hmz.. mane sugraudino "GYvenimas yra gražus" ir "Dirbtinis intelektas". nes buvo gailo to vargšto vaiko-robotuko, kai jis taip nuoširdžiai mylėjo savo "mamą" ir taip nuoširdžiai tikėjo kada nors pats tapsiąs žmogumi, nes tikėjo, jog ir tai įmanoma ("juk pinokis tapo..")..
daznai verkiu per filma.karta kai prasidejo filmas "romeo+juliet"(maciau ji tada 3karta atrodo) pradejau verkt,nuo pat pradzios ir nesustojau iki pabaigos.
labai verkiau per "kristaus kancia",net uzsidengaiu akis,kad nematyt zmogaus.
apsiverkiau net pirma karta paziurejus klipa grupes coldplay.drauge i mane ziurejo baisiai nustebusi.
dabra perskaicius savo komentara,pagalvojau kad esu nevisprote
____________________
Jesus died for somebody sind - but not for mine
per Zaliaja Mylia apsiverkiau tikrai is sirdiens, nes mane sukrete visas filmas ir siaip jis labai skausmingas!taip pat isliejau asara per Armagedona, liudna buva per 6pojuti verkiau gaila to mazo berniuko man buva, per MulesRuza irgi, bet ne taip is sirdiens, gal but todel pravirkde, kad man labai liuudna ta diena buva....O kas liecia Titanika tai pirma karta verkiau kitus kartus nea nemanau kad sis filmas yra toks liudnas bet vis tiek labiausiai verkiau per Zaliaja Mylia net negalejau nustoti verkt kip liudna buva
Visi, per kuriuos kas nors nutinka gyvūnams. Po filmo "O" kažkaip labai liūdna buvo, tikėjaus kitokios pabaigos, tai taip gerklėj kažkas stovėjo, ašaros išriedėjo.
____________________
Būti ar nebūti? Eik tu na**ui
Ooo taip, check_it_out,,,
man irgi per Zaliaja Mylia verkimo priepuolis kazkoks prasidejo...bet net nezinau kodel, bet mane tas filmas labai sukrete. Ypac ta vieta su peliuku ir kai Ta shiek tiek ishprotejusi peliuko savininka pasodino i elektros kede...ir su sausa kempine...Eh, net dabar kazkaip nejauku pasidaro prisiminus.
Vat - dar Draugishka primine man apie "Gyvenimas yra Grazus"...irgi oiiii kaip liudna...
mmmm, filadelfija, ar kaip jis ten..... apie geju, kuris aids uzsikrete, bet jau toks nerealus ir liudnas filmas... o ypac graso takelis!!!!!!!! isvis... nu nzn, bet verkaiu tai turbut visa nakti, nu gal puse nakties
oi ziurint zaliajo milia - verkiau labai, kad net alergija buvo prasidejus...
dar labai liudna buvo kai ziurejau filma su k.costneriu ir mazu berniuku, nepamenu to filmo pavadinimo...
Isimylejes sekspyras... mulen ruzas...dzo bleko viesnage...ir aisq gywenimas yra grazus...
bleeen esu prakeikta romantike...liudna man kai buna liudna pabaiga
____________________
memento mori - atmink, kad mirsi // kinfo.lt
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2004 m. spalio 17 d. 00:02:44
2004 m. spalio 16 d. 20:19:29
Šiaip neverkiu žiūrėdama filmus.
Tačiau šis filmas loks nuostabus, kad išspaudė ašarą net iš manęs.
____________________
"BLIATT - ne keiksmažodis, o neišimama išraiškos priemonė" U. Barauskaitė
2004 m. spalio 16 d. 20:05:57
Minority Report
Green Mile
sentimentalus kazko pasidariau
____________________
The Death is not the end...
2004 m. spalio 14 d. 21:08:38
____________________
= nemiegu.
2004 m. spalio 14 d. 20:18:15
beje as irgi verkiau per zaliaja mylia
____________________
Jesus died for somebody sind - but not for mine
2004 m. spalio 14 d. 16:43:11
____________________
Delena.
2004 m. spalio 14 d. 16:36:57
____________________
Criminally Insane
2004 m. spalio 14 d. 16:35:55
____________________
Delena.
2004 m. spalio 14 d. 15:19:51
labai verkiau per "kristaus kancia",net uzsidengaiu akis,kad nematyt zmogaus.
apsiverkiau net pirma karta paziurejus klipa grupes coldplay.drauge i mane ziurejo baisiai nustebusi.
dabra perskaicius savo komentara,pagalvojau kad esu nevisprote
____________________
Jesus died for somebody sind - but not for mine
2004 m. spalio 14 d. 14:22:14
Na ir sena filma titanikas o daugiau nebeprisimenu seip tai kai buna skaudus filmai, mylimuju mirtis...
2004 m. spalio 13 d. 19:11:51
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
2004 m. spalio 13 d. 19:02:38
____________________
[URL=http://www.imageshack.us][IMG]http://img88.echo.cx/img88/8209/caonr6yj8os.jpg[/IMG][/URL]
2004 m. spalio 12 d. 12:12:03
____________________
Delena.
2004 m. spalio 11 d. 21:03:06
____________________
Būti ar nebūti? Eik tu na**ui
2004 m. spalio 11 d. 17:16:57
man irgi per Zaliaja Mylia verkimo priepuolis kazkoks prasidejo...bet net nezinau kodel, bet mane tas filmas labai sukrete. Ypac ta vieta su peliuku ir kai Ta shiek tiek ishprotejusi peliuko savininka pasodino i elektros kede...ir su sausa kempine...Eh, net dabar kazkaip nejauku pasidaro prisiminus.
Vat - dar Draugishka primine man apie "Gyvenimas yra Grazus"...irgi oiiii kaip liudna...
____________________
žaidžiu save.
2004 m. spalio 10 d. 23:01:46
2004 m. spalio 10 d. 22:31:37
dar labai liudna buvo kai ziurejau filma su k.costneriu ir mazu berniuku, nepamenu to filmo pavadinimo...
2004 m. spalio 10 d. 22:20:10
2004 m. spalio 10 d. 21:58:14
bleeen esu prakeikta romantike...liudna man kai buna liudna pabaiga
____________________
memento mori - atmink, kad mirsi // kinfo.lt
2004 m. spalio 10 d. 21:22:25
____________________
žaidžiu save.