Bon jovi- Bed of roses, Coldplay- yellow, Nickelback- how you remind me, rihanna- unfaithful, robbie williams- she's the one, bryan adams- please forgive me, the fray- how to save the live, linkin park- in the. end.
please of please, gal bent kas is jusu zino kur galeciau rast "helloween - forever and one" aranzuote? arba gal kas turit,tada mano mailas faida4ver@rock.com
ir beje, gal dar kas zinote kur galima gauti justo ir ziviles dainos "keturios sienos" natas?
tokia merga is mano muz mok grojo, tai lb nerealiai skamba...
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. birželio 19 d. 12:19:41
2008 m. kovo 13 d. 10:11:47
2008 m. kovo 4 d. 22:56:33
cia rasit visko ko tik norit
____________________
juokiasi gotas, kad pankas spalvotas :)
2008 m. kovo 4 d. 22:33:35
2008 m. kovo 4 d. 19:02:58
2008 m. sausio 10 d. 22:29:36
____________________
I never apologize. I'm sorry, but that's just the way I am.
2007 m. lapkričio 29 d. 15:48:39
____________________
Be yourself by yourself
2007 m. lapkričio 29 d. 14:14:24
2007 m. lapkričio 19 d. 15:12:48
2007 m. lapkričio 1 d. 10:09:05
____________________
I never apologize. I'm sorry, but that's just the way I am.
2007 m. spalio 31 d. 18:38:55
2007 m. spalio 31 d. 17:33:20
Į privatą rašyti galit.
2007 m. spalio 8 d. 19:06:38
____________________
super_lelle
2007 m. gegužės 10 d. 19:17:03
____________________
jamam taika!! =P
2007 m. gegužės 10 d. 19:08:51
2007 m. gegužės 5 d. 15:02:54
beje, jeigu kasnors torite kokiu natu pianinui kompe gal galetumete atsiusti man i emeila kp123456@gmail.com
aciu
2007 m. gegužės 5 d. 10:23:16
____________________
I never apologize. I'm sorry, but that's just the way I am.
2007 m. gegužės 5 d. 10:10:09
tokia merga is mano muz mok grojo, tai lb nerealiai skamba...
2007 m. gegužės 5 d. 09:53:52
2007 m. kovo 8 d. 15:42:15
____________________
Kai vėjas tau atneš kamanės žiedą, suimk save į saują ir užsimerk bedugnėn...