Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ką palaikote? "Barcelona" ar "Arsenal"?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
lacunacoil
2006 m. gegužės 19 d. 08:49:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
joa rimtais atspėjau
o šeip visą vakarą jaudinau kad tik mano Deco gerai sužaistu

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
ep
2006 m. gegužės 18 d. 09:40:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
https://i.eurosport.com/2006/05/16/278559-1087644-458-238.jpg

ir visu pirma as sirgau uz Frank Rijkaard [jis jau laimejo sia taure su AC Milan ir Ajax Amsterdam, kaip zaidejas)
https://i.eurosport.com/2006/05/17/278654-1088968-317-238.jpg
matet, visai nerode savo jausmu kai jam imuse... buvo ramus kaip belgas, (nors istikruju jis olandas) bet stai kai imuse jau jo komanda... jis jau jausmu neslepe (emocialus kaip ispanas, nors istikruju jis olandas)...
gal olandai tokie ir ira, pusiau ispanai pusiau belgai, nors seip tai nieko keisto jeigu taip ir ira is tikruju, prisiminus kad sios dvi nacijos viduramziais buvo labai juringos (nuo zodzio jura) ir ju nacionaliniai ipatumai kazko bendro dabar turi, tiek to...

https://i.eurosport.com/2006/05/17/278804-1090844-458-238.jpg
chempionai, cempionai, kaip jie ten dainavo, yes!

grazioshttps://i.eurosport.com/2006/05/17/278794-1090685-458-238.jpg ir idomios buvo rungtines. po Lehmann'ohttps://i.eurosport.com/2006/05/17/278777-1090424-151-220.jpg (tarp kitko jo sausa serija nenutraukta!!!) pasalinimo ne kiek neabejojau kad Barca laimes, juk laimi stipresni, o Barcelona ta vakara neabejotinai buvo daug stipresne.

https://i.eurosport.com/2006/03/18/262853-909954-317-238.jpg
mano manimu geriausias to vakaro zaidejas.

PS lacunacoil, atspejai del 2:1... geras spejimas.

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
lacunacoil
2006 m. gegužės 18 d. 08:41:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ašaros,eufprija,begalinis džiauygsmas - štai kaip jaučiamasi kai pirmą kart pamatai kai tavo mėgstamiausia komanda laimi Čempionų lygą .... PAgaliau...tiek nervų ištampyta bet viskas baigėsi gerai... Mes cempionai!!! negaliu vis dar patiketi - beveik visą naktį nemėgojau o džiaugiausi... Šakės kaip faina jeeeeeeeeeeeeeeee!!!!

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Given_to_fly
2006 m. gegužės 18 d. 00:05:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
blyn blyn, nu bet la padarysi, langu xatos nedauzysi, tad sveikinu barsa

____________________
nepulkit, nesaukit, cia juk tik mano nuomone
Atsakyti
Public_Service
2006 m. gegužės 17 d. 22:47:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nors labiausiai palaikau Machesterį, Čelsę ( ; ) ) bei Eidhoveną, kaip už anglus (beveik) sigrsiu už Arsenalą.
Barcelona man nekelia jokių jausmų,tik šioje situacijoje man kelia truputį nemeilės.
Todėl tegul anglai laimi.

____________________
STOP DROP AND ROLL YOU'RE ON FIRE
Atsakyti
lacunacoil
2006 m. gegužės 17 d. 17:41:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na as uz barca nes kiek save atsimenu visada palaikiau ispanus...anglu nemegstu...kazkaip negrazu ziuret man...na bet pamatysim...gasdina tik lehmanas kuris tiek laiko ivarciu nepraleido

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Darkculto
2006 m. gegužės 17 d. 17:36:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
uz arsenal.Stipresne komandiniu atzvilgiu, ir siaip anglishkas zaidimo braizas siek tiek pranashesnis pries ispanishka.Aisku, barca zaidzia graziai, efektingai, ant improvizavimo ribos, bet tai bet kada gali sugriuti.Zodziu...

Atsakyti
lacunacoil
2006 m. gegužės 17 d. 16:52:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as zvengsiu rtyoj is Arsenalo fanu...

Mano spejimas 2-1 barca laimes

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Given_to_fly
2006 m. gegužės 17 d. 15:43:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ui ui, man idomu bus snd, bus ir ryt idomu juoktis is barsos fanu, kad ir kokia gera ji komanda bebutu, sie metai patranku

____________________
nepulkit, nesaukit, cia juk tik mano nuomone
Atsakyti
k_b
2006 m. gegužės 16 d. 14:14:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na taip Ronaldinio geriausias pasaulyje ir jis is bet kokios progos gali padaryti ivarti, tai as ir ivertinau kaip barsos pranasuma pries Arsenal.

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
lacunacoil
2006 m. gegužės 16 d. 14:10:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b rašė:
mr_brightside: aha man irgi gaila Milano buvo... O Juventus tai pelnytai iskrito nors ir kaip gaila bebutu. As irgi uz Italus ir Italu klubus einu.

Na kas liecia finala tai manau, kad Barsa visgi iveiks Arsenala, bet finale istikro nieko nenuspesi, afdrug Henry pasitaikys proga ir ...

afdrug Ronaldinho pats sau proga susikurs

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
lacunacoil
2006 m. gegužės 16 d. 14:09:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
barca ir tik barca... uz barca esu nuo 9 metu
plius dar ten ziadzia Deco isvis Barca yra nerealiausia komanda kuriai atejo laikas uzimti pirma vieta europoje o gal ir pasaulyje...
BArca as uz tave

del milano tai mano viena is labiausiai nemegstamu komandu(po visu vokieciu komandu)...o seip tai kaip ivsada buvau uz Manchesteri ir Intera bet gaila jiem nepasiseke...

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
k_b
2006 m. gegužės 16 d. 14:04:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mr_brightside: aha man irgi gaila Milano buvo... O Juventus tai pelnytai iskrito nors ir kaip gaila bebutu. As irgi uz Italus ir Italu klubus einu.

Na kas liecia finala tai manau, kad Barsa visgi iveiks Arsenala, bet finale istikro nieko nenuspesi, afdrug Henry pasitaikys proga ir ...

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
mr_brightside
2006 m. gegužės 16 d. 12:20:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o as as nemegstu barsos...ziauriai nemegstu....mano milaniukas su juve iskrito
teks palaikyt internacionaliny arsenala.
bus labai ydomu stebet 2ju geriausiu pasaulio futbolininku zaidima...

Atsakyti
White_Weapon
2006 m. gegužės 15 d. 17:24:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
As uz Barca,nes pirma,mano dvi megstamiausios komandos:Juve ir Bayern iskrito.antra Arsenal man vapscie nepatinka

____________________
“Man nerupi ką kiti galvoja arba kalba apie mane. Aš žinau kas aš.”(Jonathan Davis). But I'm not a slave to god that doesn't exist And I'm not a slave to world that doesn't give a shit (Marilyn Manson). In life - I have no religion besides the heavy metal gods.(Dream Evil). "It better to burn out than to fade away".(Kurt Cobain) I'm a pop star threat and I'm not dead yet.(Slipknot) “Tu juokiesi iš manęs, kadangi aš kitoks, aš juokiuosi iš tavęs, kadangi jūs visi vienodi.”(Jonathan Davis)
Atsakyti
ep
2006 m. gegužės 15 d. 17:03:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o as uz Barsa, isvis Barsa mano miegstamiausia futbolo manschaft.

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Given_to_fly
2006 m. gegužės 15 d. 09:11:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nors varsa tikrai gera komanda ir ronaldinijo geras diedas, bet arsenalui reikia pergales ir as 100 % uz patrankas!! gero futbolo treciadieni

____________________
nepulkit, nesaukit, cia juk tik mano nuomone
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Svaras Svaras
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
18:07 - Silentist
Anksciau mano parapijoje buvo toks klubukas. dabar Gal Kai silta Viskas vyksta stovyklose.festivalike. o internetas aisku neigiamas veiksnys
17:38 - Silentist
Kurt vilniuje galima aptarti knygas filmus muzika? Zinau knygu muge bet ne knygu muges metu
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 195
  Iš viso užsiregistravę: 73389
  Naujausias narys: florinehursey18538
  Šiandien apsilankė: 126272