Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
kalipse
2015 m. gruodžio 30 d. 20:22:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nesu jų gerbėja, tačiau kai vakar sužinojau tą žinią - buvau ir esu priblokšta. Tai buvo unikalus muzikantas, neieilinė asmenybė. Tokių, koks buvo Lemmy - labai reta. Didžiausia užuojauta visiems gerbėjams. 


Atsakyti
juozasp
2015 m. gruodžio 29 d. 22:49:51 2016-10-31 22:02:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Didziausia pagarba ir dekingumas ROKERIUI uz jo paselusio tempo rokenroliska muzika ir unikalu balsa!!! 

Nors nesu uzkietejes Motorhead gerbejas, bet didziuojuosi,kad turiu keleta ju kompaktu ir sia liudna diena - visus juos klausausi per ausines su Motorhead logotipu.Tai - mano PAGARBA Lemmy.


Atsakyti
svilpikas
2015 m. gruodžio 29 d. 16:02:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

R.I.P. Lemmy Kilmister  {#}  1945 12 24 - 2015 12 28 

ačiū už gerą ir teisingą muziką {#}{#}{#}

motorhead - killed by death {#}


Atsakyti
einaras13
2012 m. rugpjūčio 30 d. 14:50:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ką galiu pasakyti apie Motorhead'us. Pirma, kas čia per tema - senukai? Pačiai grupei tai labai įžeidu. Galėjai įžeisti mane, jų gerbėją. Ir iš tikro privertei pasišlykštėti (kreipiuosi į diskusijos kūrėją)

Visų pirma - tai labai žavaus, šiurkštoko skambesio ir unikalaus Lemmio vokalo sintezė, kuri užveda, priverčia to klausyti. Trykštanti energija, greiti tempai (kas sako, kad Motorhead yra hard rokas, tie neteisūs, nes šis stilius su speed metalu nesuderinami dėl tempo skirtumų. Hard roko stilius gali atsispindėti tik lėtesnio tempo jų dainose, tokiose, kaip The watcher), šiurkštokas muzikos skambesys sueina į vieną puikią muziką, kurios visada smagu klausytis. Šiuolaikinė metalo scena turėtų imti pavyzdį iš Motorhead... Aišku, jau grupė tampa unikali dėl to Lemmio vokalo, kuriam neįmanoma rasti jokio analogo... Pamiršau paminėti - grupė grojo sunkiąją muziką, maišyta su rokenrolu (kuris lėmė tekstų struktūras ir tempus) - tai yra dar vienas išskirtinumas. Man dabar atmintyje nesireiškia metalo grupė, kuri grotų rokenrolą...

Jie muzikos pasaulio unikumas, kurių visada smagu klausytis. Ir galite, žmones, nedejuoti, kad jie monotoniški. Deja, taip man neatrodo...


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2012 m. rugpjūčio 30 d. 14:39:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tikrai? Mjo, nežinojau. Paskutinis kvailys taip gali pasakyti, kuris paklausė tik Ace Of Spades (t.y mažiau nei tris minutes) - oi kiek daug. Didelė patirtis taip kalbėt. Na, iš tikro nežinau, kiek esi klausęs, bet tokia nuomonė labai paviršutiniška. Manau, tikras sunkiosios / roko muzikos gerbėjas turi juos žinot ir tikrai jis nevadins paprastu roku... Ir tai net ne rokas, jei ką... Taigi, grįžtam prie temos - jei mėgsti popsą, tai Motorhead tikrai nepatiks...


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Wildchild1
2011 m. balandžio 2 d. 22:32:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ziaurumelis..

Atsakyti
Larvinas
2010 m. gruodžio 27 d. 15:41:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ir dar kaip išsiskiriantis jų, Tas rokas viena geriausių grupių, kaip ir AC/DC.

Atsakyti
Crunch
2010 m. gruodžio 27 d. 00:29:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pabodo greit.Paprastas rokas nieko neisiskiriantis.

____________________
Lukas
Atsakyti
Larvinas
2010 m. gruodžio 26 d. 13:30:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man Motorhead kaip gyva klasika . Turiu jų diskografiją, Lewis turi gera "prarukyta" balsą, o tai geras dalykas

Atsakyti
eqliux
2010 m. gruodžio 25 d. 00:00:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip tik vakar klausiau jų naujo albumo The Wörld is Yours. Spėkit, ar šis albumas kuo nors skiriasi nuo kitų?
betgi tikrai, labai smagiai klausosi kartais gal ir gerai, kad kai kurios grupės nesikeičia - tai kaip tam tikras ramstis, kai gyvenime prisireikia ko nors tikrai stabilaus

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. gegužės 12 d. 15:20:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man irgi Ace of Spades

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
Deathcrush (Užblokuotas)
2009 m. gegužės 12 d. 13:26:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
(čia kalbant apie grupės albumus)

Atsakyti
Deathcrush (Užblokuotas)
2009 m. gegužės 12 d. 13:25:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Overkill > Ace Of Spades

Atsakyti
montimer
2009 m. gegužės 12 d. 08:21:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ace Of Spades man labiausiai .Bet gal pabodo biški jau...

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. balandžio 10 d. 13:31:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Visai nieko

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
Blackened
2009 m. kovo 24 d. 23:48:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
War_Zone rašė:
Motorhead ir Eisy/Disy - nieko panašaus. Riffai skiriasi totaliai, vokalai skiriasi totaliai, nematau ten jokių panašumų.

Žmogus gal daugiau ne iš techninės pusės lygino. Ir dar reiktų pasiginčyti ko yra daugiau tarp šių grupių - skirtumų ar panašumų. Manau kalbėta apie a la monotoniškumą abiejų grupių muzikoje. Ir esu linkus sutikti su:
bulleTz rašė:
Klausai betkuri albuma ir tau vis nepabosta.Atrodo girdeta viskas,taciau vel is naujo kabina.Tuo jie ir zavi.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. kovo 24 d. 23:36:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Motorhead ir Eisy/Disy - nieko panašaus. Riffai skiriasi totaliai, vokalai skiriasi totaliai, nematau ten jokių panašumų.

Atsakyti
bulleTz
2009 m. kovo 24 d. 23:17:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Motorhead'ai,tai tas pats kas Ac/Dc.Tik kad turi sunkesni skambesi.Klausai betkuri albuma ir tau vis nepabosta.Atrodo girdeta viskas,taciau vel is naujo kabina.Tuo jie ir zavi.

____________________
Labas.Aš Tomas,o tu ?
Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. kovo 24 d. 22:07:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jo, Motorhead labai gera grupė

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. kovo 24 d. 22:06:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Neblogai Motorhead pavaro, o jei ka teisingai stuck sako led zeppelin ne metalas, bet padare didele itaka metalui

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


FusedMarc FusedMarc
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 137
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 145665