| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2006 m. gegužės 15 d. 19:30:31
2006 m. gegužės 15 d. 09:54:15
O jeigu jau kažkam taip labai reikia jų stiliaus apibūdinimo, pavadinčiau juos industrial-cyber-metal.
O įvaizdis jų man kaip tik atrodo toks apypigis. Nepatinka man kažkaip tie jų visi lateksai and stuff.
Šiaip, gal ir teisus dėl stiliaus apibūdinimo... Reikia įsiklausyti labiau...
Kaip tik šiuo meu toks stilius yra vienas iš populiariausių. Nors, vienoje nuotraukoje vokalistas atrodo, kaip Mansonas
____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
2006 m. gegužės 15 d. 09:52:24
Laaabai išsamiai, nieko nepridursi?
Ir Rokenrolui ir Techno ir Punkui (ir t.t. ir pan.) labai tinkantis komentaras.
O jei iš tikro? Ka jie groj?
O gal jumi norite ką nors pasakyti? - svarbiausia išsakyti nuomonę.
Tie, kas norėjo suprato - kiti ubagai nedomina
githic metal.
____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
2006 m. gegužės 13 d. 22:57:16
____________________
The Riddle Wants To Be...
2006 m. gegužės 13 d. 15:38:47
O įvaizdis jų man kaip tik atrodo toks apypigis. Nepatinka man kažkaip tie jų visi lateksai and stuff.
____________________
http://www.last.fm/user/flytrapp no-one is free until everyone is free
2006 m. gegužės 13 d. 14:54:05
Žinau, kad jie yra kilę iš Švedijos. Pripažinsiu, kad įvaizdis jų atrodo tikrai gan įspūdingai. Dainų žodžiai gan įdomūs. Labiausiai patinka - "Synthetic Generation" ir "New Dead Nation ". Girdėjau tik jų albumą - "Synthetic Generation" ir dar porą dainuškių. Visai nieko, .klausytis galima
Ir Rokenrolui ir Techno ir Punkui (ir t.t. ir pan.) labai tinkantis komentaras.
O jei iš tikro? Ka jie groj?
2006 m. gegužės 13 d. 14:32:48
____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
2006 m. gegužės 13 d. 14:19:50
na grupė jau pakankamai išpopuliarėjo ir yra gan žinoma bet jau idustrial ir gothic mnetal gerbėjams...kaip jau kažkur minėjau pirmas albumas man patiko antras nelabai...
____________________
The Riddle Wants To Be...
2006 m. gegužės 13 d. 13:57:51
2006 m. gegužės 13 d. 13:37:05
____________________
The Riddle Wants To Be...
2006 m. gegužės 13 d. 13:32:24