Klausom klausom ;]
O D. Britanijoje vyrukas važiuodamas taksi užtraukė The Clash - London Calling ir taip sukėlė anti teroristinių tarnybų įtarimą ir buvo sulaikytas. Jėga ; D
____________________
-Tapati pabaiga. Aš palauksiu pradžios-
Tokie hitukai, kaip Should I Stay Or Should I Go, London Calling, I Fought The Law karts nuo karto vis prasisuka mano winampe ...ir paklausau tą "šventąją trejybę" su malonumu, nors šiaip jau punk kaip reiškinys manęs iš esmės per daug nežavi.
O šiaip jau tai mėtosi pas mane kompe toks mp3, pavadinimu "Straight To Hell (unedited version)". Va TEN yra tai, kas man iš tiesų patinka nežinau, ne man spręst, aš tikrai per mažai klausiau Clash, bet jis toks visiškai ne jų stiliaus. Labai įdomus gabalas, šiurpuliukus per nugarą lakdinantis ir šiaip kietas
____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Aisku kad klausau man senos grupes netgi labiau patinka nei dabartines, geri laikai buvo, dbr uzsileides London Calling ar I'm so bored with the U.S.A. pagalvoju
____________________
Gyvenk Greitai, Mylek Karstai Ir Jaunas Mirk!
Man irgi yra dainų kurios visiškai nepatinka ir greitai ištrintos buvo .. bet iš esmės labai įdomi grupė, klausai ir nukelia tave taip 30 metų atgal.
Man labiausiai patinkančios dainos: I Fought The Law
Rock The Casbah
The Guns Of Brixton
Clampdown
Che Guevara
London Calling
Lost In The Supermarket
Should I Stay Or Should I Go
depeche_mode rašė: gal kas nors girdejote green day perdainuota gabala "i fought the law? Man patiko
aha;]
____________________
White Black,rich,poor,straight,all female,we r all women!!.We've become a silent majority.Stand up n fight!!!! Riot loudly,riot quietly.Just riot!!!! Society has put a gag in our mouths;rip it out n fuckin riot!!!!!!!!
***
See, I wanna jam it wid you...
We're jammin'...
I'm jammed: I hope you're jammin', too.(L.o.z)
***
PriSiMink Mane...kai skusies koJaS x]]
Man labai patinka kartais paklausyt tokiu dainiu kaip Should I Stay or Should I Go , London Calling, I Fought The Law, Rudie can't Fail...taciau yra tokiu dainu kurios man tiesiog nesiklauso...
____________________
White Black,rich,poor,straight,all female,we r all women!!.We've become a silent majority.Stand up n fight!!!! Riot loudly,riot quietly.Just riot!!!! Society has put a gag in our mouths;rip it out n fuckin riot!!!!!!!!
***
See, I wanna jam it wid you...
We're jammin'...
I'm jammed: I hope you're jammin', too.(L.o.z)
***
PriSiMink Mane...kai skusies koJaS x]]
Kažkada buvo sukurta tokia tema į kurią sulaukta net vieno atsakymo. Dabar jau ji kažkur ištrinta, grupių info tokio įrašo kaip The Clash apskritai nėra. Bet kažkodėl manau kad čia dar yra žmonių kurie nepamiršę, klauso ir gerbia šią grupę. Visgi jie vieni iš punk muzikos legendų.
.
Čia tema tiesiog apie THE CLASH, rašykit viską ką manote ar norite pasakyti.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2006 m. balandžio 19 d. 14:46:22
O D. Britanijoje vyrukas važiuodamas taksi užtraukė The Clash - London Calling ir taip sukėlė anti teroristinių tarnybų įtarimą ir buvo sulaikytas. Jėga ; D
____________________
-Tapati pabaiga. Aš palauksiu pradžios-
2006 m. balandžio 7 d. 21:54:02
O šiaip jau tai mėtosi pas mane kompe toks mp3, pavadinimu "Straight To Hell (unedited version)". Va TEN yra tai, kas man iš tiesų patinka
____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
2006 m. balandžio 7 d. 16:26:25
____________________
Gyvenk Greitai, Mylek Karstai Ir Jaunas Mirk!
2006 m. balandžio 2 d. 15:34:34
____________________
The Riddle Wants To Be...
2006 m. balandžio 2 d. 15:20:26
____________________
life's a journey not a destination
2006 m. balandžio 2 d. 13:16:22
Man labiausiai patinkančios dainos:
I Fought The Law
Rock The Casbah
The Guns Of Brixton
Clampdown
Che Guevara
London Calling
Lost In The Supermarket
Should I Stay Or Should I Go
2006 m. balandžio 2 d. 11:56:20
____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
2006 m. balandžio 2 d. 11:08:40
gal kas nors girdejote green day perdainuota gabala "i fought the law? Man patiko
aha;]
____________________
White Black,rich,poor,straight,all female,we r all women!!.We've become a silent majority.Stand up n fight!!!! Riot loudly,riot quietly.Just riot!!!! Society has put a gag in our mouths;rip it out n fuckin riot!!!!!!!! *** See, I wanna jam it wid you... We're jammin'... I'm jammed: I hope you're jammin', too.(L.o.z) *** PriSiMink Mane...kai skusies koJaS x]]
2006 m. balandžio 2 d. 10:11:34
2006 m. balandžio 2 d. 10:10:25
2006 m. balandžio 2 d. 09:32:38
____________________
White Black,rich,poor,straight,all female,we r all women!!.We've become a silent majority.Stand up n fight!!!! Riot loudly,riot quietly.Just riot!!!! Society has put a gag in our mouths;rip it out n fuckin riot!!!!!!!! *** See, I wanna jam it wid you... We're jammin'... I'm jammed: I hope you're jammin', too.(L.o.z) *** PriSiMink Mane...kai skusies koJaS x]]
2006 m. balandžio 2 d. 09:10:54
2006 m. balandžio 2 d. 00:08:49
.
Čia tema tiesiog apie THE CLASH, rašykit viską ką manote ar norite pasakyti.