Sunku man pasakyti. Pažiurėkit Lady Gaga popluliari. Ir jos dainų žodžiai tokie nuvalkioti. Man tai svarbu, kad žodžiai bent būtu prasmingi (nebutinai su gilia mintimi, gali būti ir kokia paprasta istorija). Žodžiu nenuvalkioti (tokie lyg pagalvoji: tai jau girdėta). Žodžiai kurie duota dainai savitumo ir įtakoja galutinį dainos įspudį.
Ee, ne.
'oops I did it again' ; 'hit me babe one more time', vien 'UMBRELLA' ką reiškia. Tai kokie čia žodžiai ir kokia prasmė?
Skėtis, ėtis, tis, tis, tis.
[duh]
eglermknt rašė: O kada buvo populiarus vien instrumentalas, be jokių žodžių ?
net sumišau. iškart į galvą atėjo tam tikri klasikos kūriniai. tačiau (!) ar Mocartas, Bachas, Šopenas ar tas pats mūsiškis Čiurlionis kada buvo labai jau populiarūs?.. tai klasika, ji mėgiama tam tikrame tarpe žmonių, ir visuomet yra tokių, kurie tik nutuokia apie jos buvimą, bet nesidomi, arba apskritai nieko nežino. todėl negalima to vadinti populiarumu.
tad žodžiai tikriausiai turi milžinišką reikšmę, jei kalbėsime apie pop kultūra.
Norėčiau tave patikinti, kad jei šie kompozitoriai įėjo į pasaulio muzikos istoriją, jie tikrai buvo, yra ir bus populiarūs.
Na o dėl tekstų, tai manau, kad jei melodija yra nesudėtinga, o tekstas yra paprastas, gražus ir smagiai nuteikiantis, daina visada ras savo vietą radijo stočių eteryje. Man asmeniškai daina turi "vilkti" visa, o ne tik jos melodija ar tekstas.
Manau kas dainos žodžiai yra vienoje iš paskutinių vietų kada kalbama apie dainos populiarumą. Juk dažnas kada klausydamas angliškų ar tuo labiau kokių nors vokiškų dainų net nesistengia gilintis apie ką ten dainuojama, ką ta daina norima pasakyti ir tt. Lietuviška muzika - visai kas kita. Bet jei kalbama apie užsienį, tada galiu drąsiai pasakyti kad žodžiai reiškia labai mažai.
nas jei sugros gerai bet zodezei bus mazdaug kaip yvos tai sorry tokios dainos neklausyciau...na bet jeu butu zodzei nuostabus ir su prasme tada ir kokia itk nori muzika isklausysiu kad tik tie zodezei butu
____________________
Mūsų rankos pilnos paslapčių,tylėk jei kas klaus...A.Mamontovas
veliau kai visa daina isgirsti.. isimena priedainis melodingas lengvai ir todel daina tampa populiari.. cia taikau pop kulturai jei ka... bet aisku svabu kad instumentika, melodija but grazi
____________________
www.last.fm/user/xnerex
(pasiziurekit ka as dar siaip pasiklausau)
xstraight edgex xsXex xnerex
hole >> na, tai rašydama tikrai negalvojau apie visus didžiuosius kompozitorius. Galvojau apie pop kultūrą. Ir galvoj vis šmėsteldavo grupė Safri-Dou, kuri manau daug kam žinoma ir gan populiari, o jų dainose žodžių, kiek girdėjau - nėra. Žinoma yra ir daugiau grupių, kuriosa apsiena be tekstų, bet jos nėra populiaros.. Taigi priėjom išvadą šiokią anokią
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
eglermknt rašė: O kada buvo populiarus vien instrumentalas, be jokių žodžių ?
net sumišau. iškart į galvą atėjo tam tikri klasikos kūriniai. tačiau (!) ar Mocartas, Bachas, Šopenas ar tas pats mūsiškis Čiurlionis kada buvo labai jau populiarūs?.. tai klasika, ji mėgiama tam tikrame tarpe žmonių, ir visuomet yra tokių, kurie tik nutuokia apie jos buvimą, bet nesidomi, arba apskritai nieko nežino. todėl negalima to vadinti populiarumu.
tad žodžiai tikriausiai turi milžinišką reikšmę, jei kalbėsime apie pop kultūra.
aureliux rašė: Manau, kad lemia, nes jei dainos zodziai be rysio, tai net gera muzika nepades
Nu jo, o jei prades varyt kokia nesamone,tai tau jau labai patiks klausytis?? Nu man tai nepatiktu
vaje, kuo daugiau be rysio tuo geresne daina. : P ~~~! jei tu snobe, tai cia kitas reikalas
Siaip tai as ne snobe, o jei tu manai, kad kuo daina daugiau be rysio tuo geresne, tai cia tavo problema. Tokiose dainose man patiktu nebent muzika, o zodzius prisiminus pradeciau juoktis
____________________
gyvenk kaip nori, bet tuo paciu atsizvelk ir i kitu norus...
žinoma, kad dainos žodžiai šiaip ar taip lemia jos populiarumą. nes žodžiai-viena jos dalių neatsiejamų.
ypač ryškiai pastebimas toks dalykas yra muzikoje, skirtoje plačiosioms masėms, kur stengiamasi, kad tekstas būtų aiškus, suprantamas penkių metų vaikui, skambus ir be jokių labai jau paslėptų minčių. sukūrę štai tokį tekstą dainuškai - turėsite jau pusę pop-hito.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. rugpjūčio 18 d. 19:27:04
2008 m. spalio 13 d. 20:22:50
____________________
HALF THE MAN I USED 2 BE
2008 m. spalio 12 d. 02:39:34
'oops I did it again' ; 'hit me babe one more time', vien 'UMBRELLA' ką reiškia. Tai kokie čia žodžiai ir kokia prasmė?
Skėtis, ėtis, tis, tis, tis.
[duh]
____________________
Tėvai niekada nemeluoja .
2008 m. spalio 11 d. 23:48:20
2007 m. kovo 13 d. 19:32:11
O kada buvo populiarus vien instrumentalas, be jokių žodžių ?
net sumišau. iškart į galvą atėjo tam tikri klasikos kūriniai. tačiau (!) ar Mocartas, Bachas, Šopenas ar tas pats mūsiškis Čiurlionis kada buvo labai jau populiarūs?.. tai klasika, ji mėgiama tam tikrame tarpe žmonių, ir visuomet yra tokių, kurie tik nutuokia apie jos buvimą, bet nesidomi, arba apskritai nieko nežino. todėl negalima to vadinti populiarumu.
tad žodžiai tikriausiai turi milžinišką reikšmę, jei kalbėsime apie pop kultūra.
Norėčiau tave patikinti, kad jei šie kompozitoriai įėjo į pasaulio muzikos istoriją, jie tikrai buvo, yra ir bus populiarūs.
Na o dėl tekstų, tai manau, kad jei melodija yra nesudėtinga, o tekstas yra paprastas, gražus ir smagiai nuteikiantis, daina visada ras savo vietą radijo stočių eteryje. Man asmeniškai daina turi "vilkti" visa, o ne tik jos melodija ar tekstas.
2006 m. birželio 1 d. 17:33:04
2006 m. birželio 1 d. 16:34:45
____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
2006 m. birželio 1 d. 16:34:25
____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
2006 m. gegužės 31 d. 21:24:31
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2006 m. gegužės 31 d. 21:19:40
2006 m. gegužės 31 d. 20:27:43
____________________
Mūsų rankos pilnos paslapčių,tylėk jei kas klaus...A.Mamontovas
2006 m. gegužės 31 d. 20:21:38
2006 m. gegužės 31 d. 18:12:43
LOVERRR>> jo, yra visuma, bet tos visumos žodžiai nesudaro tai jau tikrai, pagal tave
2006 m. gegužės 31 d. 18:07:56
kaip taip zodziai nulemia? yra toks dalykas kaip visuma
____________________
jus visi mirsit
2006 m. gegužės 31 d. 18:01:10
____________________
www.last.fm/user/xnerex (pasiziurekit ka as dar siaip pasiklausau) xstraight edgex xsXex xnerex
2006 m. gegužės 31 d. 17:47:59
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2006 m. gegužės 31 d. 17:43:43
O kada buvo populiarus vien instrumentalas, be jokių žodžių ?
net sumišau. iškart į galvą atėjo tam tikri klasikos kūriniai. tačiau (!) ar Mocartas, Bachas, Šopenas ar tas pats mūsiškis Čiurlionis kada buvo labai jau populiarūs?.. tai klasika, ji mėgiama tam tikrame tarpe žmonių, ir visuomet yra tokių, kurie tik nutuokia apie jos buvimą, bet nesidomi, arba apskritai nieko nežino. todėl negalima to vadinti populiarumu.
tad žodžiai tikriausiai turi milžinišką reikšmę, jei kalbėsime apie pop kultūra.
2006 m. gegužės 31 d. 17:36:43
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2006 m. gegužės 31 d. 17:35:49
Manau, kad lemia, nes jei dainos zodziai be rysio, tai net gera muzika nepades
Nu jo, o jei prades varyt kokia nesamone,tai tau jau labai patiks klausytis?? Nu man tai nepatiktu
vaje, kuo daugiau be rysio tuo geresne daina. : P ~~~! jei tu snobe, tai cia kitas reikalas
Siaip tai as ne snobe, o jei tu manai, kad kuo daina daugiau be rysio tuo geresne, tai cia tavo problema. Tokiose dainose man patiktu nebent muzika, o zodzius prisiminus pradeciau juoktis
____________________
gyvenk kaip nori, bet tuo paciu atsizvelk ir i kitu norus...
2006 m. gegužės 31 d. 17:33:14
ypač ryškiai pastebimas toks dalykas yra muzikoje, skirtoje plačiosioms masėms, kur stengiamasi, kad tekstas būtų aiškus, suprantamas penkių metų vaikui, skambus ir be jokių labai jau paslėptų minčių. sukūrę štai tokį tekstą dainuškai - turėsite jau pusę pop-hito.