Ghemm.... Gal kas galite TIKSLIAI pasakyti, kiek The Cranberries iš viso sukūrė dainų? Žinau ir turiu 103 plius su kitais 5 bendras dainas. O gal kas turi VISŲ jų dainų sąrašiuką?
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
<<>> o kuo tiksliai ta kita "Empty" versija yra "kažkokia kitokia", jei zinai?
____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų!
Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
enigmatic> gakim atsakyti:
1. mėgstamiausios šios grupės dainos neturiu, nes man nelabai patinka šios grupės muzika.
2. Cranberries muzika, tai rokas.. na ne prie širdies vokalistės dainavimo stilius, neveža.
3. nuomonė apie šią grupę nekokia.
Oraily rašė: prie tokiu geresniu dainu dar "How" bet sep ciuju daugumai ju dainos per svelnios...
Ką reiškia "per švelnios"? Ar kai kažkoks kokybės garantas?
Ane, jei jau "grubesnio", tai reiškias geriau. Bl.
Bej, nuklydote į lankas. Tiklsiau, neskaitote,ko reikalauja diskusija. Taigi:
1. Mėgstamiausia daina;
2. Su kuo Jums asociuojasi, ką primena Cranberries muzika?
3. Kokia nuomonė apie šią grupę?
kadangi cia daugiausiai raso ispindeje tik sunkios, geros ir nepop muzikos klausantys zmones.. tai vat ir rasau kad jiem tikriausiai per svelni muzika... (nors dauguma tikrai galvoja ,kad sunkesne - geresne) man tas negalioja...
bet ziuriu nifiga manes nesupratai i be reikalo aiskinies..
____________________
Gyvenimas tei mirtina liga plintanti lytiniu budu....=]]] OT=]]]]
Oraily rašė: prie tokiu geresniu dainu dar "How" bet sep ciuju daugumai ju dainos per svelnios...
Ką reiškia "per švelnios"? Ar kai kažkoks kokybės garantas?
Ane, jei jau "grubesnio", tai reiškias geriau. Bl.
Bej, nuklydote į lankas. Tiklsiau, neskaitote,ko reikalauja diskusija. Taigi:
1. Mėgstamiausia daina;
2. Su kuo Jums asociuojasi, ką primena Cranberries muzika?
3. Kokia nuomonė apie šią grupę?
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. birželio 6 d. 19:46:15
na jeigu ten neviska galima rast, tai tikrai arti to.
2006 m. birželio 6 d. 19:39:04
____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
2006 m. birželio 6 d. 19:35:51
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2006 m. gegužės 31 d. 17:29:03
2006 m. gegužės 31 d. 14:49:12
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2006 m. gegužės 19 d. 23:38:54
2006 m. gegužės 15 d. 19:46:33
____________________
nepulkit, nesaukit, cia juk tik mano nuomone
2006 m. gegužės 15 d. 19:21:29
____________________
It's just like suicide and I really don't wanna die, but choice isn't mine...
2006 m. gegužės 4 d. 00:37:09
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2006 m. gegužės 3 d. 16:01:37
____________________
Tikroji pasaulio paslaptis – tai, kas matoma, o ne tai, kas nematoma...
2006 m. gegužės 3 d. 15:28:16
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2006 m. gegužės 2 d. 18:06:45
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2006 m. gegužės 2 d. 17:59:28
____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų! Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
2006 m. gegužės 2 d. 17:54:36
Beje, ar kas girdėjote, yra kažkokia kitokia "Empty" versija, gal kas turite?
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2006 m. balandžio 12 d. 22:05:19
1. mėgstamiausios šios grupės dainos neturiu, nes man nelabai patinka šios grupės muzika.
2. Cranberries muzika, tai rokas.. na ne prie širdies vokalistės dainavimo stilius, neveža.
3. nuomonė apie šią grupę nekokia.
____________________
Funky_beat !!!
2006 m. balandžio 12 d. 21:50:46
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2006 m. balandžio 12 d. 21:21:31
____________________
keistas gyvenimas: daugiausia geliu gaunam per savo laidotuves....
2006 m. balandžio 12 d. 21:21:21
____________________
Funky_beat !!!
2006 m. balandžio 12 d. 20:29:03
prie tokiu geresniu dainu dar "How" bet sep ciuju daugumai ju dainos per svelnios...
Ką reiškia "per švelnios"? Ar kai kažkoks kokybės garantas?
Ane, jei jau "grubesnio", tai reiškias geriau. Bl.
Bej, nuklydote į lankas. Tiklsiau, neskaitote,ko reikalauja diskusija. Taigi:
1. Mėgstamiausia daina;
2. Su kuo Jums asociuojasi, ką primena Cranberries muzika?
3. Kokia nuomonė apie šią grupę?
kadangi cia daugiausiai raso ispindeje tik sunkios, geros ir nepop muzikos klausantys zmones.. tai vat ir rasau kad jiem tikriausiai per svelni muzika... (nors dauguma tikrai galvoja ,kad sunkesne - geresne) man tas negalioja...
bet ziuriu nifiga manes nesupratai i be reikalo aiskinies..
____________________
Gyvenimas tei mirtina liga plintanti lytiniu budu....=]]] OT=]]]]
2006 m. balandžio 12 d. 15:32:11
prie tokiu geresniu dainu dar "How" bet sep ciuju daugumai ju dainos per svelnios...
Ką reiškia "per švelnios"? Ar kai kažkoks kokybės garantas?
Ane, jei jau "grubesnio", tai reiškias geriau. Bl.
Bej, nuklydote į lankas. Tiklsiau, neskaitote,ko reikalauja diskusija. Taigi:
1. Mėgstamiausia daina;
2. Su kuo Jums asociuojasi, ką primena Cranberries muzika?
3. Kokia nuomonė apie šią grupę?
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X