LowLife (Užblokuotas)
2009 m. sausio 23 d. 21:59:08
LoseControl rašė: Hm, krikščionybė nevaizduoja jo kaip puskvailio. Ir man ta idėja pagonybės nelabai. Green peace'ams tiktų medžius ir žolę garbinti . Kažkaip dievų įvairovė man nekaip skamba.
Jo...Man tai juokingiau,tas išgalvotas vargšas senukas...Medžiai ar ten gamta,reiškia gyvybę,be to mūsų nebūtų.Tai atrodo kur kas rimčiau,nei kažkoks senukas,kuris gyvena danguje ]]]]]
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Hm, krikščionybė nevaizduoja jo kaip puskvailio. Ir man ta idėja pagonybės nelabai. Green peace'ams tiktų medžius ir žolę garbinti . Kažkaip dievų įvairovė man nekaip skamba.
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. sausio 23 d. 21:44:10
Kad Dievas egzistuoja tai čia negali būti jokių abejonių.Man tai labai juokingai atrodo,tie kur reklamuoja,kad galbūt dievo nėra...Jis nebūtinai toks,kokį piešia vienas ar kitas tikėjimas,nes skirtingose žemės pusėse jį žmonės įsivaizduodavo skirtingai.Tai yra natūralu.Dievas tiesiog yra ta aukštesnė jėga,nes mes niekad nesužinosime,kaip viskas prasidėjo...Dievas taip pat gali būti ir medžiai,ar perkūnas ar t.t...Mes to niekada nesužinosime,nes jis tikriausiai [aš bent taip spėju],šito nenorėjo...Galime tik ginčytis,kurios religijos tradicijos ir papročiai mums labiau patinka.Aš visada renkuosi Pagonybę,nes ji turi teisingiausią supratimą,apie Dievą.Ji nevaizduoja jo,kaip kažkokio apykvailio senuko,kuris sėdi ten aukštai danguje,ir viską mato...Tuo tikėti,būtų mažų mažiausiai absurdiška...
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Už.
Šita tema tai galima daug diskutuot.
Šeip Dievas yra tik vienas tik jis visur yra perteikiamas skirtingai(čia mano nuomonė).Šeip Biblija buvo nukopijuota nuo Senovės Egipto tikėjimo.Kaip pas mus Jėzus tai pas juos Dievas Ra buvo.Mano nuomone tai visuose tikėjimuose yra pridėta ir atimta truputi,o po kiek laiko vis skirtingėjo ir galų gale labai išsiskyrė.Tarkim kai kurios yra panašios.
O dėl dievo egzistencijos,tai jis tikrai yra.Jei kas prieštarauja tai galiu įrodyti 2 būdais:
1.Užduokit klausima iš kur atsirado žemė,visata ir t.t.
2.Fizikai yra lyg ir įrodę.(atsakymasį 1)Kažkieno pradžia buvo molekulė.Išsiskyrus molekulių junginiui išsiskiria energija.Taipogi susidedant junginiam reik energijos(teleportacija tu pagrysta nors ir dar neivygdyta nes truksta energijos).taigi kad visoko pradžiai reikėjo energijos kad tai susikurtu,o iš niekur energijos negausi.Tai vat...
už, niekada neklausinėjau savęs ar yra Dievas ar nėra. nekilo ir nekyla tokių klausimų.
"Laimingi tie, kurie tiki nematę"
o šiaip krikščionybė yra teigiamas dalykas, jei gerai prisimenu, tai švietimo epochoj buvo sakoma, kad lyg ir Dievas neegzistuoja, bet religijos reikia. dėl moralės ir tvarkos visuomenėje. Krikščionybė ūgdo žmogiškasias vertybes, moko mylėti artimą ir priešą, nekerštauti, paklusti ir t.t. nors aplamai, nėra blogos religijos, yra blogas supratimas, kaips ako mano mokytoja.
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism.
_____________________
Aš gerai rusiškai keikiuosi.
Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs.
_________________
svarbiausios gyvenimo tiesos:
1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi.
2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug.
3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi.
4. Aluje nepaskęsi
5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi.
6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus.
7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos.
8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus.
to be continued..
Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Lietusyte - tolerancija ir tikejimas biski skiriasi. Leidziama (ir reikia) toleruoti kitas religijas,kitus dievus,bet tiketi i krikscioniu. (cia,suprantama,tiems,kas yra kriksionys)
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks.
Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
sweet_little_sister rašė: Krikscionybe didziausias marazmas, kuri sugalvojo zmogus noredamas pasipelnyti...nes visiem yra zinoma, kad anksciau baznycia valde didziuli turta (aisku nesaziningai sukaupta) ir be gailescio zude tuos, kurie galvojo bent truputeli kitaip nei baznycia moke. KRIKSCIONYBE PATI DIDZIAUSIA SEKTA PASAULYJE!!!!! Na taip, kad zmogus judetu i prieki jam butina kazkuo tiketi, taciau kam reikia aklai sekti ir tiketi kazkokiu keistuoliu pasakom...kam reikia eiti i ta baznycia ir atlikineti tuos keistus ritualus: stoji, klaupi, zegnojiesi....tikru tikriausia sekta ir dar laaabai netolerantiska kitu tikejimu atzvilgiu....
krikscionybe tolerantiska kitu religiju atzvilgiu. nzn tiksliai kur, bet yra parasyta jog privaloma gerbti kitas religijas... beje, viduramziais krikscionybe buvo kitokia, bet kai prasidejo protestantizmas viskas pasikeite, dabar krikscionybe yra be korupcijos (pavieniai atvejai nebent).
Netolerantiška.Juk ji sugalvojo - ''Neturėk kitų dievų,išskyrus mane vieną''...
ta prasme, kad tai yra monoteistine religija,turi rinktis i ka tiket. bet ner taip kad nekesk zydu ir tt. tai butu netolerancija.
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. spalio 2 d. 15:18:47
LoseControl rašė:
sweet_little_sister rašė: Krikscionybe didziausias marazmas, kuri sugalvojo zmogus noredamas pasipelnyti...nes visiem yra zinoma, kad anksciau baznycia valde didziuli turta (aisku nesaziningai sukaupta) ir be gailescio zude tuos, kurie galvojo bent truputeli kitaip nei baznycia moke. KRIKSCIONYBE PATI DIDZIAUSIA SEKTA PASAULYJE!!!!! Na taip, kad zmogus judetu i prieki jam butina kazkuo tiketi, taciau kam reikia aklai sekti ir tiketi kazkokiu keistuoliu pasakom...kam reikia eiti i ta baznycia ir atlikineti tuos keistus ritualus: stoji, klaupi, zegnojiesi....tikru tikriausia sekta ir dar laaabai netolerantiska kitu tikejimu atzvilgiu....
krikscionybe tolerantiska kitu religiju atzvilgiu. nzn tiksliai kur, bet yra parasyta jog privaloma gerbti kitas religijas... beje, viduramziais krikscionybe buvo kitokia, bet kai prasidejo protestantizmas viskas pasikeite, dabar krikscionybe yra be korupcijos (pavieniai atvejai nebent).
Netolerantiška.Juk ji sugalvojo - ''Neturėk kitų dievų,išskyrus mane vieną''...
sweet_little_sister rašė: Krikscionybe didziausias marazmas, kuri sugalvojo zmogus noredamas pasipelnyti...nes visiem yra zinoma, kad anksciau baznycia valde didziuli turta (aisku nesaziningai sukaupta) ir be gailescio zude tuos, kurie galvojo bent truputeli kitaip nei baznycia moke. KRIKSCIONYBE PATI DIDZIAUSIA SEKTA PASAULYJE!!!!! Na taip, kad zmogus judetu i prieki jam butina kazkuo tiketi, taciau kam reikia aklai sekti ir tiketi kazkokiu keistuoliu pasakom...kam reikia eiti i ta baznycia ir atlikineti tuos keistus ritualus: stoji, klaupi, zegnojiesi....tikru tikriausia sekta ir dar laaabai netolerantiska kitu tikejimu atzvilgiu....
krikscionybe tolerantiska kitu religiju atzvilgiu. nzn tiksliai kur, bet yra parasyta jog privaloma gerbti kitas religijas... beje, viduramziais krikscionybe buvo kitokia, bet kai prasidejo protestantizmas viskas pasikeite, dabar krikscionybe yra be korupcijos (pavieniai atvejai nebent).
aš neutraliai žiūriu. nesmerkiu tikinčiųjų, bet pati netikiu. aš netikinti. man dievo nėra. man nėra tų "moralės principų" ar kaip ten juos vadina. man esu aš, pasaulis,- tai, kas materialu. ką galima paaiškinti, ir ne "dievo valia".
ir aš gyva
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
pats neesu tikintis, tačiau krikščioniškos vertybės man yra labai labai svarbios.
Graudu žiūrėti kaip daug iš čia esančių nusišneka. Gal bent istorijos, filosofijos pasimokykit ir po kokių 10 metų šia tema padiskutuokit
vakar kalbėjau su vienu kunigu. jis sakė: pagalvokit, jei visi laikytųsi 10 Dievo įsakymų, koks būtų pasaulis... nereikėtų rakinti durų!
krikščionybėje svarbiausia moralė. o be to, "ten, kur nėra Dievo, žmogus pasilieka vienas su savo kentėjimais" (J.Ivanauskaitė)
šiaip tai ką aš išmanau... bet gera. gera viskas, ką vienija mūsų religija. (turiu omeny Romos katalikus) kalbu iš praktikos, o ne kažkokiom tolimom sąsajom su praeitim ir valdžia.
____________________
If you notice this notice, you will notice, that this notice is not worth your notice...m/
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. sausio 23 d. 22:00:25
2009 m. sausio 23 d. 21:59:53
2009 m. sausio 23 d. 21:59:08
Hm, krikščionybė nevaizduoja jo kaip puskvailio. Ir man ta idėja pagonybės nelabai. Green peace'ams tiktų medžius ir žolę garbinti
Jo...Man tai juokingiau,tas išgalvotas vargšas senukas...Medžiai ar ten gamta,reiškia gyvybę,be to mūsų nebūtų.Tai atrodo kur kas rimčiau,nei kažkoks senukas,kuris gyvena danguje
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
2009 m. sausio 23 d. 21:52:31
2009 m. sausio 23 d. 21:44:10
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
2009 m. sausio 23 d. 20:59:15
Šita tema tai galima daug diskutuot.
Šeip Dievas yra tik vienas tik jis visur yra perteikiamas skirtingai(čia mano nuomonė).Šeip Biblija buvo nukopijuota nuo Senovės Egipto tikėjimo.Kaip pas mus Jėzus tai pas juos Dievas Ra buvo.Mano nuomone tai visuose tikėjimuose yra pridėta ir atimta truputi,o po kiek laiko vis skirtingėjo ir galų gale labai išsiskyrė.Tarkim kai kurios yra panašios.
O dėl dievo egzistencijos,tai jis tikrai yra.Jei kas prieštarauja tai galiu įrodyti 2 būdais:
1.Užduokit klausima iš kur atsirado žemė,visata ir t.t.
2.Fizikai yra lyg ir įrodę.(atsakymasį 1)Kažkieno pradžia buvo molekulė.Išsiskyrus molekulių junginiui išsiskiria energija.Taipogi susidedant junginiam reik energijos(teleportacija tu pagrysta nors ir dar neivygdyta nes truksta energijos).taigi kad visoko pradžiai reikėjo energijos kad tai susikurtu,o iš niekur energijos negausi.Tai vat...
____________________
It's my life
2008 m. spalio 3 d. 16:22:22
nieko "mandro".
____________________
Je parle français un peu.
2008 m. spalio 3 d. 16:13:54
____________________
http://www.blogas.lt/popularmusic/
2008 m. spalio 2 d. 22:18:49
"Laimingi tie, kurie tiki nematę"
o šiaip krikščionybė yra teigiamas dalykas, jei gerai prisimenu, tai švietimo epochoj buvo sakoma, kad lyg ir Dievas neegzistuoja, bet religijos reikia. dėl moralės ir tvarkos visuomenėje. Krikščionybė ūgdo žmogiškasias vertybes, moko mylėti artimą ir priešą, nekerštauti, paklusti ir t.t. nors aplamai, nėra blogos religijos, yra blogas supratimas, kaips ako mano mokytoja.
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
2008 m. spalio 2 d. 18:56:58
____________________
f
2008 m. spalio 2 d. 17:35:02
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
2008 m. spalio 2 d. 15:21:50
Krikscionybe didziausias marazmas, kuri sugalvojo zmogus noredamas pasipelnyti...nes visiem yra zinoma, kad anksciau baznycia valde didziuli turta (aisku nesaziningai sukaupta) ir be gailescio zude tuos, kurie galvojo bent truputeli kitaip nei baznycia moke. KRIKSCIONYBE PATI DIDZIAUSIA SEKTA PASAULYJE!!!!! Na taip, kad zmogus judetu i prieki jam butina kazkuo tiketi, taciau kam reikia aklai sekti ir tiketi kazkokiu keistuoliu pasakom...kam reikia eiti i ta baznycia ir atlikineti tuos keistus ritualus: stoji, klaupi, zegnojiesi....tikru tikriausia sekta ir dar laaabai netolerantiska kitu tikejimu atzvilgiu....
krikscionybe tolerantiska kitu religiju atzvilgiu. nzn tiksliai kur, bet yra parasyta jog privaloma gerbti kitas religijas... beje, viduramziais krikscionybe buvo kitokia, bet kai prasidejo protestantizmas viskas pasikeite, dabar krikscionybe yra be korupcijos (pavieniai atvejai nebent).
ta prasme, kad tai yra monoteistine religija,turi rinktis i ka tiket. bet ner taip kad nekesk zydu ir tt. tai butu netolerancija.
2008 m. spalio 2 d. 15:18:47
Krikscionybe didziausias marazmas, kuri sugalvojo zmogus noredamas pasipelnyti...nes visiem yra zinoma, kad anksciau baznycia valde didziuli turta (aisku nesaziningai sukaupta) ir be gailescio zude tuos, kurie galvojo bent truputeli kitaip nei baznycia moke. KRIKSCIONYBE PATI DIDZIAUSIA SEKTA PASAULYJE!!!!! Na taip, kad zmogus judetu i prieki jam butina kazkuo tiketi, taciau kam reikia aklai sekti ir tiketi kazkokiu keistuoliu pasakom...kam reikia eiti i ta baznycia ir atlikineti tuos keistus ritualus: stoji, klaupi, zegnojiesi....tikru tikriausia sekta ir dar laaabai netolerantiska kitu tikejimu atzvilgiu....
krikscionybe tolerantiska kitu religiju atzvilgiu. nzn tiksliai kur, bet yra parasyta jog privaloma gerbti kitas religijas... beje, viduramziais krikscionybe buvo kitokia, bet kai prasidejo protestantizmas viskas pasikeite, dabar krikscionybe yra be korupcijos (pavieniai atvejai nebent).
2008 m. spalio 2 d. 15:13:14
Krikscionybe didziausias marazmas, kuri sugalvojo zmogus noredamas pasipelnyti...nes visiem yra zinoma, kad anksciau baznycia valde didziuli turta (aisku nesaziningai sukaupta) ir be gailescio zude tuos, kurie galvojo bent truputeli kitaip nei baznycia moke. KRIKSCIONYBE PATI DIDZIAUSIA SEKTA PASAULYJE!!!!! Na taip, kad zmogus judetu i prieki jam butina kazkuo tiketi, taciau kam reikia aklai sekti ir tiketi kazkokiu keistuoliu pasakom...kam reikia eiti i ta baznycia ir atlikineti tuos keistus ritualus: stoji, klaupi, zegnojiesi....tikru tikriausia sekta ir dar laaabai netolerantiska kitu tikejimu atzvilgiu....
krikscionybe tolerantiska kitu religiju atzvilgiu. nzn tiksliai kur, bet yra parasyta jog privaloma gerbti kitas religijas... beje, viduramziais krikscionybe buvo kitokia, bet kai prasidejo protestantizmas viskas pasikeite, dabar krikscionybe yra be korupcijos (pavieniai atvejai nebent).
2008 m. spalio 2 d. 14:28:50
2008 m. spalio 1 d. 23:33:58
2007 m. kovo 23 d. 19:58:07
ir aš gyva
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
2007 m. kovo 23 d. 19:47:26
2007 m. kovo 23 d. 19:22:01
Graudu žiūrėti kaip daug iš čia esančių nusišneka. Gal bent istorijos, filosofijos pasimokykit ir po kokių 10 metų šia tema padiskutuokit
2007 m. kovo 23 d. 19:12:54
krikščionybėje svarbiausia moralė. o be to, "ten, kur nėra Dievo, žmogus pasilieka vienas su savo kentėjimais" (J.Ivanauskaitė)
šiaip tai ką aš išmanau... bet gera. gera viskas, ką vienija mūsų religija. (turiu omeny Romos katalikus) kalbu iš praktikos, o ne kažkokiom tolimom sąsajom su praeitim ir valdžia.
____________________
If you notice this notice, you will notice, that this notice is not worth your notice...m/