Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1 ... 140141142143144145146147148149150 ... 207
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
musebz
2007 m. gruodžio 27 d. 18:20:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
parašysiu 10 nes 5 per žiauriai atrodo
pagal last.fm,žinoma.
1.Kasabian - Empire - nežinau.labai ''vyriška'' daina,graži,žinoma,įkvepianti.
2.Kasabian - Shoot The Runner - All Things Come And Then Pass,Live Your Days Like The Last. - auksiniai žodžiai
3.Kasabian - Club Foot - ee,nežinau,net ką ir bepasakyt,skaičiau,kad ši daina buvo skirta čekų studentui Janui Palachui.ką jis padarė,nelabai supratau,bet video nuostabus :}
4.Kasabian - Me Plus One - neturiu komentarų,dainos pabaiga labai miela.
5.Kasabian - Seek And Destroy - melodija tokia gan paslaptinga,sakyčiau mistiška.gražu :>
6.Franz Ferdinand - Michael - viena pažįstama sakė,kad per šitą dainą Alex Kapranos vienam gig'e Danijoj prasisegė marškinėlius tokia linksma,seksova(: D) daina.
7.Keane - Your Eyes Open - tyrinėjau savo muzikos failus,ir pasileidau šitą,užkabino vėl.šiuo metu viena gražiausių jų dainų.
8.The Killers - Somebody Told Me - per MTV pamačiau klipą,ir užsikabinau.užvedati daina.
9.Kasabian - Reason Is Treason - tokia rock-ish daina.neturiu komentarų,tiesiog smagi daina :>
10.Kasabian - Sun Rise,Light Flies - rr.šita faina,žavi ;>

____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
Atsakyti
diushke
2007 m. gruodžio 27 d. 15:09:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
1.Lifehouse-Blind;
2.Lifehouse-Come back Down;
3.Disturbed-Conflict;
4.Scooter ft. Marc Acardipane and Dick Rules-Maria (i like it loud);
5.Arctic Monkeys-Old yellow bricks

Atsakyti
Gabux
2007 m. gruodžio 27 d. 00:48:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

1. Celine Dion – Think twice;
2. Black Sabbath – Changes;
3. Slade – My oh my;
4. R.E.M – Find the river;
5. The Beatles – Let it be.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
Fantasy
2007 m. gruodžio 26 d. 17:13:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
1. Massive Attack - Angel (100% atitinka mano dabartines nuotaikas... Grazi daina...)
2.Morcheeba - Love And Fear (irgi grizimas prie seno... prisiziurejau senu La Femme Nikita seriju ir grizo visos nostalgijos, melancholijos... ir prie dainu vel patrauke tu, kurios skamba siame seriale, ypac prie letu. Morcheebos si daina - vienas is tokiu gabalu)
3. Michael Jackson - In The Closet (+ gal 5 sios dainos remiksai. Niu negaliu as be Jacksono gyventi, negaliu Myliu jo balsa, ech...)
4. Tyra B - Givin' Me A Rush (galir nieko ypatingo, paprastutis r'n'b gabaliukas, bet kazkaip traukia... + semplas is Michael'o Human Nature Grazi, svelni daina apie meile)
5. Takida - Give In To Me (netiketas ir nelauktas atradimas. Apie pacia grupe nicnieko nezinau, bet daina grazi ;p)

____________________
Happiness isn't good enough for me! I demand EUPHORIA!!! 8-)
Atsakyti
xdm
2007 m. gruodžio 26 d. 15:09:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Christie Front Drive - Instant Romance
Christie Front Drive - ...Now I Do
Christie Front Drive - Fin
Christie Front Drive - About Two Days
Christie Front Drive - Lot


Atsakyti
hole
2007 m. gruodžio 26 d. 14:38:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
1. Alice in Chains - Rain When I Die (pagavo ir nepaleido vat iki paskutinių dienų);
2. Damien Rice - 9 Crimes (ech, ji man visad miela, nepriklausomai nuo nuotaikos);
3. Nick Cave & The Bad Seeds - Are You The One ( I've Been Waiting For)? (sena aistra šitam kūriniui vos pažarstyta vėl įsiliepsnoja, sakykime taip);
4. Pink Floyd - Not Now John (fuck all that! - man patinka tokie Floyd'ai );
5. Radiohead - Jigsaw Falling Into Place (viena tų geresniųjų, kabant apie IN RAINBOWS, vidury dainos apima nevalingas noras purtyti galvą...umm..gėris.)

Atsakyti
dunc_lover
2007 m. gruodžio 26 d. 13:19:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
1. The Strokes- I'll Try Anything Once .įkrito į širfį ši grupė su šita savo daina, ir nieko nepadarysi
2. The Kooks- Seaside .šilti prisiminimai
3. The Strokes -Last Night, Last night she said : oh baby I feel so down.... :}
4. Lily Allen - Naive . geras koveris
5. The Fratellis -whistle for a Choir, kažkoks kaimas bet taip gerai klausės.

Atsakyti
kleckus
2007 m. gruodžio 26 d. 12:41:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
1. David Bowie - Sunday(Moby remix)
2. the Kooks - give in
3. Sportas - Kaledos(hm..)
4. dead can dance - the carnival is over
5. reel big fish - don't start a band

____________________
www.last.fm/user/kleckus http://povilamiestis.myminicity.com/
Atsakyti
be_inis
2007 m. gruodžio 26 d. 02:01:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
1. A Perfect Circle - Outsider. Iš pradžių nepatiko, dabar nebrūpi kad nepatiko ...
2. Tool - You Lied (live). Peach koveris, kuris buvo įkvėptas anksčiausios Tool kūrybos. pasirodo būna ir taip.
3. Tool - Parabol.
4. Tool - Parabola.
5. Kidkanevil - The Profound Truth. Šis žmogus moka elgtis su Bytu. Turi būti pakankamai nučiuožęs.

Atsakyti
bulleTz
2007 m. gruodžio 26 d. 01:33:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bathory – Raise the Dead
Bathory – Dies Irae
Pink Floyd – Another Brick in the Wall, Pt. 2
Bathory – War
Whiplash – Last Nail In the Coffin
Bathory – Storm of Damnation
Bathory – Blood Fire Death
Whiplash – Drowning in Torment
Pink Floyd – Comfortably Numb
Pink Floyd – Wish You Were Here

Pagal praėjusios savaitės last.fm duomenis.

____________________
Labas.Aš Tomas,o tu ?
Atsakyti
KaunasLad
2007 m. gruodžio 25 d. 17:47:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
1. Kooks - Crazy
2. LMP - Mano Mylimoji
3. Razorlight - Pop Song
4. Verve - Lucky Man
5. Blue Foundation - Sweep

____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
Atsakyti
gintuks77
2007 m. gruodžio 25 d. 13:37:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
12.19-12.25
1. Paul McCartney - Hope of deliverance (3) todel, kad Paul MCCartney !!!
2. Mariah Carey - All i want for Christmas is you
3. R.E.M - Loosing my religion (6)
4. Blur - Song 2
5. DAFT PUNK - Harder, better, faster, stronger' alive 2007 (1)
6. U2 - Window in the skies
7. Roger Sanchez - Another chance (N)
8. Alizee - J'en Ai Marre ! (live)
9. Wham - Last Christmas - 9 vietoj todel kad labai ilga
10. Coldplay - in my place

____________________
Funky_beat !!!
Atsakyti
vinipuchas
2007 m. gruodžio 25 d. 11:04:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

1. Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You
2. Wham! - Last Christmas
3. Cascada - Last Christmas
4. Sarah Connor - Christmas In My Heart
5. Britney Spears - My Only Wish (This Year)

Atsakyti
Glosoli
2007 m. gruodžio 25 d. 01:36:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
1. Mum - Moon Pulls (primena daug ką)
2. Eluvium - Seeing You Off The Edges (šią dainą įsivaizduoju kokio nors gero filmo pabaigoje, kai atsitinka kas nors liūdno)
3. Sigur Ros - Agaetis Byrjun
4. Mum - Guilty Rocks
5. Mum - Dancing Behind My Eyelids

Mum albumo "Go Go Smear the Poison Ivy" savaitė.

Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2007 m. gruodžio 24 d. 20:13:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Lifehouse – Hanging by a Moment (acoustic)
Apocalyptica – I Don't Care
Placebo – Pierrot the Clown
Peter Murphy – I'll Fall With Your Knife
Maroon 5 – This Love (Kanye West remix)

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
Pink_Bunny
2007 m. gruodžio 23 d. 16:42:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
1.SNM - Sex On Saturday
2.Deadmau5 & Glenn Morrison - Contact
3.Ossie - holyland
4.Ralph falcon - i need someone (the cube guys rmx)
5.Silicone Soul - Bad Machinesjoeski -all by myself

____________________
...Love defies all gravity...
Atsakyti
KingRoach
2007 m. gruodžio 22 d. 15:31:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
1.Jessi Malay - Booty Bangs (Radio Edit)
2.M.I.A - Hussel
3.Chaka Khan Feat. Mary J. Blige - Disrespectful (Radio Edit)
4.Britney Spears - Piece Of Me
5.Shidlas - Babilono bokstai

____________________
Quick fix, don`t fall
Atsakyti
yeahs
2007 m. gruodžio 22 d. 11:36:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
1.Christina Aquilera-hurt;
2lAudiosmog-Around The World;
3.Sum 41-Still Waiting;
4.OK Go-You're so damn hot;
5.Papa Roach-Be free.

____________________
Gyvenu sia akimirka.
Atsakyti
musebz
2007 m. gruodžio 18 d. 19:07:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
12.10 - 12.16
1.Kasabian - Empire(išgirdusi tik labai trumpą ištrauką jau supratau kad šita daina kicks ass.ir buvau teisi.negaliu jos atsiklausyt)
2.Kasabian - Shoot The Runner(That All Things Come And Then Pass,Live Your Days Like The Last.auksiniai žodžiai. : ))
3.Kasabian - Sun Rise Light Flies(melodija patinka.ir daina miela :>)
4.Franz Ferdinand - Walk Away(šita man iš FF bene labiausiai patinka :})
5.Kasabian - Club Foot(man asmeniškai ji primena Hysteria by Muse bet čia biškį neteisinga lygint.nu bet tokia..isteriška galbūt šiek tiek..gitaros partija neapsakoma.nu žodžiu gera.labai gera daina : ))
žodžiu Kasabian week.neveltui savaitės atlikėjų charte užima pirmąją vietą

____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
Atsakyti
Woozy
2007 m. gruodžio 17 d. 21:03:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
1. Andrius Mamontovas - Savižudžio kupletai (daina, pagal nuotaiką, nors nesu Andriaus mėgėja...)
2. Arch Enemy - Hybrids of Steel.
3. Katedra - Kalinys
4. Motorhead - Ace of Spades
5. Rasputina - A Quitter

____________________
End of the line ___. http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
Atsakyti
Puslapiai: 1 ... 140141142143144145146147148149150 ... 207
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Safri Duo Safri Duo
7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 2371
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 130611