Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ...
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
austulia
2007 m. birželio 4 d. 21:23:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O ta jų vokalistė tikrai nereali Klausiau jos naują albumą.... kelios dainos patiko labai, bet iš esmės, manau, neprilįgsta ankstesnei muzikai. aišku čia tik mano nuomonė,

o jei kalbant apie dainas tai labai priklauso nuo nuotaikos, bet iš Cranberrių visada randu ką paklausyt, labiausiai patinka Electric Blue, Dying in the sun, Shattered, Yeat's Grave, Salvation, Not Sorry, Ridiculous Thoughts, Never Grow Old... tokie hitai kaip Animal Istinct, Zombie, Ode To My Familly, When You're Gone, aišku, nors ir labai nusibodę, bet vis dėl to nerealūs.

Atsakyti
staind
2007 m. kovo 9 d. 09:39:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lb faina grupė,o jų daina "zombie" tiesiog nereali

Atsakyti
Isolation
2007 m. kovo 1 d. 14:12:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
oj...
Is tikruju as ne taip senai suzinojau apie sia grupe,gal 3metai,bet kai isgirdau,tikrai nustebino siaip man ja rekomendavo mama,irase du albumus tai klausau daznai,ir tikrai patinka,niekaip nenusibosta..grazios dainos,muzika net negaliu isskirt megstamiausios dainos,man visos patinka,bet geriausios butu:"Zombie","Hoywood","Salvation"," Delilah","Animal Instinct"

Atsakyti
Isolation
2007 m. kovo 1 d. 14:10:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Is tikruju as ne taip senai suzinojau apie sia grupe,gal 3metai,bet kai isgirdau,tikrai nustebino siaip man ja rekomendavo mama,irase du albumus tai klausau daznai,ir tikrai patinka,niekaip nenusibosta..grazios dainos,muzika net negaliu isskirt megstamiausios dainos,man visos patinka,bet geriausios butu:"Zombie","Hoywood","Salvation","Del ilah","Animal Instinct"

Atsakyti
xdm
2007 m. vasario 27 d. 22:52:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aišku aš apie dainą "Away" labiausiai

Atsakyti
xdm
2007 m. vasario 27 d. 22:44:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Silentist rašė:
O žinote, kad vokalistė jau išleido savo solo singlą??

Jis kol kas čia:

Dolores O'Riordan - Ordinary Day

https://rapidshare.com/files/1757...rdina ry2007.rar

beautiful, zmogau, beautiful!!! Tik rodos ji sakė, kad skambės ne kaip Cranberriai, bet jeigu nežinočiau tai visai nedaug suabejočiau, kad čia ne Cranberries Vokalą galėtų labiau palaidyti. Paseno truputi moteriškė bet tik truputi

Atsakyti
sesuo_mirtie
2007 m. vasario 27 d. 18:47:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
idomi,sena grupe...man si muzika labai svelni,tyra,gal del vokalo(del to man ir patinka si grupe)...

Atsakyti
Silentist
2007 m. vasario 27 d. 18:38:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O žinote, kad vokalistė jau išleido savo solo singlą??

Jis kol kas čia:

Dolores O'Riordan - Ordinary Day

https://rapidshare.com/files/1757...rdina ry2007.rar

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
BlackMilk
2007 m. sausio 16 d. 01:04:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gerbiu ir labai teigiamai vertinu uzh ilgaamzhishkuma

____________________
if I should die this very moment I wouldn`t feel
Atsakyti
be_inis
2007 m. sausio 2 d. 02:06:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sutinku, bet kad ir kiek laiko bepraeitu, jos balsas tikrai nebus kaip, kad ir Smorigino ...

Atsakyti
Negerietis
2007 m. sausio 2 d. 00:41:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
be_inis rašė:
Viena ausim girdejau, kad vokaliste "tikrai" palepins savo gerbejus soliniu albumu 2007 metais, kurio muzika bus tamsesne ir kitokesne nei The Cranberries.
Kad ir kaip ten butu, bet balsas bus tas pat. Laukiam, jei neapgaudineja.

Nesutinku kad visiškai toks pat, vis dėl to jau praėjo laiko, o balsas juk taip pat neina jaunyn. Beje, berods užvakar mačiau kalėdinį koncertą per LTV, kelias dainas atliko Dolores, tai kažkaip nesuskambėjo kaip turėtų. Na bet gal salėj akustika buvo prasta, ar šiaip kokios techninės problemos.

Atsakyti
Xpo
2007 m. sausio 1 d. 14:27:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gabana_lt rašė:
Sutinku su ta nuomone, kad Cranberries gera atlikeja.Atsimenu nuo pat vaikystes Zoombie klipa...Ir aplamai visos jos dainos neblogos.
Ja ja. Gera ta atlikėja.
Pirštus nukapot reiktų.


Atsakyti
be_inis
2007 m. sausio 1 d. 01:31:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Viena ausim girdejau, kad vokaliste "tikrai" palepins savo gerbejus soliniu albumu 2007 metais, kurio muzika bus tamsesne ir kitokesne nei The Cranberries.
Kad ir kaip ten butu, bet balsas bus tas pat. Laukiam, jei neapgaudineja.

Atsakyti
Gabana_lt
2006 m. gruodžio 31 d. 20:36:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sutinku su ta nuomone, kad Cranberries gera atlikeja.Atsimenu nuo pat vaikystes Zoombie klipa...Ir aplamai visos jos dainos neblogos.

Atsakyti
KAtine
2006 m. gruodžio 31 d. 19:51:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai jo. fains koncertas buvo.

Atsakyti
Silentist
2006 m. gruodžio 31 d. 02:46:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Per kalėdinį koncertą, kuris buvo Montekarle, kurį du kartus rodė Ltv, Cranberries vokalistė atliko kelias dainas. O apskritai ten visos dainos buvo daugmaž žinomos ir geros. Faina buvo prie Kūčių stalo stebėti. Prisiminiau senus laikus, kai ji grojo Glastonbury, o dabar ji labai pasikeitus kaip moteris, kaip žmogus. Balsas tik toks pats.

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
EleEma
2006 m. gruodžio 29 d. 11:49:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
geris zombie ypac

____________________
Mes kartu miegotume sia nakti, Jai tik tu mane suspetum rasti. Mes kartu ismoktumem myleti, As ir tu,jai tik tu noretum ....
Atsakyti
Gabux
2006 m. lapkričio 20 d. 00:09:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
be_inis rašė:
Tiesa, pastebejau, kad bene pirma syki (aplomai) man lb patiko truputi jauciamas Airiskas skambesys. Dainininkes akcentas parodo tik geraja sios savybes puse. Grazu.

Mano galva, tas airiškas skambesys ir yra pats kvapniausias šios grupės prieskonis.


____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
enigmatic
2006 m. lapkričio 19 d. 20:24:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
be_inis, nemažoje The Cranberries kūrybos dalyje jaučiami airiško folko sąskambiai, tad tikrai neprašovei pro šalį

____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Atsakyti
be_inis
2006 m. lapkričio 19 d. 20:07:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tiesa, pastebejau, kad bene pirma syki (aplomai) man lb patiko truputi jauciamas Airiskas skambesys. Dainininkes akcentas parodo tik geraja sios savybes puse. Grazu.

Atsakyti
Puslapiai: 123456 ...
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Panic at the Disco Panic at the Disco
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 286
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 260960