"O ar yra nors viena "Black/Death" grupė kur groja blogai? Viskas ten vienas ir tas pats juk. Tik kad triukšmas, o nei vokalo gražaus, nei suvedimo kokybiško reikia."
kliedesys rašė: Ainu žudytis - suklydau
Čia daina iš "Covenant" (1993)
He he. Turėjau kažkur diskografiją, bet nekabina nė kiek. Tik va tas gerai, jog jie yra bent jau rimtesni už kitus.
metalistaz rašė: gerai groja
O ar yra nors viena "Black/Death" grupė kur groja blogai? Viskas ten vienas ir tas pats juk. Tik kad triukšmas, o nei vokalo gražaus, nei suvedimo kokybiško reikia.
Anyways, WhiteChapel dar kažkuo skiriasi. Labai labai nedaug, bet vistiek galima pajusti, jog žmonės moka groti.
ka galima pasakyti? - suanuoliai senukai
Susikure 1983m. ir iki siol nerealiai pavaro. Nors idomiausia tai, kad jie tik 1989m. isleido savo pirmaji albuma "Altars of Madness".
Man, asmeniskai, geriausi sie albumai:
"Blessed Are the Sick" (1991)
"Abominations of Desolation" (1991 )
"Angel Of Disease " (1992).
Viena is geriausiu death metal grupiu.
____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. lapkričio 5 d. 23:50:26
2008 m. lapkričio 5 d. 23:45:19
Klausyk tu savo emo/emocore ir nerasyk ko nezinai
2008 m. lapkričio 5 d. 13:41:32
Ainu žudytis - suklydau
Čia daina iš "Covenant" (1993)
gerai groja
Anyways, WhiteChapel dar kažkuo skiriasi. Labai labai nedaug, bet vistiek galima pajusti, jog žmonės moka groti.
2008 m. spalio 27 d. 11:44:36
____________________
Iš filosofiškai pabaltintų karstų aš išmetu tai, kas juose yra, ir juokiuosi sardonišku įniršiu.
2008 m. spalio 9 d. 18:58:41
2008 m. rugsėjo 25 d. 20:32:25
2006 m. balandžio 4 d. 08:56:52
____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
2006 m. balandžio 3 d. 19:26:41
2006 m. balandžio 3 d. 17:28:05
Čia daina iš "Covenant" (1993)
____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
2006 m. balandžio 3 d. 17:22:48
2006 m. balandžio 2 d. 17:19:32
2006 m. sausio 30 d. 12:45:53
Susikure 1983m. ir iki siol nerealiai pavaro. Nors idomiausia tai, kad jie tik 1989m. isleido savo pirmaji albuma "Altars of Madness".
Man, asmeniskai, geriausi sie albumai:
"Blessed Are the Sick" (1991)
"Abominations of Desolation" (1991 )
"Angel Of Disease " (1992).
Viena is geriausiu death metal grupiu.
____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
2006 m. sausio 30 d. 12:21:05
2006 m. sausio 29 d. 14:02:08
2006 m. sausio 29 d. 13:27:15
____________________
http://onemantribe.blogspot.com/
2005 m. balandžio 30 d. 07:46:33
2004 m. spalio 17 d. 16:48:30
2004 m. spalio 17 d. 12:30:35
2004 m. spalio 16 d. 19:10:28
____________________
FUKK!
2004 m. spalio 15 d. 23:24:02
Gera grupe.ZAJEBAS!
____________________
THE MOST GOTHIC ONE