xdm rašė: bent pusę metų skamba:
I have decided to leave you forever
I have decided to start things from here
Thunder and lightning won’t change
What I’m feeling
And the daffodils look lovely today
xdm>>> ir neišprotėji pusę metų klausydamas vien "daffodils lament"?
Aš seniai būčiau durą davęs. :-]]]]]]]
matai, kad kito pasirinkimo nėra, kai tarp bepročių gyveni... geriau išprotėt tuomet nuo cranberries...
1. Never Grow Old, Ode to My Family, Stars, Just My Imagination,....
2.su kazkuo jaunu. su viltim... su vaikyste. nzn
3.man jie tiesiog patinka...
____________________
Žalios kačių akys naktim ūkanotom su raganom skraido ant šluotų gauruotų -
Lyg žvaigždės, kur sminga į bežadę tylą, lyg žiežibros, kur sninga iš laužo liepsnų nuo viršūnių kalvų lyg juodų debesų - dar juodesnėn naktin kyla.
[Myra Cohn Livingston]
Zombie tai šiaip apsirūkiu veža... o tų kitų net nežinau pavadinimų. Pas mane jos unknown ir klausiau jas gal prieš 100 metų. Vienu žodžiu netraukia manęs ta grupė visiškai.
____________________
Oooooo... what does this button do?
enigmatic rašė: Man labai primena vieną įvykį. Šviežut šviwežutėlį.Savaitgalio. Pats žinai kokį.
Toje dainoje labai pritinka Dolorės balsas.
O šiaip, ką jie turėjo omenyje pasivadindami kažkokiomis uogomis?
Znau...
Tikrai ydomu kodel butent spanguoles...
____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų!
Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
xdm rašė: bent pusę metų skamba:
I have decided to leave you forever
I have decided to start things from here
Thunder and lightning won’t change
What I’m feeling
And the daffodils look lovely today
xdm>>> ir neišprotėji pusę metų klausydamas vien "daffodils lament"?
Aš seniai būčiau durą davęs. :-]]]]]]]
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
Turiu visus studijinius albumus. Pirmi 2 beveik tobuli, vėlesni nors ir nelabai gerai vertinami, bet man labai patinka. Apskritai visi yra geri. Grupė groją ką moka ir nesistengia kažkam labai itikt - ir jėga!
bent pusę metų skamba:
I have decided to leave you forever
I have decided to start things from here
Thunder and lightning won’t change
What I’m feeling
And the daffodils look lovely today
taip, kad galiu pasakyti, jog tai mano mėgstamiausia The Cranberries daina
Man labai primena vieną įvykį. Šviežut šviwežutėlį.Savaitgalio. Pats žinai kokį.
Toje dainoje labai pritinka Dolorės balsas.
O šiaip, ką jie turėjo omenyje pasivadindami kažkokiomis uogomis?
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. balandžio 8 d. 19:16:26
bent pusę metų skamba:
I have decided to leave you forever
I have decided to start things from here
Thunder and lightning won’t change
What I’m feeling
And the daffodils look lovely today
Aš seniai būčiau durą davęs. :-]]]]]]]
matai, kad kito pasirinkimo nėra, kai tarp bepročių gyveni... geriau išprotėt tuomet nuo cranberries...
aha būtent Cranberries yra vaikystė!
2006 m. balandžio 7 d. 21:36:23
2.su kazkuo jaunu. su viltim... su vaikyste. nzn
3.man jie tiesiog patinka...
____________________
Žalios kačių akys naktim ūkanotom su raganom skraido ant šluotų gauruotų - Lyg žvaigždės, kur sminga į bežadę tylą, lyg žiežibros, kur sninga iš laužo liepsnų nuo viršūnių kalvų lyg juodų debesų - dar juodesnėn naktin kyla. [Myra Cohn Livingston]
2006 m. balandžio 7 d. 14:50:29
____________________
do not disturb
2006 m. balandžio 6 d. 22:22:48
2006 m. balandžio 6 d. 21:40:27
____________________
Skaudziai kritai mano akyse...
2006 m. balandžio 6 d. 21:26:50
____________________
Mano kasdienybė-naktys ant šieno,laukiniai arkliai,patogūs džinsai,krokodilų medžioklė,karšti vyrai ir spalvingi sapnai..!!!
2006 m. balandžio 6 d. 18:07:50
____________________
Gyvenimas tei mirtina liga plintanti lytiniu budu....=]]] OT=]]]]
2006 m. balandžio 4 d. 14:36:48
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2006 m. balandžio 4 d. 14:33:08
____________________
Oooooo... what does this button do?
2006 m. balandžio 4 d. 14:30:07
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2006 m. balandžio 3 d. 12:28:03
Yra pora dainų, tikrai gražių. Visa kita nieko ypatingo.
____________________
Oooooo... what does this button do?
2006 m. balandžio 3 d. 11:50:55
Man labai primena vieną įvykį. Šviežut šviwežutėlį.Savaitgalio. Pats žinai kokį.
Toje dainoje labai pritinka Dolorės balsas.
O šiaip, ką jie turėjo omenyje pasivadindami kažkokiomis uogomis?
Znau...
Tikrai ydomu kodel butent spanguoles...
____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų! Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
2006 m. kovo 31 d. 02:52:17
bent pusę metų skamba:
I have decided to leave you forever
I have decided to start things from here
Thunder and lightning won’t change
What I’m feeling
And the daffodils look lovely today
Aš seniai būčiau durą davęs. :-]]]]]]]
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2006 m. kovo 30 d. 22:31:34
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2006 m. kovo 30 d. 22:07:37
2006 m. kovo 30 d. 21:25:11
Sakai Shakira - kopija? Iš kurios pusės?
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2006 m. kovo 30 d. 21:12:35
Oh my life is changing everyday
in every possible way
And though my dreams
it's never quite as it seems
Never quite as it seems
ir bėje, ar jūs taip pat nekenčiat Shakiros kaip aš? Nes ji parsidavusi Cranberries ir Alanis Morissette kopija!!!!!
2006 m. kovo 30 d. 21:08:00
bent pusę metų skamba:
I have decided to leave you forever
I have decided to start things from here
Thunder and lightning won’t change
What I’m feeling
And the daffodils look lovely today
taip, kad galiu pasakyti, jog tai mano mėgstamiausia The Cranberries daina
mano draugas - didis jų fanas
2006 m. kovo 28 d. 19:48:31
2006 m. kovo 28 d. 19:41:34
Toje dainoje labai pritinka Dolorės balsas.
O šiaip, ką jie turėjo omenyje pasivadindami kažkokiomis uogomis?
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X