Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Krikščionybė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
LoseControl
2009 m. sausio 23 d. 22:00:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tiesiog tas senukas sukūrė medžius ir tt, tai man įtikinamiau...

Atsakyti
LoseControl
2009 m. sausio 23 d. 21:59:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kodėl senukas. Nepasiduok stereotipams

Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. sausio 23 d. 21:59:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Hm, krikščionybė nevaizduoja jo kaip puskvailio. Ir man ta idėja pagonybės nelabai. Green peace'ams tiktų medžius ir žolę garbinti . Kažkaip dievų įvairovė man nekaip skamba.

Jo...Man tai juokingiau,tas išgalvotas vargšas senukas...Medžiai ar ten gamta,reiškia gyvybę,be to mūsų nebūtų.Tai atrodo kur kas rimčiau,nei kažkoks senukas,kuris gyvena danguje ]]]]]

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
LoseControl
2009 m. sausio 23 d. 21:52:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hm, krikščionybė nevaizduoja jo kaip puskvailio. Ir man ta idėja pagonybės nelabai. Green peace'ams tiktų medžius ir žolę garbinti . Kažkaip dievų įvairovė man nekaip skamba.

Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. sausio 23 d. 21:44:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kad Dievas egzistuoja tai čia negali būti jokių abejonių.Man tai labai juokingai atrodo,tie kur reklamuoja,kad galbūt dievo nėra...Jis nebūtinai toks,kokį piešia vienas ar kitas tikėjimas,nes skirtingose žemės pusėse jį žmonės įsivaizduodavo skirtingai.Tai yra natūralu.Dievas tiesiog yra ta aukštesnė jėga,nes mes niekad nesužinosime,kaip viskas prasidėjo...Dievas taip pat gali būti ir medžiai,ar perkūnas ar t.t...Mes to niekada nesužinosime,nes jis tikriausiai [aš bent taip spėju],šito nenorėjo...Galime tik ginčytis,kurios religijos tradicijos ir papročiai mums labiau patinka.Aš visada renkuosi Pagonybę,nes ji turi teisingiausią supratimą,apie Dievą.Ji nevaizduoja jo,kaip kažkokio apykvailio senuko,kuris sėdi ten aukštai danguje,ir viską mato...Tuo tikėti,būtų mažų mažiausiai absurdiška...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
Arta777
2009 m. sausio 23 d. 20:59:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Už.
Šita tema tai galima daug diskutuot.
Šeip Dievas yra tik vienas tik jis visur yra perteikiamas skirtingai(čia mano nuomonė).Šeip Biblija buvo nukopijuota nuo Senovės Egipto tikėjimo.Kaip pas mus Jėzus tai pas juos Dievas Ra buvo.Mano nuomone tai visuose tikėjimuose yra pridėta ir atimta truputi,o po kiek laiko vis skirtingėjo ir galų gale labai išsiskyrė.Tarkim kai kurios yra panašios.
O dėl dievo egzistencijos,tai jis tikrai yra.Jei kas prieštarauja tai galiu įrodyti 2 būdais:
1.Užduokit klausima iš kur atsirado žemė,visata ir t.t.
2.Fizikai yra lyg ir įrodę.(atsakymasį 1)Kažkieno pradžia buvo molekulė.Išsiskyrus molekulių junginiui išsiskiria energija.Taipogi susidedant junginiam reik energijos(teleportacija tu pagrysta nors ir dar neivygdyta nes truksta energijos).taigi kad visoko pradžiai reikėjo energijos kad tai susikurtu,o iš niekur energijos negausi.Tai vat...

____________________
It's my life
Atsakyti
tylosMinute
2008 m. spalio 3 d. 16:22:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
va taip paprastai ir gali gyventi.
nieko "mandro".

____________________
Je parle français un peu.
Atsakyti
Samara996
2008 m. spalio 3 d. 16:13:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O aš tikinti, ir neįsivaizduoju kaip žmogus gali gyventi niekuo netikėdamas, aš taip negalėčiau...

____________________
http://www.blogas.lt/popularmusic/
Atsakyti
The_Wicked_One
2008 m. spalio 2 d. 22:18:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
už, niekada neklausinėjau savęs ar yra Dievas ar nėra. nekilo ir nekyla tokių klausimų.

"Laimingi tie, kurie tiki nematę"

o šiaip krikščionybė yra teigiamas dalykas, jei gerai prisimenu, tai švietimo epochoj buvo sakoma, kad lyg ir Dievas neegzistuoja, bet religijos reikia. dėl moralės ir tvarkos visuomenėje. Krikščionybė ūgdo žmogiškasias vertybes, moko mylėti artimą ir priešą, nekerštauti, paklusti ir t.t. nors aplamai, nėra blogos religijos, yra blogas supratimas, kaips ako mano mokytoja.

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
paduoksesutekarda
2008 m. spalio 2 d. 18:56:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
esu netikintis ir vargu ar patikesiu.

____________________
f
Atsakyti
RaptorJM
2008 m. spalio 2 d. 17:35:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Lietusyte - tolerancija ir tikejimas biski skiriasi. Leidziama (ir reikia) toleruoti kitas religijas,kitus dievus,bet tiketi i krikscioniu. (cia,suprantama,tiems,kas yra kriksionys)

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
LoseControl
2008 m. spalio 2 d. 15:21:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lietusryte rašė:
LoseControl rašė:
sweet_little_sister rašė:
Krikscionybe didziausias marazmas, kuri sugalvojo zmogus noredamas pasipelnyti...nes visiem yra zinoma, kad anksciau baznycia valde didziuli turta (aisku nesaziningai sukaupta) ir be gailescio zude tuos, kurie galvojo bent truputeli kitaip nei baznycia moke. KRIKSCIONYBE PATI DIDZIAUSIA SEKTA PASAULYJE!!!!! Na taip, kad zmogus judetu i prieki jam butina kazkuo tiketi, taciau kam reikia aklai sekti ir tiketi kazkokiu keistuoliu pasakom...kam reikia eiti i ta baznycia ir atlikineti tuos keistus ritualus: stoji, klaupi, zegnojiesi....tikru tikriausia sekta ir dar laaabai netolerantiska kitu tikejimu atzvilgiu....

krikscionybe tolerantiska kitu religiju atzvilgiu. nzn tiksliai kur, bet yra parasyta jog privaloma gerbti kitas religijas... beje, viduramziais krikscionybe buvo kitokia, bet kai prasidejo protestantizmas viskas pasikeite, dabar krikscionybe yra be korupcijos (pavieniai atvejai nebent).
Netolerantiška.Juk ji sugalvojo - ''Neturėk kitų dievų,išskyrus mane vieną''...

ta prasme, kad tai yra monoteistine religija,turi rinktis i ka tiket. bet ner taip kad nekesk zydu ir tt. tai butu netolerancija.

Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. spalio 2 d. 15:18:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
sweet_little_sister rašė:
Krikscionybe didziausias marazmas, kuri sugalvojo zmogus noredamas pasipelnyti...nes visiem yra zinoma, kad anksciau baznycia valde didziuli turta (aisku nesaziningai sukaupta) ir be gailescio zude tuos, kurie galvojo bent truputeli kitaip nei baznycia moke. KRIKSCIONYBE PATI DIDZIAUSIA SEKTA PASAULYJE!!!!! Na taip, kad zmogus judetu i prieki jam butina kazkuo tiketi, taciau kam reikia aklai sekti ir tiketi kazkokiu keistuoliu pasakom...kam reikia eiti i ta baznycia ir atlikineti tuos keistus ritualus: stoji, klaupi, zegnojiesi....tikru tikriausia sekta ir dar laaabai netolerantiska kitu tikejimu atzvilgiu....

krikscionybe tolerantiska kitu religiju atzvilgiu. nzn tiksliai kur, bet yra parasyta jog privaloma gerbti kitas religijas... beje, viduramziais krikscionybe buvo kitokia, bet kai prasidejo protestantizmas viskas pasikeite, dabar krikscionybe yra be korupcijos (pavieniai atvejai nebent).
Netolerantiška.Juk ji sugalvojo - ''Neturėk kitų dievų,išskyrus mane vieną''...

Atsakyti
LoseControl
2008 m. spalio 2 d. 15:13:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
sweet_little_sister rašė:
Krikscionybe didziausias marazmas, kuri sugalvojo zmogus noredamas pasipelnyti...nes visiem yra zinoma, kad anksciau baznycia valde didziuli turta (aisku nesaziningai sukaupta) ir be gailescio zude tuos, kurie galvojo bent truputeli kitaip nei baznycia moke. KRIKSCIONYBE PATI DIDZIAUSIA SEKTA PASAULYJE!!!!! Na taip, kad zmogus judetu i prieki jam butina kazkuo tiketi, taciau kam reikia aklai sekti ir tiketi kazkokiu keistuoliu pasakom...kam reikia eiti i ta baznycia ir atlikineti tuos keistus ritualus: stoji, klaupi, zegnojiesi....tikru tikriausia sekta ir dar laaabai netolerantiska kitu tikejimu atzvilgiu....

krikscionybe tolerantiska kitu religiju atzvilgiu. nzn tiksliai kur, bet yra parasyta jog privaloma gerbti kitas religijas... beje, viduramziais krikscionybe buvo kitokia, bet kai prasidejo protestantizmas viskas pasikeite, dabar krikscionybe yra be korupcijos (pavieniai atvejai nebent).

Atsakyti
Crazyz
2008 m. spalio 2 d. 14:28:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kazkuom tai reik tiketi,nors kartais kyla kokiu abejoniu,bet esu krikscionis ir esu Uz

Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. spalio 1 d. 23:33:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nepatinka ir nežinau,dėl ko turėtų patikti...

Atsakyti
Irrma
2007 m. kovo 23 d. 19:58:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aš neutraliai žiūriu. nesmerkiu tikinčiųjų, bet pati netikiu. aš netikinti. man dievo nėra. man nėra tų "moralės principų" ar kaip ten juos vadina. man esu aš, pasaulis,- tai, kas materialu. ką galima paaiškinti, ir ne "dievo valia".
ir aš gyva

____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
Atsakyti
Negerietis
2007 m. kovo 23 d. 19:47:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Didžiausia pasaulyje afera.

Atsakyti
xdm
2007 m. kovo 23 d. 19:22:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pats neesu tikintis, tačiau krikščioniškos vertybės man yra labai labai svarbios.
Graudu žiūrėti kaip daug iš čia esančių nusišneka. Gal bent istorijos, filosofijos pasimokykit ir po kokių 10 metų šia tema padiskutuokit

Atsakyti
smilena
2007 m. kovo 23 d. 19:12:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vakar kalbėjau su vienu kunigu. jis sakė: pagalvokit, jei visi laikytųsi 10 Dievo įsakymų, koks būtų pasaulis... nereikėtų rakinti durų!
krikščionybėje svarbiausia moralė. o be to, "ten, kur nėra Dievo, žmogus pasilieka vienas su savo kentėjimais" (J.Ivanauskaitė)
šiaip tai ką aš išmanau... bet gera. gera viskas, ką vienija mūsų religija. (turiu omeny Romos katalikus) kalbu iš praktikos, o ne kažkokiom tolimom sąsajom su praeitim ir valdžia.

____________________
If you notice this notice, you will notice, that this notice is not worth your notice...m/
Atsakyti
Puslapiai: 123456
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Tinchy Stryder Tinchy Stryder
7,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2504
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 56339