006 m. kovo 20 d. 22:04:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu gal kažkas tik dabar ir suprato, apie ką jis dainuoja;]]]

O šiaip tai, buvo žmogus pirmose laidose ramus, nedarantis iš savęs cirko - visi rėkia, kad arogantiškas ir pasikėlęs. Kai vakar buvo geros, pavasariškos nuotaikos - dirbtina, per daug draskosi. Žodžiu... Gaila man kai kurių didžiųjų komentuotojų.

Atsakyti
Stupid_enough
2006 m. kovo 20 d. 20:15:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
adeline rašė:
is vis dajnavo jis kazkaip tyliai
bet nuotjaka tikrai kitokia nei visda....

turbut todel kad suprato apie ka dainuoja 8-)

____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
Atsakyti
adeline
2006 m. kovo 20 d. 20:12:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
visada*

____________________
-
Atsakyti
adeline
2006 m. kovo 20 d. 20:12:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
is vis dajnavo jis kazkaip tyliai
bet nuotjaka tikrai kitokia nei visda....

____________________
-
Atsakyti
EvuTea
2006 m. kovo 20 d. 18:53:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mmm...keistokai jis padainavo...bet vis tiek labiausiai man uzkliuvo tas jo sceninis elgesys...kazkaip ne i tema draskesi...=]

Atsakyti
skaiva_
2006 m. kovo 20 d. 17:55:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
sapnu pedavejs>

Isizeist galima uz daug ka, bet nebutina. Juk ir Inculto /suk suk rateli/, ir Skamp lietuviu liaudies dainas interpretuoja.. Inculto visas repertuaras - kolumbieciu dainos savo interpretacijoj. Chosnau - arabu dainos ...

Atsakyti
TyliaAke
2006 m. kovo 20 d. 17:00:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bet akcentas buvo siks toks vietos mergaite sako mecgaite D kskp panasiai siaip man patiko

Atsakyti
sapnu_pardevejs
2006 m. kovo 20 d. 15:27:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nepatiko, man kaip jies lietuviskai "dainavo"!!! pvz liaudiskos muzikos gerbejai galetu ir isizeisti...

____________________
Kai tu ka nors myli, tavo blakstienos virpa, o is taves skraido mazos zvaigzdutes:))
Atsakyti
Irrma
2006 m. kovo 20 d. 15:18:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu durniai. ne?... aisku... "pirma lietuviskai atlikta daina" kai jis pats lietuvis... bet jau per lietuvos desimtuko naujoku atranka i eurovizija kaip jis zewriaj atrode... nuo to laiko as visada perjungiu kanala kai tik pamatau jo snuki ar isgirstu bent viena ""amberiska"" akorda...

____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
Atsakyti
skaiva_
2006 m. kovo 20 d. 07:20:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai graziai nuskambejo lietuviiu liaudies daina jo interpretacijoj. Saunuolis. Idomiai paivairinai angliska nuobodybe...


Agnyte, rasai -"pries ji pati" /tipo tu pries ji? / Padare nuodeme?... O gal atpirko?.. Gaila man tokiu kaip tu... Gyvenimas nestovi vietoj

Atsakyti
aqnyte
2006 m. kovo 19 d. 19:40:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o juk kažkada žadėjo jog tikrai nedainuos lietuviskai..................wa wa dabaer wiskas atsisuka prieš jį patį

____________________
jej tik...
Atsakyti
bodyshake
2006 m. kovo 19 d. 17:24:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O jis moka lietuviskai dainuoti? Man atrodo, dainuos su dideliu akcentu

____________________
Music Is Life!
Atsakyti
skaiva_
2006 m. kovo 19 d. 15:46:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Is tiesu beveik seansacija - lietuvis dainuos lietuviskai!

Atsakyti
skaiva_
2006 m. kovo 19 d. 15:41:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Cia, ko gero, kompensacija uz tai, kad paliko lietuviskaja eurovizija, atsikandes latviskosios.... Na, kazkaip noriu isgirst as ji dainuojanti lietuviu kalba. Vien angliskai jau buvo nuobodu. Vaidino uzsienieti... Gal bus idomiau?

Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Blondie Blondie
8,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
18:07 - Silentist
Anksciau mano parapijoje buvo toks klubukas. dabar Gal Kai silta Viskas vyksta stovyklose.festivalike. o internetas aisku neigiamas veiksnys
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 393
  Iš viso užsiregistravę: 73399
  Naujausias narys: lorenzafassbinder95
  Šiandien apsilankė: 62978