Neblogai Motorhead pavaro, o jei ka teisingai stuck sako led zeppelin ne metalas, bet padare didele itaka metalui
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
eblink rašė: Na žinoma. Tai ką tada apie Led Zeppelin manai? Juk jie Heavy Metal ir niekas dėl to nesiginčija.
cia manau tik tu pats su savim nesigincyji... LZ yra hardrokas/rokas/blues rockas
Led Zeppelin - Hardrokas.Iš hardroko atsirado Metalas,kuris buvo sunkesnis ir greitesnis nei hardas.Viskas,Vsio,Dabar aišku?
ir is esmes,pasakykit jus man,retard'ui, KOKS S****TAS skirtumas, ar heavy metal ar hard rock? ar ne lygis klausyt? ar jau taip svarbu ka groja? tai gal vadinkim LZ "suagresyvintus bliuzus" grojancia grupe? Led Zeppelin yra viena geriausiu visu laiku grupiu,laikomu viena is tu,kurios padejo kertini akmeni metalui. O evoliucija vyksta. Jei tai nepanasu i dabartini kriokima dauzant gitaras (atleiskit die-hard'ai metalistai), tai dar nereiskia kad tai joks ne metalas... Atsipalaiduokit zmones
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks.
Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
eblink rašė: Visi rėkauja, bet niekas nežino skirtumų tarp hard rock ir heavy metal. Tarp šių dviejų stilių eina plonytė linija. Tokios grupės kaip LZ ar Motorhead priskiriamos ir vienam, ir kitam, nes praktiškai neįmanoma atskirti kas prie ko. Juolab, kad tų pačių grupių kūriniai tarpusavyje labai skiriasi. Užtenka verkšlenti. Jei ne metal - tai šudas. Tai neklausyk.
Teisingai pasakyta.
O Motorhead'ai - sena ir nerūdijanti mano meilė. Kuo ilgiau klausau - tuo labiau jie man patinka. Gera, energinga, stipri muzika, niekuomet nepabostanti
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 11 d. 23:40:55
eblink rašė: Visi rėkauja, bet niekas nežino skirtumų tarp hard rock ir heavy metal. Tarp šių dviejų stilių eina plonytė linija. Tokios grupės kaip LZ ar Motorhead priskiriamos ir vienam, ir kitam, nes praktiškai neįmanoma atskirti kas prie ko. Juolab, kad tų pačių grupių kūriniai tarpusavyje labai skiriasi. Užtenka verkšlenti. Jei ne metal - tai šudas. Tai neklausyk.
Aš visada buvau panašios nuomonės,bet kažkaip neteko dar apie tai kur nors įsitikinti.Mat,metalistai visada atskiria kur metalas,o kur - ne metalas...
stuck (Užblokuotas)
2008 m. birželio 11 d. 23:36:50
eblink rašė: Visi rėkauja, bet niekas nežino skirtumų tarp hard rock ir heavy metal. Tarp šių dviejų stilių eina plonytė linija. Tokios grupės kaip LZ ar Motorhead priskiriamos ir vienam, ir kitam, nes praktiškai neįmanoma atskirti kas prie ko. Juolab, kad tų pačių grupių kūriniai tarpusavyje labai skiriasi. Užtenka verkšlenti. Jei ne metal - tai šudas. Tai neklausyk.
Ir neklausau, tik sakau kas ir kas...
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
Visi rėkauja, bet niekas nežino skirtumų tarp hard rock ir heavy metal. Tarp šių dviejų stilių eina plonytė linija. Tokios grupės kaip LZ ar Motorhead priskiriamos ir vienam, ir kitam, nes praktiškai neįmanoma atskirti kas prie ko. Juolab, kad tų pačių grupių kūriniai tarpusavyje labai skiriasi. Užtenka verkšlenti. Jei ne metal - tai šudas. Tai neklausyk.
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 11 d. 23:18:53
stuck rašė:
lietusryte rašė:
stuck rašė: bet led cepelin ne metalas.
Jei tau patinka šiuolaikinis,kai kurio stiliaus metalas,tai jį klausyk ir būk patenkintas.Tai nereiškia,kad jei yra daugumos pripažinta metalo grupė,kuri negroja tavo mėgiamo metalo stiliaus,turi ant jos varyt.Nes jau tavo komentarai - mažai kuri grupė tau įtinka Tai tu nesinervok,ir tokių beprasmių komentarų nerašinėk.Rašyk apie savo mėgiamas grupes,apie kurias tu nusimanai.
aš nieko nevarau, tik sakau kaip yra, kad led cepelin yra HARD-ROCK pradininkai, o ne METALO ir jie groja HARD ROKĄ, ne METALĄ ir nieko aš čia neišsigalvoju, o taip yra.
Nu gerai šiaip kalbant apie LZ - tu teisus.Bet jie vistiek turėjo didelę įtaką metalo atsiradimui.Nes pirma atsirado hard rokas,o tik paskui metalas.
stuck (Užblokuotas)
2008 m. birželio 11 d. 23:14:27
lietusryte rašė:
stuck rašė: bet led cepelin ne metalas.
Jei tau patinka šiuolaikinis,kai kurio stiliaus metalas,tai jį klausyk ir būk patenkintas.Tai nereiškia,kad jei yra daugumos pripažinta metalo grupė,kuri negroja tavo mėgiamo metalo stiliaus,turi ant jos varyt.Nes jau tavo komentarai - mažai kuri grupė tau įtinka Tai tu nesinervok,ir tokių beprasmių komentarų nerašinėk.Rašyk apie savo mėgiamas grupes,apie kurias tu nusimanai.
aš nieko nevarau, tik sakau kaip yra, kad led cepelin yra HARD-ROCK pradininkai, o ne METALO ir jie groja HARD ROKĄ, ne METALĄ ir nieko aš čia neišsigalvoju, o taip yra.
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 11 d. 23:11:07
stuck rašė: bet led cepelin ne metalas.
Jei tau patinka šiuolaikinis,kai kurio stiliaus metalas,tai jį klausyk ir būk patenkintas.Tai nereiškia,kad jei yra daugumos pripažinta metalo grupė,kuri negroja tavo mėgiamo metalo stiliaus,turi ant jos varyt.Nes jau tavo komentarai - mažai kuri grupė tau įtinka Tai tu nesinervok,ir tokių beprasmių komentarų nerašinėk.Rašyk apie savo mėgiamas grupes,apie kurias tu nusimanai.
stuck rašė: maniau reikia atsisiūst, išbandyt... Žiūriu kažkokia lengva muzikėlė, ne metalas...
Motorheaduose metalo ieško. LOLz. O Titaniko Kuršių mariose nemėginai ieškot?
Kiek pamenu, Lemmy pats niekad nedeklaruodavo, kad jie metalą groja. Mes grojam rokenrolą,- čia jo paties žodžiai.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. kovo 24 d. 22:07:59
2009 m. kovo 24 d. 22:06:01
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2008 m. spalio 3 d. 23:03:36
Na žinoma. Tai ką tada apie Led Zeppelin manai? Juk jie Heavy Metal ir niekas dėl to nesiginčija.
Led Zeppelin - Hardrokas.Iš hardroko atsirado Metalas,kuris buvo sunkesnis ir greitesnis nei hardas.Viskas,Vsio,Dabar aišku?
ir is esmes,pasakykit jus man,retard'ui, KOKS S****TAS skirtumas, ar heavy metal ar hard rock? ar ne lygis klausyt? ar jau taip svarbu ka groja? tai gal vadinkim LZ "suagresyvintus bliuzus" grojancia grupe? Led Zeppelin yra viena geriausiu visu laiku grupiu,laikomu viena is tu,kurios padejo kertini akmeni metalui. O evoliucija vyksta. Jei tai nepanasu i dabartini kriokima dauzant gitaras (atleiskit die-hard'ai metalistai), tai dar nereiskia kad tai joks ne metalas... Atsipalaiduokit zmones
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
2008 m. spalio 3 d. 22:58:18
Na žinoma. Tai ką tada apie Led Zeppelin manai? Juk jie Heavy Metal ir niekas dėl to nesiginčija.
Led Zeppelin - Hardrokas.Iš hardroko atsirado Metalas,kuris buvo sunkesnis ir greitesnis nei hardas.Viskas,Vsio,Dabar aišku?
2008 m. rugpjūčio 12 d. 13:09:55
Visi rėkauja, bet niekas nežino skirtumų tarp hard rock ir heavy metal. Tarp šių dviejų stilių eina plonytė linija. Tokios grupės kaip LZ ar Motorhead priskiriamos ir vienam, ir kitam, nes praktiškai neįmanoma atskirti kas prie ko. Juolab, kad tų pačių grupių kūriniai tarpusavyje labai skiriasi. Užtenka verkšlenti. Jei ne metal - tai šudas. Tai neklausyk.
Teisingai pasakyta.
O Motorhead'ai - sena ir nerūdijanti mano meilė. Kuo ilgiau klausau - tuo labiau jie man patinka. Gera, energinga, stipri muzika, niekuomet nepabostanti
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
2008 m. birželio 11 d. 23:40:55
Visi rėkauja, bet niekas nežino skirtumų tarp hard rock ir heavy metal. Tarp šių dviejų stilių eina plonytė linija. Tokios grupės kaip LZ ar Motorhead priskiriamos ir vienam, ir kitam, nes praktiškai neįmanoma atskirti kas prie ko. Juolab, kad tų pačių grupių kūriniai tarpusavyje labai skiriasi. Užtenka verkšlenti. Jei ne metal - tai šudas. Tai neklausyk.
Aš visada buvau panašios nuomonės,bet kažkaip neteko dar apie tai kur nors įsitikinti.Mat,metalistai visada atskiria kur metalas,o kur - ne metalas...
2008 m. birželio 11 d. 23:36:50
Visi rėkauja, bet niekas nežino skirtumų tarp hard rock ir heavy metal. Tarp šių dviejų stilių eina plonytė linija. Tokios grupės kaip LZ ar Motorhead priskiriamos ir vienam, ir kitam, nes praktiškai neįmanoma atskirti kas prie ko. Juolab, kad tų pačių grupių kūriniai tarpusavyje labai skiriasi. Užtenka verkšlenti. Jei ne metal - tai šudas. Tai neklausyk.
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
2008 m. birželio 11 d. 23:33:09
2008 m. birželio 11 d. 23:21:08
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
2008 m. birželio 11 d. 23:18:53
bet led cepelin ne metalas.
Jei tau patinka šiuolaikinis,kai kurio stiliaus metalas,tai jį klausyk ir būk patenkintas.Tai nereiškia,kad jei yra daugumos pripažinta metalo grupė,kuri negroja tavo mėgiamo metalo stiliaus,turi ant jos varyt.Nes jau tavo komentarai - mažai kuri grupė tau įtinka
Nu gerai šiaip kalbant apie LZ - tu teisus.Bet jie vistiek turėjo didelę įtaką metalo atsiradimui.Nes pirma atsirado hard rokas,o tik paskui metalas.
2008 m. birželio 11 d. 23:14:27
bet led cepelin ne metalas.
Jei tau patinka šiuolaikinis,kai kurio stiliaus metalas,tai jį klausyk ir būk patenkintas.Tai nereiškia,kad jei yra daugumos pripažinta metalo grupė,kuri negroja tavo mėgiamo metalo stiliaus,turi ant jos varyt.Nes jau tavo komentarai - mažai kuri grupė tau įtinka
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
2008 m. birželio 11 d. 23:11:07
bet led cepelin ne metalas.
Jei tau patinka šiuolaikinis,kai kurio stiliaus metalas,tai jį klausyk ir būk patenkintas.Tai nereiškia,kad jei yra daugumos pripažinta metalo grupė,kuri negroja tavo mėgiamo metalo stiliaus,turi ant jos varyt.Nes jau tavo komentarai - mažai kuri grupė tau įtinka
2008 m. birželio 11 d. 22:54:00
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
2008 m. birželio 11 d. 22:28:59
2008 m. birželio 11 d. 22:14:49
Na žinoma. Tai ką tada apie Led Zeppelin manai? Juk jie Heavy Metal ir niekas dėl to nesiginčija.
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
2008 m. birželio 11 d. 22:08:40
2008 m. birželio 11 d. 20:15:02
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
2008 m. birželio 11 d. 20:13:58
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
2008 m. birželio 11 d. 20:01:38
maniau reikia atsisiūst, išbandyt... Žiūriu kažkokia lengva muzikėlė, ne metalas...
Kiek pamenu, Lemmy pats niekad nedeklaruodavo, kad jie metalą groja. Mes grojam rokenrolą,- čia jo paties žodžiai.
2008 m. birželio 11 d. 08:19:26
totalus popsas, sunkumo jų muzikoje - nulis (0)
Na taip, juk muzikoje viskas fuzzo kiekiu matuojama.
Man tai Motorhead labai patinka, ypač "Ace Of Spades"