| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2007 m. lapkričio 22 d. 14:48:16
____________________
You get the life you're given
2007 m. lapkričio 20 d. 21:37:51
2007 m. lapkričio 20 d. 18:02:19
____________________
You get the life you're given
2007 m. lapkričio 20 d. 13:36:25
2007 m. lapkričio 19 d. 22:43:06
____________________
You get the life you're given
2007 m. lapkričio 14 d. 17:04:54
2007 m. spalio 19 d. 22:47:55
____________________
Donar's Oak
2007 m. spalio 18 d. 17:16:49
Ir derėtų pasidomėti daugiau, nes kiek man žinoma, tai vasario 12 jie į Vilnių atplaukia :>
Man Deathstars gražūs, įdomūs, ir klausytini.
(nors pastaruoju metu kiek kitokios nei jų muzika klausaus)
2007 m. spalio 17 d. 19:11:43
2007 m. spalio 16 d. 21:42:45
Taip kaip vienam nepatinka Black Metal, Kitam nepatinka Death Metal...
Va taip ir man, nelabai patinka Industrial Metal.. Aš nesakau nieko blogo apie šitą grupę. Gal jie ir gerai groja, bet ne mano stilius.
O jūs iš kart čia kabinėjatės, kvailus postus rašot. Už nuomonę pykt negalima.
2007 m. spalio 16 d. 18:50:57
2007 m. spalio 15 d. 00:22:05
2007 m. spalio 14 d. 23:38:27
2007 m. spalio 9 d. 19:05:08
https://www.deathstars.net/index.php
2006 m. gruodžio 23 d. 23:01:53
nu as juos pavadinciau Švediškaisias Xessais
aha...vokalas tai lygiai toks pats...man dar truputi primena ir Marilyn Manson...siaip nelabai klausau,bet labai patinka ju klipas "Cyanide"...
2006 m. lapkričio 25 d. 17:22:54
2006 m. lapkričio 25 d. 15:24:58
____________________
Šviesa...Ar dar vienas žalingas įprotis...?
2006 m. lapkričio 24 d. 16:05:49
2006 m. lapkričio 24 d. 15:50:23
2006 m. lapkričio 24 d. 15:01:23
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.