Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Gabux
2013 m. gruodžio 13 d. 10:11:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tobula ne tik jos išvaizda, bet ir balsas, toks oriai šviesus spinduliavimas..

Gal ir dėl to, kad vieną artimiausių žmonių ji primena - tokia graži - tikra karalienė.


____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
Silentist
2013 m. lapkričio 29 d. 20:42:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Bet nesupratau (why the f--k) jos dainos buvo panaudotos filme su Ugne, Robertu, Kovaldu, Marijum, Donatu, Meda & Dina "Moterys Meluoja Geriau"?? Juk Katie Melua nors ir moteris, ji nieko nemeluoja už nieką geriau ;(


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Whiterose
2012 m. spalio 12 d. 09:41:28 2012-10-12 09:43:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Toms akimirkoms, kai širdis virpa... {#}


Atsakyti
tired
2011 m. sausio 16 d. 12:47:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kai liudesys pakyleja iki savotiskos laimes, tik tokiomis akimirkomis man ji klausosi, bet istiesu ji nuostabi

Atsakyti
sonia-amy
2011 m. sausio 15 d. 15:07:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Siaip tai labai patiko "The House" albumas... O jei dainos tai "Spiders Web", "The Flood" - tiesiog nuostabios...

Atsakyti
samblia
2011 m. sausio 9 d. 20:21:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Klausau tyliai - geras fonas. Ne visos 100% dainos geros, kai kuriose įkyriai kniaukti pradeda, bet šiaip patinka.

Atsakyti
verdu_cepelinus
2008 m. gegužės 31 d. 18:20:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
grazus balsas ir ji pati daili, taciau man patinka vienintelis jos sedevras spider web

Atsakyti
kickass
2008 m. gegužės 16 d. 19:12:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
katie melua gali laizyti mano subine - vistiek neklausysiu jos kuriamo slamsto!!!

____________________
''Yeah, rock n roll is fast, y'know. If all goes according to plan, I could be in rehab next Thursday! Tuesday week, I'll be living on an island with a small Indian boy.''
Atsakyti
Bubba
2008 m. gegužės 11 d. 15:13:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man tai jos kuriama muzika labai patinka. Balsas toks svelnus, atpalaiduoja

Atsakyti
kadoatte
2007 m. lapkričio 19 d. 19:44:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
reikia moekt jos dainu klaust.labai atpalaiduoja... ir kai kurios jau man tapo tokios,su atmintim.Pvz,Shy Boy.Bet,deja,gana panasios...nors tai gana daugeliui atlikeju galima pasakyt.Na,ne visiem duota ;]

Atsakyti
Rutonė
2007 m. lapkričio 13 d. 17:26:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mielai paklausau. Tačiau ne per daug. Viena iš tų atlikėjų, kurias dar galiu klausyt su malonumu. Ir man viena gražiausių "The Closest Thing To Crazy". Paklausau ir "Nine Million Bicycles", ir kitų. Bet jei sąžiningai, gražios dainos, bet ganėtinai panašios viena į kitą...

Atsakyti
Juliusx
2007 m. lapkričio 13 d. 15:01:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ziauriai banalus jos tekstai, melodijos ir vokalas nuobodus, o ji pati yra labai pervertinta.

Atsakyti
Mysterio
2006 m. rugsėjo 29 d. 20:58:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
spiders web lb grazhi daina....

____________________
...Galas nuolankiam meilikavimui ir pataikavimui miniai, vidutinybiu aukshtinimui ir kvailiu ishkėlimui!!!
Atsakyti
d1s4sterp1ece_616
2006 m. rugsėjo 23 d. 15:10:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man patinka joz muzika...taip ramina...ir lb grazhi.

____________________
kiaulidej gyvenam tad kodel nesielgti kajp kiaulemz ?!
Atsakyti
eqliux
2006 m. rugsėjo 7 d. 16:20:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
oi ne, su Tori jos niekaip negalėčiau lygint Tori žymiai emocionalesnė, tiesiog klausai ir kone jauti, ką ji ten dainuodama jaučia/bando perteikt. ir nuotaika visai kitokia!
jo, o jei apie lyginimus - is pradziu lyg norejosi palygint su Norah Jones, bet irgi veliau nuomonę pakeiciau, Norah man kažkaip stipriau atrodo, jau vien dėl to bliuzovo balso

Katie Melua man tokia kiek per saldoka atrodo...bet karts nuo karto paklausyt neblogai tiksliau, man ji viena tų atlikėjų, kurių labai gera išgirst po vieną-dvi-tris dainas iš eilės, o viso albumo jau neretai būna kiek per daug.

o šiaip labai gražus yra jos albumas "Call Off The Search". čia kaip tik norėjau parašyt pora dainų, kurios labiausiai patinka, pažiūrėjau į pavadinimus ir nusprendžiau, kad bent trečdalį surašyt drąsiai galima
Crawling Up A Hill, Belfast (Penguins and Cats), Lilac Wine, The Closest Thing To Crazy galbūt man mieliausios dar Mockingbird Song smagi tokia

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
sharmii
2006 m. rugpjūčio 22 d. 17:24:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Švelni muzika

____________________
Bus taip, kaip bus ir truputi taip, kaip labai noresi ;>
Atsakyti
eddie87
2006 m. liepos 17 d. 19:45:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
labai miela ir silta

Atsakyti
Public_Service
2006 m. liepos 16 d. 18:17:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
enigmatic rašė:
Public_Service, aš irgi taip manau. Tačiau beveik visur ji pristatoma kaip jaazz'o atlikėja. Na, dar bliuzas minimas, bet manau čia ne itin tiksliai. Ir drįsčiau pasakyti, jog už Jamie Cullum'ą ji pranašesnė, bent jau vokaline prasme. Nors Jamie kietas vyrukas, išties.

Katie ir Jamie - skirtingo kalibro atlikėjai ir jų pačių muzikinė koncpesija skiriasi. Be to tas pats skirtumas ir dėl to, kad Jamie - vakinas, Katie - mergina. Skiriasi gi ir dėl to žmonių vokaliniai sugebėjimai. Dar vienas dalykas, dėl kurio jie kaip ir nėra labai tinkami lyginti - Jamie muzika - kažkokia jazz,pop ir pop/rock sintezė, Katie muzika - jazzo ir bliuzo mišinys.
Bet be kita ko, jie abu - nuostabūs atlikėjai, verti dėmesio ir ant ausies nelipantys. : )


____________________
STOP DROP AND ROLL YOU'RE ON FIRE
Atsakyti
renny
2006 m. liepos 14 d. 14:45:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
va kaip tik aptikau sia diskusija kai man reikia na zinau tik viena jos daina spider's web. lb jegiska daina ir ji man kazkur girdeta. per joki filma ar reklama nebuvo ji leidziama? kazkur jau klausiau sito klausimo bet niekas neatsake

____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Aleksandras Makejevas Aleksandras Makejevas
8,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 224
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 84607