Silentist rašė: kaktusai2598,
Megadeth ir Slayer yra isleide tikrai geresniu albumu praeityje kai dar buvo jauni (kuriu esu klauses, kaip ir toki: Rust In Peace arba Reign of Blood), bet cia ju nauji po atsigavimo albumai, neklausiau ir nenoriu. Mansono tikrai prasciausias albumas idetas (jei jau tarp senesniu vertinant). Cannibal Corpse visi musice vieningai teigia, kad ju visi piesinukai - slykstus iki apsivemimo. Ministry klausiau vien del to, kad industrialas is dalies, o ypac remiksuose, bet itin aukstai nevertinu: kam taip muzikiniam kurinyj politizuoti, kas antra daina vis apie GW Bush'a??Paseno si tema.
a, o as galvojau, kad viskas tau gvno, is dalies nauji ju albumai nera labai geri, kaip seni, bet tikrai yra verti kazkiek demesio, o del cannibal, tai kazkaip nuo ju virseliu nevemiu, labai megstu visokius zombiu filmus ir t.t. , tai gal del to man jie ne slykstus, ir muzika nebloga, kaip pikta paciam yra
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
kaktusai2598,
Megadeth ir Slayer yra isleide tikrai geresniu albumu praeityje kai dar buvo jauni (kuriu esu klauses, kaip ir toki: Rust In Peace arba Reign of Blood), bet cia ju nauji po atsigavimo albumai, neklausiau ir nenoriu. Mansono tikrai prasciausias albumas idetas (jei jau tarp senesniu vertinant). Cannibal Corpse visi musice vieningai teigia, kad ju visi piesinukai - slykstus iki apsivemimo. Ministry klausiau vien del to, kad industrialas is dalies, o ypac remiksuose, bet itin aukstai nevertinu: kam taip muzikiniam kurinyj politizuoti, kas antra daina vis apie GW Bush'a??Paseno si tema.
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
Silentist rašė: is situ tik keturi klausyti: Strokes'u, Arctic Monkeys, Liars ir Ministry- 'Rio Grande Blood' (2006) bei jo remiksu 'Rio Grande Dub'. Turbut daug nepraradau - esu tikras, kad kita beveik visa likusi gvno. arba salia gvno, plaukioja
nu jau Megadeth ir Slayer tikrai ne gvno
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
is situ tik keturi klausyti: Strokes'u, Arctic Monkeys, Liars ir Ministry- 'Rio Grande Blood' (2006) bei jo remiksu 'Rio Grande Dub'. Turbut daug nepraradau - esu tikras, kad kita beveik visa likusi gvno. arba salia gvno, plaukioja
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. rugsėjo 26 d. 16:01:41
(35) žiaurus, nes nėra iš fantastikos srities kaip dauguma.
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2009 m. rugsėjo 25 d. 15:27:03
kaktusai2598,
Megadeth ir Slayer yra isleide tikrai geresniu albumu praeityje kai dar buvo jauni (kuriu esu klauses, kaip ir toki: Rust In Peace arba Reign of Blood), bet cia ju nauji po atsigavimo albumai, neklausiau ir nenoriu. Mansono tikrai prasciausias albumas idetas (jei jau tarp senesniu vertinant). Cannibal Corpse visi musice vieningai teigia, kad ju visi piesinukai - slykstus iki apsivemimo. Ministry klausiau vien del to, kad industrialas is dalies, o ypac remiksuose, bet itin aukstai nevertinu: kam taip muzikiniam kurinyj politizuoti, kas antra daina vis apie GW Bush'a??Paseno si tema.
a, o as galvojau, kad viskas tau gvno, is dalies nauji ju albumai nera labai geri, kaip seni, bet tikrai yra verti kazkiek demesio, o del cannibal, tai kazkaip nuo ju virseliu nevemiu, labai megstu visokius zombiu filmus ir t.t. , tai gal del to man jie ne slykstus, ir muzika nebloga, kaip pikta paciam yra
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. rugsėjo 24 d. 21:37:46
Megadeth ir Slayer yra isleide tikrai geresniu albumu praeityje kai dar buvo jauni (kuriu esu klauses, kaip ir toki: Rust In Peace arba Reign of Blood), bet cia ju nauji po atsigavimo albumai, neklausiau ir nenoriu. Mansono tikrai prasciausias albumas idetas (jei jau tarp senesniu vertinant). Cannibal Corpse visi musice vieningai teigia, kad ju visi piesinukai - slykstus iki apsivemimo. Ministry klausiau vien del to, kad industrialas is dalies, o ypac remiksuose, bet itin aukstai nevertinu: kam taip muzikiniam kurinyj politizuoti, kas antra daina vis apie GW Bush'a??Paseno si tema.
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2009 m. rugsėjo 24 d. 20:30:14
is situ tik keturi klausyti: Strokes'u, Arctic Monkeys, Liars ir Ministry- 'Rio Grande Blood' (2006) bei jo remiksu 'Rio Grande Dub'. Turbut daug nepraradau - esu tikras, kad kita beveik visa likusi gvno. arba salia gvno, plaukioja
nu jau Megadeth ir Slayer tikrai ne gvno
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. rugsėjo 24 d. 19:53:24
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2009 m. rugsėjo 24 d. 15:36:36
2009 m. rugsėjo 24 d. 14:27:34
2009 m. rugsėjo 23 d. 22:19:07
____________________
taskomes.........
2009 m. rugsėjo 23 d. 20:18:26
2009 m. rugsėjo 23 d. 20:11:31
2009 m. rugsėjo 23 d. 19:37:44
____________________
http://redraidas.blogas.lt/
2009 m. rugsėjo 23 d. 19:36:36
____________________
Some might say...
2009 m. rugsėjo 23 d. 19:31:37
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. rugsėjo 23 d. 19:29:31
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
2009 m. rugsėjo 23 d. 19:14:32
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2009 m. rugsėjo 23 d. 19:04:05
2009 m. rugsėjo 23 d. 18:37:26
____________________
One World, One Sky, We Live, We Die