Lordi - Hard Rock Hallelujah (Kaipgi be ju. Manau, pats isimintiniausias pasirodymas pastaraisiais metais )
Alyosha - Sweet People(Netradicinis, taciau tikrai vienas geriausiu kuriniu, kada nors skambejusiu Eurovizijoje)
Wig Wam - In My Dreams (Labai uzvedanti dainele )
Gaila, kad tik 3 dainas galima pateikti i si sarasa, nes ju butu gerokai daugiau. Tiek LT United, tiek MaNga, tiek jau paminetasis Mor ve Otesi. Ir dar daug kitu. Tikrai, per ilga sio projekto istorija buvo labai neblogu dainu.
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Sahja rašė: 1-Butterflies (Baltarusija, Eurovizija '2010)
2-In a Moment Like This (su N'evergreen) (Danija, Eurovizija '2010)
3-Playing with Fire (su Ovi) (Rumunija, Eurovizija '2010)
su šituo trejetuku visiškai nesutinku, ypač dėl baltarusių ir rumunų.
1-Butterflies (Baltarusija, Eurovizija '2010)
2-In a Moment Like This (su N'evergreen) (Danija, Eurovizija '2010)
3-Playing with Fire (su Ovi) (Rumunija, Eurovizija '2010)
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus.
(Sahja)
Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Prancūzijos kapitonas Kylianas Mbappe pirmajame susitikime įmušė du įvarčius ir tapo rezultatyviausiu visų laikų šalies rinktinės futbolininku. Jo sąskaitoje – 58 įvarčiai vilkint nacionalinės komandos marškinėlius.
Patrauklumo daug radau juose. Tik mano problema, kad jų kompozicijos skamba ganėtinai padrikai, beformiškai, tuo pačiu sunkiai įsimintinai, panašiai kaip su Omega. Bet kad atradinėti vis tiek yra ką jų muzikoje, tai neabejotinai, ir tai intriguoja.
O Alvydas jau nugvelbė nuo manęs vieną nagrinėjamų italų progrokerių dainą į dienos dainą Aš gal kokią kitą dieną turėsiu kokį siūlymą, jei pavyks išsirinkti savo dienos dainą.
2011 m. vasario 26 d. 10:17:57
Alyosha - Sweet People(Netradicinis, taciau tikrai vienas geriausiu kuriniu, kada nors skambejusiu Eurovizijoje)
Wig Wam - In My Dreams (Labai uzvedanti dainele
Gaila, kad tik 3 dainas galima pateikti i si sarasa, nes ju butu gerokai daugiau. Tiek LT United, tiek MaNga, tiek jau paminetasis Mor ve Otesi. Ir dar daug kitu. Tikrai, per ilga sio projekto istorija buvo labai neblogu dainu.
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
2011 m. vasario 25 d. 20:22:52
1-Butterflies (Baltarusija, Eurovizija '2010)
2-In a Moment Like This (su N'evergreen) (Danija, Eurovizija '2010)
3-Playing with Fire (su Ovi) (Rumunija, Eurovizija '2010)
su šituo trejetuku visiškai nesutinku, ypač dėl baltarusių ir rumunų.
2011 m. vasario 25 d. 16:32:57
nepykit bet trejetuko neišspausiu: )
____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
2011 m. vasario 25 d. 14:50:49
https://www.music.lt/lt/daina/Eur...-You- Go/158002/
Didžioji Britanija / Frances Ruffelle - We Will Be Free (Lonely Symphony)
https://www.music.lt/lt/daina/Eur...ympho ny/158605/
Brainstorm - My Star (Latvija, Eurovizija '2000)
https://www.music.lt/My-Star-Latv...daina -9163.html
AČIŪŪŪ UŽ KONKURSĄ VERTINGĄ
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2011 m. vasario 25 d. 14:45:22
2-In a Moment Like This (su N'evergreen) (Danija, Eurovizija '2010)
3-Playing with Fire (su Ovi) (Rumunija, Eurovizija '2010)
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
2011 m. vasario 25 d. 14:32:51
Gruzija / Sopho - Visionary Dream 2007
Mor ve Ötesi - Deli (Turkey)
2011 m. vasario 25 d. 11:30:40