Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"Evanescence" kūrinys "Hello". Ką manote?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
hadi
2005 m. balandžio 5 d. 20:46:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
sita daina gan jau sena...siaip jos kita wersija labai grazi.......patikekit...

____________________
gyweni tada, kai turi del ko...o kai neturi del ko, wadinasi, tu tik egzistuoji....
Atsakyti
MoonStar
2005 m. balandžio 5 d. 20:08:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man ta daina ziauriai faina nerealiai grazi, bet dazniausiai kai jos klausau-verkiu ir nzn kodel....

____________________
Akys aklos... Reikia ieskoti sirdim... =)
Atsakyti
Love_LP
2005 m. balandžio 5 d. 19:45:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lb lb lb faina daina...

____________________
In the memory you'll find me Eyes burning up The darkness holding me tightly Until the sun rises up ......
Atsakyti
wilmensina
2005 m. kovo 6 d. 19:44:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
sita daina man labiausiai patinka is jos dainuojamu... man ziauriai patinka ja dainuot...

____________________
sometimes my mind plays tricks on me...:p
Atsakyti
iwulia
2005 m. kovo 6 d. 19:04:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
viena is graziausiu ju dainu...

Atsakyti
Nadija
2005 m. vasario 26 d. 20:53:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
is to ju albumo turbut geriausia

____________________
i am mine
Atsakyti
frette
2005 m. sausio 14 d. 21:15:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jos ex vaikinas ikvepe ja didziajai fallen albumo dainu daliai , nes jis ja isnaudojo tiek psichologiskai tiek zodiskai... amy turejo chronic- shyness kad jo atsikratyti ji buvo nusiusta i acting . o dabar susitikineja su shaunu morganu....

https://seetherville.com/flash/TOURPICS04PAST/amylove&shaun.JPG
https://seetherville.com/flash/LASVEGAS/Amy&Shaun.jpg
https://seetherville.com/flash/SOUTHAFRICATRIP/Amy&Shaun_CapeTown.JPG
https://seetherville.com/flash/SOUTHAFRICATRIP/Amy&Shaun_CapeTown3.JPG

____________________
Bring an extra pair of socks because i guarantee at least the first pair will be rocked off! - Amy Lee [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v408/etterf/avarts/0e361e73.gif[/IMG] they say we all lose 21grams at the exact moment of our death...
Atsakyti
frette
2005 m. sausio 14 d. 21:03:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
taip labai liudna , na bet guoskimes kad amy turi dar 2 sesris 1 broli

____________________
Bring an extra pair of socks because i guarantee at least the first pair will be rocked off! - Amy Lee [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v408/etterf/avarts/0e361e73.gif[/IMG] they say we all lose 21grams at the exact moment of our death...
Atsakyti
LadyLove
2005 m. sausio 14 d. 20:34:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vaje kaip liudna,daina tai tikrai noustabi

Atsakyti
frette
2005 m. sausio 14 d. 20:28:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
taip as kaip istikimiausia daugiausia zinanti fane pareiksiu , kad tai mano megiamiausia daina... Amy Lee (nezinantiem Ev vokaliste) parase ja ikvepta savo sesrs Bonnie Lee tragiskos mirties ( mire kai Amy buvo seseri (bonnie 3 berots), nuo nezinomos ligos . Amy Lee net dabar sako kad daktarai net iki dabar nesupranta kas tai per liga ir kodel ji baigesi taip tragiskai, Amy kuomet buvo maza buvo ,,apsesta" savo mazosios sesutes...) Daina ideta i ,,fallen" taciau nei per koncertini tura nei kada kitaip (girdint publikai) nebuvo atliekama gvai . Amy Lee sake dar nera pasiruosusi ja dainuot gyvai. Nes beveik per kiekviena interviu yra uzkalbinama apie sia daina , ji apsiverkia...

ir isvis amy vaikyste ne rozem klota : mokykloje nepritapo , o dar beto ji nuolat keite nas , todel ir daug draugu neturejo , daznai budavo viena nes daug kas jos nemego del jos keistu ir isskirtiniu pomegiu ... citata is amy lee :
Dear Francesca,
They were pretty bad to me at school, too. I went to seven different schools growing up because my dads job caused us to move all the time. I remember my first week at a new school in jr. high, I didn't know anyone so I just sketched stuff in an art journal during break and lunch and whenever everyone else was socializing. Then, within a couple of days of this, I went to the bathroom, leaving my art journal on my desk. When I came back, it was destroyed. All of my sketches were torn up and crumpled all over the floor. I looked at a girl next to me and said, "what happened??" I remember her saying, blank and indifferent, "oh, christina did it. She doesn't like the way you dress." HA! Yes, I ate many a lunch in the bathroom stall or in the empty football bleachers. How did I get through it? I found my thing - music. I loved music. I listened to it all the time and it made me feel good. Then I started writing my own, and that made me feel even better. It still hurt me when they were cruel to me, but I had something that I loved - a whole world - that they couldn't touch, couldn't even imagine, and that made me strong. Just don't make school your whole life. Have something of your own, something you can look forward to every day, away from school. A hobby, an instrument, some weird art project, even just a little pet or something. Just hold your breath and get through it, Francesca, it does get better.
love
amy

cia is officialaus fanu psl (amy nikas snow white jei kam idomu...

Beje dar gal prie sios temos pridekime ir daina YOU ....... maldauju nesisiuskit jos is interneto... tai asmenine daina , kuris del kazkokio suknisto sikniaus pateko i interneta.... as net pati niekad negirdejau....

____________________
Bring an extra pair of socks because i guarantee at least the first pair will be rocked off! - Amy Lee [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v408/etterf/avarts/0e361e73.gif[/IMG] they say we all lose 21grams at the exact moment of our death...
Atsakyti
_Mopey_ (Užblokuotas)
2005 m. sausio 7 d. 15:48:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai grazi daina...Turbut pati geriausia Evanescence daina...

____________________
http://world2.monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=31014739 Have you ever wondered what`s it like to be a vampire?
Atsakyti
enigmatic
2005 m. sausio 7 d. 15:39:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
manau geriausia is "fallen".arba viena is geriausiu.

____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Atsakyti
Genius_loci
2005 m. sausio 7 d. 15:31:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geriausia iš jų repertuaro.
Aga, turiu piano natas.

____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
Atsakyti
wiruse
2004 m. spalio 24 d. 22:34:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kai kartais jauciuosi kaip toje dainoje... "rain clouds come to play" hmmm tikrai tada shia daina diewinu... + nereali melodija...

____________________
The world i love the tears i drop to be part of the wave can't stop ... ... ... ... ... This life is more than just to read through
Atsakyti
djMunis
2004 m. spalio 24 d. 22:00:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
geriausia Evanescence daina

____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
Atsakyti
madgirl
2004 m. spalio 24 d. 18:01:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
grazi...labai grazi...

Atsakyti
philia
2004 m. spalio 24 d. 16:58:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pati geriausia daina EVANESCENCE. nereali

Atsakyti
SugarFreeKiss
2004 m. spalio 15 d. 16:35:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pianinu?...

____________________
žaidžiu save.
Atsakyti
_atlantida_
2004 m. spalio 15 d. 16:23:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu man kazkada irgi zeuriai patiko bet dabar truputi atsibodus

Atsakyti
Evanescence (Užblokuotas)
2004 m. spalio 14 d. 16:19:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kazkokia keista nuotaika tos dainos

____________________
Criminally Insane
Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Very_crazy_enough Siouxsie & the Banshees Happy House
 Siouxsie & the Banshees
 It never rains
Alvydas1 Porcupine Tree Rats Return
 Porcupine Tree
 
Konditerijus Madonna La Isla Bonita
 Madonna
 https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4
Sahja C.C. Catch Dancing In Shadows
 C.C. Catch
 

Šiuo metu vertiname


Miyavi Miyavi
6,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1986
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 24081