Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kaip jums "Radiohead" albumas "The Bends"?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Alvydas1
2010 m. balandžio 7 d. 18:24:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Perklausiau visą Radiohead diskografiją (vos įstengiau). Antrąsyk persukau tik Kid A - tas panašiausias. Na nelimpa man prie ausies toks elektroninės muzikos sukergimas su art roku. Pardon,gal kada nors vėliau, nes, kas liečia melodiką, yra įdomios medžiagos.

____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Black_Star
2010 m. balandžio 6 d. 16:37:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na man tai patinka ši jų daina.

Atsakyti
Lycanthropy
2009 m. gruodžio 1 d. 17:44:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dėl to platinimo tai iš vienos pusės gera reklama grupei ir albumui,o iš kitos tai per daug išpūsta,bet pati muzika man kaip sakiau net labai gerai susiklausė tai netrukdo man tai.
"These Are My Twisted Words" tai geriau Thom Yorke soliniam albume įsipaišytų nei Radiohead diskografijoje, tas pats ir su ta "In memory off..."
O tą DVD iš Japonijos mačiau, man dažnai maloniau susiklauso live versijos tai nenustebau,kad kai kurios dainos mieliau ausiai skambėjo

Atsakyti
_nevermind_
2009 m. gruodžio 1 d. 17:26:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu ir tema čia atkasei net smalsu pasidarė ką rašiau prieš penkis metus, tikrai) Na po tiek laiko ir įvairių pokyčių man gal visgi Ok Computer geriausias atrodo, KId A, The Bends poto. kas dėl In Rainbows - man tai per daug buvo to ažiotažo vien dėl platinimo būdo, o ne muzikos, muzika daugiau mažiau gera, bet jos ne itin daug, atmetus keletą prastesnių kurinukų, antra pusė. Šiaip jau visas In Rainbows grožis gyvai klausant atsiskleidžia, kad ir iš Japonijos toks DVD yra nutekėjas, pvz Reckoner gyvai kažkas nepakartojamo, o albume ne itin, tas pats su 15 Step, Bodysnatchers vienintelė, kuri niekur neatrodo labai gera, na o didžiausias grožis yra "House Of Cards". Ir vis dėlto ne visai norėčiau, jog radiohead tęstų šitą savo minimalizmą į kurį pastaruoju metu įsitraukė. "These Are The .." rodo kad lygtai taip nebus

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
Lycanthropy
2009 m. gruodžio 1 d. 16:52:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
_nevermind_ rašė:
Gal tas ir tiesa Rasahead, bet savo naujas paziuras ir subrendima vistiek galima isreiksti labiau tradicionio rocko israiska, kas zymiai geriau ir skamba. Hail to The Thief biskiuka prie to priartejo, bet jei taip ir toliau tai tuoj bus kazkas panausas i Bjork, ar dar kokius psichodeline muzika grojancius atlikejus, nesakau biski to yra sveika ir puiki girdeti, bet noretusi daugiau dainu kaip pvz Go To Sleep, is naujasio cd, zodziai kaip Rasahead minejo rimti, liudni, kritiski, bet pats dainos skambesys anaiptol nera kazkokia laidotuviu melodija.. To as ir labiausiai laukciau is naujasiu Radiohead kuriniu. Com Lag nelaikau pilnu kompaktu, tai tik siaip toks albumelis kad nepamirstu radioheadu
nežinau kaip dabar galvoji po In Rainbows išėjimo,bet į visiškai psichodelinę muziką Radiohead nenuėjo. mano ausiai tai grįžta prie kažko panašaus į Ok Computer tik gal net kiek gražiau. Apskritai tai In rainbows pateisino mano lūkesčius su kaupu

Atsakyti
Lycanthropy
2009 m. gruodžio 1 d. 16:46:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man The Bends tai toks pereinamasis taškas nuo Pablo Honey rokeriškų Radiohead prie tų Radiohead kuriuos aš mėgstu. yra net labai gerų dainu kaip pvz mano viena apskritai mėgstamiausių Street spirit(fade out), fake plastic trees, bet Ok Computer daug labiau patinka nei The Bends

Atsakyti
LoseControl
2008 m. lapkričio 8 d. 15:27:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
paklausykit my iron lung, mane labai uzkabino...

Atsakyti
LoseControl
2008 m. lapkričio 5 d. 16:46:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
OK Computer labaiu patinka, o iskart poto sitas patinka just labai, rokiskesne daina is radioheadu, kaip ir creep

Atsakyti
mone_
2008 m. liepos 9 d. 21:55:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pats geriausias, pats gražiausias ir pats klausomiausias ne tik jų, bet ir apskritai albumas. super.

Atsakyti
patefonas
2006 m. balandžio 28 d. 23:11:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
the bends albumas, zinoma, yra vienas is geriausiu radiohead albumu. Siaip visi radiohead albumai man yra patys geriausi, bet šiame albume gali atrasti skirtingų nuotaikų muzikos. pvz. the bends ir street spirit. dar isskirciau planet telex, high and dry, fake plastic trees, bones, my iron lung, black star. Sios viso paminėtos dainos niekad nedingsta is mano playlisto.

Atsakyti
Rasahead_original
2005 m. spalio 24 d. 17:12:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dustas rašė:
Šiaip klausoma grupė. Įdomu, ar sekantis albumas bus visiški skmbaliukai + aidai?

ka turi galvoje su skambaliukais.Naujam albume bus reckoner, good morning mrs Magpie, burn (white) witch, pigs ear and so on.Oh yeah.last flowers tikriausiai ir pateks, ir house of cards irgi.

____________________
if i get scared I'll just call you
Atsakyti
Dustas
2005 m. liepos 20 d. 15:59:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šiaip klausoma grupė. Įdomu, ar sekantis albumas bus visiški skmbaliukai + aidai?

____________________
monkeys goes to heaven
Atsakyti
Rasahead_original
2005 m. gegužės 11 d. 16:47:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ei ar čia tik man vienai neįjungia tos RADIOHEAD lietuviškos svetainės.Anksčiau užkraudavo, o dabar kas?

Man įdomu, jei ten fc, tai kokia veikla.Užsiregistravom ir viskas?
Ar ten ne fc?
Reikia ko nors imtis jeigu jau vadini save fanu...

____________________
if i get scared I'll just call you
Atsakyti
Rasahead_original
2005 m. kovo 17 d. 17:51:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš nepritariu...
Su the BEnds bėgama nuo rock'n'rollo, bet čia dar neatsiskleidžia tikrieji R'head'ai.It's too much direct...

____________________
if i get scared I'll just call you
Atsakyti
boogaloo
2005 m. vasario 3 d. 21:09:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
shiaip laaabai laaaabai pritariu kad "The Bends" yra pats geriausias Radiohead albumas.Nes be "fake plastic trees", "i wish i was...a bullet proof","Blackstar" negaliu isivaizduoti savo gyvenimo.

Atsakyti
Rasahead_original
2004 m. lapkričio 11 d. 15:13:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Miela Elda, Wallpaper'iu yra ir kitose svetainese (ir da tokiu paciu), ir Creep tai is PABLO HONEY berods.Kai paskutini karta ziurejau albuma tai Creep'as dar ten buvo...

____________________
if i get scared I'll just call you
Atsakyti
_nevermind_
2004 m. lapkričio 11 d. 13:31:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na cia turiu omeny ne daina the bends o visa albuma, saite kelis kart buwau tik chato neatidaro man...

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
Elda
2004 m. lapkričio 11 d. 12:24:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Beje ar lanketes; www.radiohead-fans.tnkle.lt?
ten fain wallpaperiu yra

____________________
www.goodcharlotte.visiems.lt
Atsakyti
Elda
2004 m. lapkričio 11 d. 12:20:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na man si daina tikrai labai parinka, o ypac jos yzimioji daina "creep''

____________________
www.goodcharlotte.visiems.lt
Atsakyti
pvs
2004 m. spalio 30 d. 15:10:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu nzn gerai kad grupe keicia skambesi, bet blogai kaj ji keicia skambesi radikaliai

Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Šiaurės Kryptis Šiaurės Kryptis
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 3457
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 306928